Preview Campionatul European sub 21 ani

21. ročník mistrovství Evropy hráčů do 21 let 21 Championship začne v pátek let, turné, které se v roce 2017 uskuteční v Polsku a skončí 30.

Na rozdíl od předchozích ročníků, kdy mistrovství Evropy čítalo na začátku 8 týmů, nyní bude čítat 12 týmů rozdělených do 3 skupin. Mezi nimi není Rumunsko, které se umístilo na 3. místě ve skupině s Dánskem a Bulharskem, kde se Dánové vedli výjimečně, s 9 výhrami a remízou.
 
Z 12 účastníků finálového turnaje je jediným nováčkem je Makedonie, přičemž nejčastěji se objevoval Itálie, mistr v roce 1992 , 1994, 1996, 2000 a 2004. Z 20 dosavadních edic jich bylo 19 Italů. Sedm z přítomných týmů tuto trofej alespoň jednou vyhrálo. Jedná se o Itálii, Anglii, Německo, Českou republiku, Španělsko, Srbsko a Švédsko, šampion z minulého vydání. Itálie má nejvíce titulů, 5, následuje Španělsko (4), Anglie a Nizozemsko (2). Je třeba poznamenat, že Itálie a Španělsko byly také finalisty dvakrát a prohrály poslední dějství.
 

Jaký je formát soutěže?


Šest stadionů bude hostit zápasy tohoto finálového turnaje. Jedná se o Lublin Arena (Lublin), Kolporter Arena (Kielce), GOSiR Stadium (Gdyně), Kompleks Sportowy Zawisza (Bydhošť), Krakow Stadium (Krakov) a Miejski Stadium (Tychy). První dva stadiony budou hostit zápasy ze skupiny A, kde se nacházejí Polsko, Slovensko, Švédsko a Anglie, a na dalších dvou se budou konat zápasy skupiny B. , najde se Portugalsko, Španělsko, Srbsko a Makedoniegrupa A, unde se afla Polonia, Slovacia, Suedia si Anglia, urmatoarele doua vor vedea partide din grupa B, acolo gasindu-le pe Portugalia, Spania, Serbia si Macedonia a ostatní budou hostit hry ze skupiny C, která zahrnuje Německo, Českou republiku, Dánsko a Itálii || | 568 , la acestea adaugandu-se partidele din fazele finale.
 
Na konci skupinové fáze postoupí nejlepší tým z každé skupiny, k němuž se připojí nejlepší tým z druhé pozice. Semifinále se uskuteční 27. června, první má za soupeře vítěze skupiny A a obsadí druhé místo ve skupině B/C nebo vítěze skupiny C. Ve druhém semifinále vítěz skupiny B a obsazený o druhé místo ve skupině se utká souboj A nebo vítěz skupiny C.
 
Na tomto finálovém turnaji bude pískat devět středových rozhodčích. Jsou to Harald Lechner (Rakousko), Jesus Gil Manzano (Španělsko), Benoit Bastien (Francie), Tobias Stieler (Německo), Gerdiminas Mazeika (Litva), Serdar Gozubuyuk (Nizozemí), Bobby Madden (Skotsko), Ivan Kruzliak (Slovensko) ) a Slavko Vincic (Slovinsko).

 
UEFA testuje nové pravidlo o změnách


Semifinále se bude hrát v Tychách a Krakově, závěrečné dějství se odehraje v Krakově. Novinkou v závěrečných fázích je, že pokud zápas skončí prodloužením, každý tým bude mít právo provést čtvrté střídání. Pravděpodobně bude pravidlo přijato. a co nejdříve na závěrečné turnaje seniorů
 

Který tým je favoritem na zisk titulu?


Všechny hlavní sázkové kanceláře mají sázky na mistrovství Evropy hráčů do 21 let, ale na Unibet můžete najít nejlepší sázky pro tuto soutěž. Zde nehovoříme pouze o sázkách na jeden zápas, které jsou v tuto chvíli mezi 140 a 175 na zápasy z první fáze skupinové fáze.
 
Pokud jde o sázky antepost, Unibet nám nabízí ne méně než 141. Favoritem na výhru trofeje je Španělsko, které má kurz 4,00, následované Německem (5, 00), Itálii (7.00) a Portugalsku (8.00). Nabízí se nám také možnost vybrat si vítězný tým z každé skupiny. Jednou z nejzajímavějších sázek je sázka na počet gólů v každé skupině. Rozsahy jsou 0-11, 12-15 a 16 nebo více, respektive 0-13, 14-17 a 18 nebo více.
 
Tato sázková kancelář vidí jako favority na titul střelce Němce Davida Seikeho a Španěla Inakiho Williamse, oba s kurzem 4,00. Po dvou následují Angličan Tammy Abraham (5.00) a Ital Domenico Berardi (6.00). Co se týče nejlepšího rozehrávače, favority na zisk tohoto titulu jsou Španělé Marco Asensio a Gerard Deulofeu, oba s kurzem 7,5. Za ním následují Němec Maximilian Arnold, Ital Domenico Berardi, Portugalec Bruno Fernandes a Němec Max Meyer, všichni 4 obdrželi podíl 10,0.
 
Unibet také představuje 32 speciálních nabídek pro turnaj, mezi nimiž máme předvídat, zda bude vstřelen hattrick, počet vstřelených gólů z penalty, stadion, na kterém je nejvíce vstřelených gólů, celkový počet vstřelených gólů v turnaji, ale také mnoho dalších velmi zajímavých sázek, které vás navnadí k alespoň jedné tipovačce.
 
Nabízíme také speciální sázky pro každý tým, jako je vyřazovací fáze, počet bodů nasbíraných ve skupinové fázi nebo počet gólů v celé soutěži. Můžeme také uzavírat sázky na určité hráče, takže Unibet je ideálním místem pro sázení na mistrovství Evropy hráčů do 21 let.

 
Vsaďte si nyní u Unibetu na Mistrovství Evropy U21!