Primesti cota 8 ca Liverpool sa castige cu AS Roma

První kolo nejnepředvídatelnějšího semifinále Ligy mistrů v poslední sezóny se odehrají v úterý od 21:45 mezi Liverpoolem a AS Řím. Liverpool je v této sezóně v Lize mistrů doma neporažen, v 5 ze 6 zápasů vstřelil alespoň dva góly. Je tedy snadné pochopit, proč „kormoráni“ začínají s první šancí na vítězství. Doma online Betfair můžete sázet s vysokým kurzem na úspěch týmu trénovaného Jurgenem Kloppem, ale ne každý má nárok na povýšení.


5ade1f13986e5_1524506387.jpg


Ce trebuie sa fac?


Poti participa doar daca te vei inregistra la Betfair pana la ora meciului introducand codul ZFBNCL. Depune apoi pentru a putea plasa un pariu pre-live si singur pe bilet din piata Sportsbook pe victoria lui Liverpool in partida de pe propriul teren cu AS Roma. In vederea cotei marite se calculeaza maxim 50 lei, in caz ca vei paria mai mult diferenta calculandu-se la cota de pe site, care in acest moment este 1.55.


O odměně


Obdržíte kurz 8,00 na výhru Liverpoolu s AS Řím v případě, že tým Premier League zvítězí a obdrží okamžitou hotovostní výhru podle normálního kurzu, takže zbytek až do maximální výše 400 lei bude být vám připsány formou sázky zdarma nejpozději do 24 hodin po skončení hry. Sázka zdarma musí být vsazena s minimálním kurzem 1,2 do 30 dnů, pokud dáváte přednost vícenásobnému tiketu, musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2.


Souhrn


· Vytvořte si svůj účet na Betfairu do úterý, 21:45, zadáním kódu ZFBNCL

· Vsaďte si předem a jednorázově na tiket na vítězství Liverpoolu proti AS Řím

· Maximálně 50 lei se počítá s ohledem na zvýšený kurz

· Pokud Liverpool vyhraje výhru podle kurzu na stránce, obdržíte hotovost, takže zbytek až do výše maximálně 400 lei, bude přijato ve formě sázky zdarma za maximálně 24 hodin

· Do 30 dnů musí být sázka zdarma vsazena na minimální kurz 1,2


Výhody vlastní půdy „kormoráni“