Překvapí Mareczko ve 13. etapě Tour of Italy?

Si ieri am avut un sprint masiv, insa etapa a fost una lunga, 234km si a avut doua catarari in prima jumatate. Azi chiar toti sprinterii ar trebui sa fie in fata la final si sa se lupte pentru victorie. La casele de pariuri, columbianul Fernando Gaviria este mare favorit, cota 1,90, el castigand deja trei etape, ultima chiar in etapa de ieri. E ok, e intr-o forma buna si nu a avut probleme ieri, insa cota e prea mica pentru un sprint in Giro unde pot aparea tot felul de probleme pe final, plus ca etapa de azi le ofera o sansa mare lui Sam Bennett sau Jakub Mareczko. Asa ca azi prefer sa pariez o miza mica, dar pe o cota mare, iar alegerea e Mareczko care ieri a venit pe locul 2 si mai are un loc 2 in etapa de la Messina.

Mareczko vyhrává etapu 13. @ 10,00 unibet

Mareczko v Modolo> 1 @ 1,72 sportovní sázka
- Řekl jsem výše o Mareczkovi. Je to mladý a talentovaný sprinter a skutečnost, že dnes rovinatá trať mu prospívá. Dvakrát dokázal, že umí bojovat o vítězství. Na druhou stranu, Modolo nemá tak velkou explozi a není v dobré kondici. Včera skončil pouze na 7. místě. Upřímně ho nevidím v top 5, místo toho Mareczko očekávám, že bude bojovat minimálně na stupních vítězů.

Bauhaus v Gibbons> 1 @ 1,80unibet
- dva třiadvacetiletí sprinteři, kteří jsou v prvním kole, ve kterém jdou jejich týmy ve sprintu ruku v ruce, a zatím si oba vedli se ctí a dokonce měli vynikající umístění. Například včera Bauhaus skončil na 4. místě a byl blízko stupně vítězů. Má také 5. místo v Messině. Pro odvážné by malý vklad šel na 3 nejlepší Bauhaus v poměru 6-7. Na druhou stranu Gibbons nemá umístění nad 6. místem, ale ve všech etapách masivního sprintu se umístil na 6.-8. Jihoafričan je tedy konzistentnější, ale nemá sílu doufat v top 3.