Preview Wimbledon 2017

Za pár dní bude nové vydání Grand Slamu turnaj začne. ve Wimbledonu, číslo 131.
 
Zde odkazujeme na hlavní obrázek, protože v kvalifikacích to začalo včera. Bohužel se v prvním kole žen dalo odehrát jen pár zápasů, déšť, který trval více než 5 hodin, zmátl všechna konta. Ale doufejme, že na hlavním obrázku budeme chráněni před deštěm, i když šance jsou malé. V ženách jsem měla v kvalifikaci dvě romance, obě prohra od prvního kola. Je to o Irině Báře a Patricii Tigové.
 

Marius Copil je na hlavním obrázku a Simona Halepová se může stát světovou jedničkou


Díky dobré hře v poslední době Marius Copil zaujímá nejlepší pozici ve své kariéře a kvalifikuje se přímo na základní desce. Toto je poprvé, kdy se Mariusovi podaří tento výkon na grandslamový turnaj.
 
59537c0723b96_1498643463.jpg
Zdroj fotografie: www.exclusivnews.ro
 
Pokud jde o románky, na hlavním obrázku budeme mít 5 zástupců. Jsou to Simona Halep, Monica Niculescu, Sorana Cirstea, Irina Begu a Ana Bogdan. V mužské čtyřhře vkládáme naděje do Florina Mergea a Horia Tecaua, i když se zdá, že jejich období slávy už pominulo. || English 545
 
Když už jsme u Simony Halepové, jediné Rumunky, která zbyla v první padesátce, se může posunout až na první místo žebříčku WTA v závislosti na aktuální lídryni Němce Angelique Kerberové. Ale i když se Simoně po turnaji v Eastborne nepodaří vystoupat na první pozici, je velmi pravděpodobné, že se jí to podaří po Wimbledonu. Zde se Kerberová loni dostala do finále a Halepová do čtvrtfinále vypadne z prvního týdne grandslamového turnaje. Asadar, nemtoaica are foarte multe puncte de aparat, iar jocul ei actual nu impresioneaza deloc, opinand ca va fi eliminata inca din prima saptamana a turneului de Grand Slam.
 
Loni Kerberová prohrála ve finále se Serenou Williamsovou, která nemůže obhajovat titul z roku 2017, protože za pár měsíců porodí. V mužském závodě získal trofej světový lídr Andy Murray, který letošní sezónu začal na trávě velmi špatně, ale nebyl jediným v top 10, kterému se tento protivýkon povedl.
  

Simona není hodnocena s vysokou pravděpodobností


Jako obvykle před Grand Slamem, sázková kancelář Betano představuje několik sázek antepost, které se týkají hráčů i statistik. V mužském turnaji je tedy s první šancí uveden Švýcar Roger Federer, který v roce 2017 prohrál pouze dva zápasy z 26,este cotat cu prima sansa (3.2). Následuje Andy Murray (4,75), ačkoli světová jednička letos kvalitní tenis nepředvedla, na svém prvním travnatém turnaji v roce 2017 ztratila na Queen's minimálně jeden set. Dvojku následuje Rafael Nadal (5,00). ), který na trávě také nikdy nevynikal, Novak Djokovič (7.00), jehož forma je vcelku skromná, Milos Raonic a Marin Cilic, oba s kurzem 15.0. Věříme tedy, že Federer má brány otevřené pro nový grandslamový titul. Bylo by to druhé v tomto roce a číslo 19 v kariéře.
 
V kategorii žen jsou favority Češky Petra Kvitová a Karolína Plíšková, obě hodnoceny 6,00. Minulý týden se Petra Kvitová vrátila silná, vyhrála turnaj v Birminghamu, poté, co jsme byli před 6 měsíci pobodáni v jejím vlastním domě. Třetí favoritkou grandslamového Wimbledonu je Britka Johanna Kontaová (9.00), následovaná Victorií Azarenkovou (10.0) a Garbine Muguruzaovou (12.0).
 
Simona Halepová je citována s desátou šancí (20,0). Vzhledem k tomu, že loni se Rumunka dostala do čtvrtfinále, ale také k tomu, že z okruhu zmizela Serena Williamsová a Angelique Kerberová nemá tak dobrou výkonnost, nebylo by vyloučeno zúčastnit se prvního grandslamu, který Rumunka vyhrála. | 567
 
59537c3b0c041_1498643515.jpg
Zdroj fotografie: www.doartenis.ro
 

Většinu sázek antepost najdete na jednom místě


Jak jsem upřesnil výše, Betano představuje antepost sázky související se statistikami, ale také s výkonem hráčů, toto je jediný web, kde něco takového najdete. V mužích tedy můžeme předvídat, kdo uspěje v turnaji více es, nejkratší a nejdelší zápas (nad/pod minuty), nejvíce es ve hře, nejvíce dvojitých chyb/brejků v zápase, celkový počet setů v turnaji, ale také v mnoha dalších.
 
Můžeme také předpovědět průměrný počet es / dvojchyb / brejků na zápas nebo počet prohraných setů hráčů jako Federer, Murray, Wawrinka, Djokovič, Isner a Karlovic. Pro ženy máme prozatím speciální sázky, které se týkají pouze Simony Halepové, ale Betano pravděpodobně v příštích dnech zvýší. Tyto sázky se týkají průměrného počtu es / dvojchyb / brejků, které má Rumun v každém zápase.
 
Sázení na statistiky nelze na tiketu kombinovat, ale antepost na hráče ano. S trochou inspirace tedy můžete na tyto anteposty vsadit celkem dobrou celkovou výhru sázky. ve Wimbledonu.
 

Využijte nyní nejbohatší nabídku na turnaj ve Wimbledonu

 
Zdroj fotografií Feat: www.mustseeplaces.eu