Prima zi de primavara vine cu rotiri gratuite

I když je mimo mrazy Zjevení Páně spíše než první den jara, oslavme tento den náležitě. To se děje v online domě Betano, který přichází s Martisorem 1. března. Jde o to nabídnout minimálně 3 až 20 roztočení zdarma na automatu Gonzo's Quest.


5a97ff19751b0_1519910681.jpg


Co mám dělat?


Pro propagaci má nárok každý uživatel Betano ať už starý nebo nový. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do slotu Gonzo’s Quest 1. března, který je na platformě „Casino“. Abyste neztráceli čas jeho hledáním, máte k dispozici vyhledávací lištu, kterou symbolizuje lupa. Kliknutím na něj stačí napsat první dvě písmena slotu, aby se hra Gonzo’s Quest objevila níže. První jarní den přichází v tomto slotu s otočeními zdarma, každé otočení má hodnotu 1 Kč.


O odměnách


Rotirile gratuite trebuie efectuate tot astazi, fiind valabile doar la slotul Gonzo’s Quest. Partea si mai buna este ca eventualele castiguri de pe urma rotirilor gratuite sunt cash, fara conditii de rulaj. Astfel, chiar daca esti pasionat sau nu al jocurilor de cazino, nu ar trebui sa ratezi aceasta promotie, asta mai ales daca nu ai sau dispui de o suma foarte mica de bani in cont. Cu eventualele castiguri din rotirile gratuite poti plasa pariuri sportive, astfel putandu-ti construi o banca solida. Toate astea pornind de la 0. Avem senzatia ca nu va fi singurul cadou de acest gen al casei de pariuri Betano, asteptandu-le cu interes pe celelalte.


Souhrn


· || | 537 Daca nu ai cont la Betano creeaza-ti unul aici

· Vstupte 1. března do výherního automatu Gonzo's Quest, roztočte kolo a zjistěte, kolik bezplatných otočení získáte || | 539

·         Vei primi minim 3, maxim 20 rotiri gratuite

· Musí být spotřebována dnes, 1. března

· Výdělky z roztočení zdarma jsou hotovost, ne podmínky obratuZní to lákavě, než to nezkusit