Preview Roland Garros 2017

V neděli začne 116. ročník grandslamového turnaje Roland Garros. Loňskými vítězi jsou Srb Novak Djokovič za muže a Španělka Garbine Muguruzaová za ženy. || English 529
 
Vítěz grandslamového turnaje bude vybrán s 2000 body, pro muže i ženy. Finalista získá 1200 bodů za muže a 1300 za ženy. Semifinalisté obdrží 720 bodů pro muže a 780 pro ženy, čtvrtfinále 360 ​​pro muže a 430 pro ženy, ti, kteří se dostanou do osmifinále, obdrží 180 bodů pro muže a 240 pro ženy. || English: 532
 
Ti, kteří vypadnou ve třetím kole, obdrží 90 bodů na mužskou tabulku a 130 na ženskou. Ti, kteří opustí soutěž ve druhém kole, získají 45 bodů v mužích a 70 v ženách, zatímco hráči vyřazení v prvním kole obdrží 10 bodů na obou deskách.
 
Pokud jde o peněžní ceny, ženy i muži budou oceněni stejnou částkou, aby se dostali do fáze soutěže. Mluvíme samozřejmě o jednoduchém obrázku. Je třeba poznamenat, že vítězové budou vybráni s 2 100 000 eur, o 100 000 eur více než loni, finalisté obdrží 1 000 000 eur, semifinalisté 500 000 eur, čtvrtletí -finalisté 300 000 eur, ti, kteří vypadnou v osmém 175 000 eur. Ti, kteří vypadnou ve třetím kole, obdrží 120 000 eur, ti, kteří opustili soutěž ve druhém kole, budou vybráni s 60 000 eur a ti, kteří opustí první kolo, dostanou 35 000 eur.
 
Dokonce i ti, kteří se zastaví v kvalifikaci, obdrží podstatnou částku. Ti, kteří se zastaví v prvním kole, dostanou 3 500 eur, pro ty, kteří se zastaví ve druhém kole, bude cena 7 000 eur a ti, kteří opustí soutěž ve třetím kole kvalifikace, dostanou 14 000 eur.
 
Pokud jde o závod mužů, Rafael Nadal je držitelem rekordu titulů získaných na Roland Garros: ne méně než 9. Vzhledem k letošnímu výkonu Španěla na antuce jsou jeho šance na vítězství v desátém turnaji French Open poměrně vysoké. To i kdyby prohrál minulý týden na Masters v Římě ve čtvrtfinále, před Rakušanem Dominicem Thiemem. Také v Římě hrál finále Srb Novak Djokovič, který prohrál s Alexandrem Zverevem.
 
Lídr celkové klasifikace pokračuje, Brit Andy Murray nebyl nalezen, z 8 her odehraných na antuce v roce 2017 prohrál polovinu. Ve dvou turnajích Masters na antuce které se odehrály tento měsíc, Murray vyhrál pouze proti Marius Copil, prohrál proti Borna Coric a Fabio Fognini.
 

Jaké šance má román kvalifikovat se na hlavní desce?


Když už jsme u Mariuse Copila, je náš jediný zástupce v žebříčku singlů na Roland Garros, od pozice oblíbený principal al calificarilor. Dítě prošlo v prvním kole kvalifikace přes Kanaďana Shapovalova a ve druhém narazí na Bělorusa Ilju Ivashku a ve finálovém kole, pokud se tam dostane, na vítěze mezi Němcem Peterem Gojowczykem a Belgičanem Jorisem de Loore. || 558
 
5925354b3ff0c_1495610699.jpg
Zdroj fotografie: www.ziare.com
 
Velkým absentérem tohoto ročníku Roland Garros je Roger Federer, vítěz Australian Open, o kterém se od začátku škvárové sezóny šuškalo, že se nezúčastní. Vzhledem k nedávným výsledkům je velmi obtížné předpovědět vítěze soutěže. Favoritem samozřejmě zůstává Rafael Nadal, možná s Novakem Djokovičem, ale mohou přijít příjemná překvapení jako Dominic Thiem, Alexander Zverev, možná i Juan Martin del Potro nebo Grigor Dimitrov.
 

Vkládáme velké naděje do žen


Pokud máme v mužské dvouhře pouze Mariuse Copila, který má velké šance kvalifikovat se na hlavní stůl, je to v ženské kategorii mnohem lepší. Zde máme 4 zástupce na hlavní desce. Jde o Simonu Halep, Irinu Begu, Monicu Niculescu a Soranu Cirstea. V kvalifikaci máme dva krajany, kteří budou hrát proti sobě v prvním kole. Jde o Anu Bogdan, pořadové číslo 5 a Alexandru Dulgheru.
 
thumb_592535640ffea_1495610724.jpg
Zdroj fotografie: www.celebmafia.com
 
Kurz Simony Halepové na dvou květnových turnajích Masters všechny ohromil, tohle zisk trofeje v Madridu, prohra ve finále v Římě před Ukrajinkou Svitolinou, po zranění ošklivá na konci prvního setu. Halep však své fanoušky uklidnil a uvedl, že zranění je lehčí a že se bude zotavovat až do Roland Garros. Pokud bude hrát stejně jako na dvou turnajích Masters, je docela pravděpodobné, že Simona vyhraje svůj první grandslamový turnaj v kariéře. Zejména proto, že se pohřešuje Serena Williamsová.
 

Zajímavé sázky antepost jsou na jednom místě


Stejně jako na Australian Open sázka || || Mezi nimi můžeme vsadit na to, žeBetano prezinta si pentru Roland Garros o multime de pariuri antepost, in afara de castigatorul turneului. Printre acestea, putem miza la masculin pe faptul ca hráč vyhraje turnaj poprvé, autor nejvíce es, maximální počet es v zápase , na celkový počet dvojchyb v zápase, respektive v turnaji, na kolik minut bude mít nejdelší zápas turnaje a mnoho dalších sázek antepost.
 
Chcete-li je všechny objevit, zveme vás k přístupu k této sázkové kanceláři >>>
 

Halepová je hlavní favoritkou na zisk trofeje


Tyto sázky antepost se také zaměřují na průměrný počet es, respektive dvojitých chyb 4 románů na hlavní desce (Halep, Begu, Niculescu a Cirstea). Po velmi dobrých výkonech Simony Halepové na dvou turnajích Masters ji sázková kancelář Betano uvádí jako první šanci na zisk trofeje, kurz je 4,75. Za ní následuje Elina Svitolina, která ve finále v Římě porazila Rumunku, kurz na Ukrajinku je 8,00. Za těmito dvěma následují Muguruzaová (10,0), Kuzněcovová (15,0), Mladenovicová (15,0), Kerberová (18,0) a Karolína Plíšková (18,0).
 
Pokud jde o turnaj mužů, Rafael Nadal je hlavním favoritem, s kurzem 1,9. Následuje Novak Djokovič (3,75), Dominic Thiem (9,00), Andy Murray (10,0) a Stan Wawrinka (12,0).

Source feat .: www.hotnews.ro