Primesti zilnic bonus la castig la Miami Open

Druhý a zároveň poslední březnový turnaj ATP se bude konat do příští neděle v Miami. Jsme ve druhém kole, fázi, ve které se odehrává mnoho zápasů, a milovníci tenisu jsou jistě v pokušení uzavřít pár sázek. Domovská stránka online Unibet přichází s promo akcí, na kterou mají nárok všichni uživatelé, ke které získáte dalších 20 % z výhry.


5ab555644f8e3_1521833316.jpg


Co dělat ? Pokud máte nárok na 20% bonus, objeví se na vašem herním tiketu. Zápas(y) na tiketu se musí odehrát pouze na turnaji ATP ve dvouhře v Miami. Minimální sázka je 1,4, bez minimální sázky % z výdělku. Mějte na paměti, že maximální sázka na sázku je 250 lei a maximální bonus za týden (pondělí až neděle) je 10 000 Kč. Obdržíte denní výherní bonus na Miami Open, který bude udělen v hotovosti, bez jakýchkoli provozních podmínek. Pokud například vsadíte živě 250 lei na kurz 3,00 a sázka bude vítězná, získáte navíc k 750 lei 150 lei.


La promotie participa doar pariurile live, lucru destul de avantajos, avand in vedere ca in timpul meciului este mai usor de preconizat continuarea lui. Pe biletul de joc iti va aparea daca esti eligibil pentru bonusul de 20%. Partida/Partidele de pe bilet trebuie sa aiba loc doar in turneul ATP de simplu de la Miami. Cota minima a unui pariu este 1.4, neexistand miza minima.


Despre recompense


De fiecare data cand vei avea un pariu castigator de la Miami Open care sa respecte conditiile vei obtine in plus 20% din castig. Tine cont ca miza maxima a unui pariu este de 250 lei, iar bonusul maxim intr-o saptamana (luni-duminica) este de 10 000 Kč. Primesti zilnic bonus la castig la Miami Open, acesta acordandu-se cash, fara conditii de rulaj. Spre exemplu, daca vei miza live 250 lei pe o cota de 3.00, iar pariul va fi castigator, pe langa cei 750 lei vei obtine 150 lei. 


Souhrn


· V případě, že nemáte účet Unibet, vytvořte si jej nyní

· Umístěte alespoň jednu živou sázku za minimální cenu tiketu 1,4 na turnaj mužské dvouhry v Miami

· Maximální sázka sázky je 250 lei

· Každý den, kdy splníte požadavky, a sázka bude být "zelený", dostanete kromě obvyklých výher i 20 % z toho


Využijte denní akci věnovanou tenisu