Preview Ligue 1 sezon 2016-2017

Minulý víkend se odehrál první oficiální zápas této sezóny ve Francii, který také získal první trofej. Jde o Superpohár, který vyhrálo PSG.
 
80. sezona Ligue 1 odstartuje 4. srpna, kdy mistryně Monaka přivítá hostování z Toulouse. Na rozdíl od jiných termínů byl ročník 2016-2017 velmi bojový, Monako a PSG bojovaly až do posledních fází o titul. Vítězem se stali Monakové, kteří překonali hranici 100 vstřelených gólů.
 
Nancy, Bastia a Lorient opustily první fázi francouzského fotbalu, zatímco Štrasburk, Troyes a Amiens povýšily. Amiens je v Ligue 1 poprvé, ale to by se nestalo, kdyby Bourgaud nevstřelil vítězný gól proti Remeši v posledních sekundách závěrečné fáze. Poté v play-off Amiens překonal Lorient.
 

thumb_597d59aa00427_1501387177.jpg
Zdroj fotografie: www.sport.bt.com
 
Monacký šampion utratil letos v létě za přestupy 51 000 000 eur, z toho 40 000 000 za příchod Tielemanse (Anderlecht) a Kongola (Feyenoord). Místo toho PSG utratilo pouze 16 000 000 eur a přivedlo Berchiche z Realu Sociedad. Pařížané však ušetřili za přivedení Neymara do klubu, zvěsti o tom, že hvězda Barcelony přijde do PSG, získávají stále více obrysů.
 
Šampionát začne na začátku srpna a skončí 19. května, kdy se bude hrát zápas Lyonu s Nice. Derby mezi Monakem a PSG v Ligue 1 se odehrají 26. listopadu a 15. dubna, derby mezi PSG a Lyonem 16. září a 20. ledna a mezi Monakem a Lyonem 14. října a 4. února. Samozřejmě budou zajímavější zápasy, ostatní týmy budou moci bojovat, když ne o titul, tak alespoň o místo v Lize mistrů. Máme zde na mysli zejména Marseille a Nice, tým, který v minulé sezóně skončil na posledním stupínku vítězů a v určitém okamžiku koketoval s první pozicí.
 

PSG a jasné oblíbené


Stejně jako minulou sezónu má PSG malý podíl na zisku titulu. Na tato sázková kancelář kurz je 2,2, zatímco Monako je kurz 6,5, Marseille 18,0 a Lyon 25,0. Neymarův příchod pravděpodobně sníží podíl Pařížanů, ale pokud nepřijde, je možné, že se nakonec zvýší, ale ne o moc. Kromě prezentace kurzů na vítěze máme v tomto online domě také 13 speciálních sázek, které lze snadno najít na hlavní stránce.
 
Dvě takové sázky míří na týmy, které na konci sezóny skončí na stupních vítězů, ale i na ty, které ho nezastihnou. Monako má cenu 1,25, aby obsadilo místo na stupních vítězů a 3,6, aby to nestihlo. Marseille má kurz 2,1 na umístění na stupních vítězů a 1,65 na to, že ho nechytí, Lyon je hodnocen 3,4 s umístěním na posledním stupínku, takže Nice má kurz 4,5 na zopakování loňského výkonu, kdy skončil na stupních vítězů. || 553
 

Těsný boj, abyste se vyhnuli degradaci


Pokud jde o sestupující týmy, "oblíbenci" u bookmakera jsou Amiens (1,8), Troyes (3,5) a Dijon (3,5). Měli bychom ale vzít v úvahu i Metz, které mají hodnocení 4,5. Je těžké uvěřit, že Amiens, tým, který má „nejtenčí“ los, se vyhne sestupu, pravděpodobnost, že se tak stane, je 1,95. Loni, v posledním kole, nebyl znám ani jeden ze sestupujících týmů, letošní sezóna očekávala, že bude stejně těsná.
 
Z těchto speciálních sázek antepost je 7 pro tým v duelu, který skončí v tabulce výše. Vyrovnané kurzy najdeme na duel mezi Marseille (1,75) a Lyonem (2,00), respektive Lille (1,9) a Nice (1,85). Ze dvou duelů vybereme pro Nice umístění před Lille. V minulé sezóně bylo Nice třetí a Lille 12.
 
Pokud si myslíte, že PSG druhou sezónu za sebou nebude šampionem, můžete se vsadit, že se tak stane, s kurzem 4,00. Můžete dokonce vsadit na vítězný tým, pokud nebereme v úvahu PSG.
 
Případný příchod Neymara by určitě posílil ofenzívu PSG, což má důležitou výhodu. Bez ohledu na situaci začíná PSG favorit na titul, ostatní hráči jsou pro tým také nezbytní.
 

Objevte sázkovou kancelář Ligue 1