Preview La Liga sezon 2017-2018

18. srpna začne 87. ročník v La Liga, vydání, ve kterém doufáme, že alespoň jeden tým vstoupí do boje o titul s Realem Madrid a Barcelonou.
 
Šampionem je Real Madrid, který v minulé sezóně skončil o 3 body před Barcelonou. Katalánci do poslední chvíle doufali, že se „galaktikům“ podaří zabránit, ale tento chybný krok nepřišel. Byl to 33. titul pro Real Madrid a první po přestávce 5 sezón.
 
Gijon, Osasuna a Granada jsou sestupující formace a Levante, Girona a Getafe jsou povýšené. Pro Gironu je to první sezóna strávená v první fázi španělského fotbalu, je to tým s číslem 62, který prošel v současné La Lize.
 

597edc5065101_1501486160.jpg
Zdroj fotografie: www.therealchamps.com
 
Pokud jde o dva velké týmy ve Španělsku, utratily dohromady téměř 100 milionů eur. Real Madrid však nevzal žádné zvučné jméno, alespoň prozatím, místo toho prodává Alvara Moratu, Danila a Jamese Rodrigueze, nemluvě o odchodech Pepeho a Coentraa. Barcelona nekupovala ani velká jména, jmenujme zde Nelsona Semeda (Benfica) nebo Gerarda Deulofeua (Everton). V těchto dnech pravděpodobně dojde k nějakým akvizicím, zvláště pokud Neymar odejde do PSG, jak to jde.
 

El Clasico mohlo rozhodnout o šampionovi


La Liga začne 18. srpna zápasem mezi Leganes a Alaves, skončí 20. května 2018. "El Clasico" na šampionátu mezi Realem Madrid a Barcelonou se odehraje 20. prosince, respektive 6. května. Zápasy mezi Realem Madrid a Atleticem Madrid se odehrají 19. listopadu a 8. dubna a zápasy mezi Barcelonou a Atleticem Madrid 15. října a 4. března.
 
597edc6c9fed2_1501486188.jpg
Zdroj fotografie: www.noticiaselsalvador.com.sv
 

Zůstatek a sázky mezi dvěma obry


Pravděpodobně v této sezóně bude bitva na ostří nože až do konce mezi Realem Madrid a Barcelonou, ​​na tato sázková kancelář může najít kurz 1,9 na zisk titulu jak pro Real Madrid, tak pro Barcelonu. Atlético Madrid má na vítězství v šampionátu kurz 35,0, další tým s kurzem přes 100,0. Kromě výhry v soutěži zde můžete uzavřít 17 speciálních sázek, které budou znát svůj výsledek na konci šampionátu.
 
O titul střelce se očekává třístranný souboj, v němž hrají Lionel Messi, Cristiano Ronaldo a Luis Suarez. Favoritem ve vize bookmakera je Argentinec, který má kurz 2,00. následuje portugalština (2,8) a uruguayština (3,00). Můžeme se dokonce vsadit, jestli Messi v této sezóně skóruje v La Lize pod nebo více než 35,5 gólu, Cristiano Ronaldo pod nebo přes 31,5 gólu a Luis Suarez pod nebo přes 28,5 gólu.
 
Tip, který si podle nás zaslouží umístění, je ten, podle kterého Sevilla v této sezóně La Ligy skončí v top 4, pravděpodobnost, že se tak stane, je 2,37. "Favoritem" sestupu je Girona s kurzem 1,75, následuje Getafe (1,9), Leganes (2,37), Levante (2,62) a La Coruna (3,5). Online dům také nabízí 8 speciálních sázek týkajících se týmu z duelu, který skončí výše v žebříčku. V duelu mezi Realem Madrid a Barcelonou začínají oba s kurzem 1,87. Další vyrovnané duely z pohledu bookmakera budou mezi Villarrealem a Valencií, Bilbaem a Valencií, Leganes a Levante, respektive Villarrealem a Bilbaem.
 
Podívejte se
 

Umístěte to hned teď