Promotie cote marite la Astra Giurgiu – Copenhaga

Nový večer kvalifikací o Ligu mistrů, ve kterém je rumunský tým snaží se o výsledek dobrý, aby mohl doufat v kvalifikaci v Play-off, kde by se mohl utkat s tradičními týmy z Evropy a skutečnými fotbalovými giganty na klubové úrovni.

 

Plaseaza un pariu pre-live cu o singura selectie la NetBet (1 nebo 2 FT) na Astra Giurgiu nebo Kodaň v zápase dne 27. července ve 20. :30 a můžete si užít megakurz 5,30 místo 3,30 na Astra Giurgiu a 4,25 místo 2,25 na Kodaň! akce

 

Ce trebuie sa faci pentru a te inscrie la aceasta promotie

 

1. Zaregistrujte se do NetBet nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu

2. Před živě sázíte na jeden tiket s jediným výběrem na vítězství Astra Giurgiu nebo vítězství v Kodani

3. Vstupte na propagační stránku na platformě NetBet a stiskněte tlačítko "Registrovat"

 

Poté můžete na tento megakurz vsadit maximálně 50 Kčna první provedenou sázku před zápasem na jediném tiketu na vítězství jednoho z týmů.

 

V Intelbet Betting Center sázka na vítězství jednoho z týmů v tomto zápase || || 566

 

Další podmínky této promo akce

 

Castigurile + suplimentul vor fi creditate in contul tau sub forma de bonus in decurs de 48 de ore de la incheierea meciului, bonusul fiind apoi valabil timp de 7 zile din momentul primirii.

 

Va trebui sa pariezi bonusul de sase ori (X6) pe evenimente sportive cu cote de minim 1.60 inainte de a putea face o cerere de retragere.

 

Jednoduchý handicap nebo sázky pod/nad nebudou přispívat ke splnění podmínek sázení. Kombinované sázky však mohou zahrnovat jakýkoli typ sázky, pokud je splněn minimální kurz pro každý výběr. || 582

 

Zde vidíte pozici NetBet v hodnocení sázek, kde můžete hlasujte a vy, pokud máte účet Intelbet!