Preview Campionatul Mondial de handbal masculin

25. ročník mistrovství světa v házené mužů, pořádaný Francie, začne zítra, 11. ledna.
 
Mistrem před dvěma lety je sama Francie, která ve finále porazila překvapení turnaje Katar, tehdejší hostitelskou zemi. V tom závěrečném turnaji Kataru soustavně pomáhali rozhodčí, ale teď pochybujeme, že se to bude opakovat. Kromě Francie a Kataru, které se automaticky kvalifikovaly na toto mistrovství světa, se kvalifikovalo také 22 týmů. Bohužel mezi nimi není Rumunsko, které dramaticky prohrálo kvalifikaci v play-off. '' Tricolors '' prohráli venkovní zápas s Rakouskem rozdílem 3 branek, na vlastním hřišti se prosadili také na 3 branky, ale Rakušané skórovali více venku a získali tak kvalifikaci v play-off, nikoli však ve finále turnaje

( wordpress)
 
Žádný z 24 národů přítomných na tomto mistrovství světa v házené není debutantkou. Místo toho je Bahrajn na takovém závěrečném turnaji teprve podruhé. Na druhou stranu Německo a Švédsko mají největší účast na mistrovství světa: 23 v počtu. Úvodní zápas tohoto finálového turnaje, jediného 11. ledna, odehraje Francie a Brazílie. Kromě těchto dvou jsou ve skupině A Polsko, Rusko, Japonsko a Norsko. První 4 týmy z této skupiny se kvalifikují do osmého kola, kde se utkají s prvními 4 týmy ve skupině B, které budou vybrány ze Španělska, Slovinska, Makedonie, Islandu, Tuniska a Angoly. Ve skupině C uvidíme při práci Německo, Chorvatsko, Bělorusko, Maďarsko, Chile a Saúdskou Arábii. V osmém se zde první 4 umístění utká se 4 týmy ze skupiny D, přičemž si vybere mezi Katarem, Dánskem, Švédskem, Egyptem, Bahrajnem a Argentinou. Osmifinále se uskuteční 21. a 22. ledna, čtvrtfinále 24. ledna, semifinále 26. a 27. ledna, malé finále 28. ledna a velké finále 29. ledna.
 
Francie vyhrála mistrovství světa v házené 5x, poprvé v roce 1995. Podruhé se to povedlo v roce 2001 na vlastním hřišti, takže další 3 tituly přijdou v posledních 4 edicích. Francie, Švédsko a Rumunsko jsou dvakrát jedinými týmy, které vyhrály dva po sobě jdoucí ročníky mistrovství světa. Nyní mají Francouzi šanci to udělat znovu a opustit favority titulu. Sázková kancelář Maxbet (klikněte zde ke kontrole) nabízí kurz 2,1 na Francii na zisk světového titulu. Následuje Dánsko (5,00), Španělsko (6,5) a Německo (7,00).

Není to ale jediná online sázka, kterou u této online sázkové kanceláře najdete. Čtyři z více než 10 takových sázek se vztahují na vítěze skupiny. Velkým favoritem na vítězství ve skupině A je tedy Francie s podílem 1 125. Následuje Norsko (9.00), které se do tohoto vydání nekvalifikovalo, ale dostalo divokou kartu. Ve skupině B je favoritem Španělsko (1,28), následované Slovinskem (5,00). Skupina C se zdá být nejtěsnější z hlediska obsazení první pozice, podíl Německa je 1,9 a Chorvatska 2,05. Konečně má Dánsko první šanci vyhrát skupinu D s hodnocením 1,2. Následuje Švédsko a Katar, oba s podílem 8,00. Dobré na tom je, že tyto, ale i jiné sázky lze na tiketu kombinovat.
 
U Maxbetu také můžeme sázet na vyřazovací fázi 7 z 24 formací. Katar, Maďarsko, Chorvatsko a Německo jsou tedy „favoritky“, aby opustily mistrovství světa v házené mužů v osmifinále, Dánsko a Španělsko v semifinále a Francie vyhrála trofej.
 
Sázky před odesláním, které nelze na tiketu kombinovat, nás vyzývají, abychom předpověděli, který ze dvou týmů vybraných Maxbetem se umístí výše. Například si myslíme, že pro Rusko je dobrou volbou skončit před Maďarskem, přestože Rusové mají podíl 2,2 a Maďaři 1,6. Další sázka naznačuje, že předpokládáme, který tým vyhraje Prezidentský pohár, nebo, jinými slovy, který bude do 17. Favoritem na této pozici je Polsko (5,00), následuje Brazílie (6,5), Rusko (7,00), Tunisko (7,5) a Egypt. Máme také možnost označit tým z Asie, Afriky, ale i Jižní Ameriky, který na konci obsadí nejlepší pozici.
 
Feat .: wikipedia