Propagace NetBet – Bukurešť WTA Open

Souhlas uzavřen

La Netbet | || 533 ai parte de o promotie de care poti profita pentru a-ti asigura castigurile.

 

Poti primi 50% CASHBACK in limita a 500 Kčpentru valoarea cumulata a pariurilor necastigatoare plasate pe meciurile de simplu sau dublu de la Bucharest Open!

 

Vše, co máte udělat je:

 

1. Přihlaste se, pokud již máte účet, nebo zaregistrujte se zde

 

2. Vyberte si ze stránky akcí 500 KčCASHBACK - WTA Bucharest Open

 

3. Podávejte předběžné sázky s jediným výběrem na tiketu (1/2 FT) mezi 11/07-17/07 na zápasy ženského tenisového turnaje.

 

Pouze první nevýherní pre-live sázka na jeden tiket (1/2) na každý zápas bude zvážena a je způsobilá pro cashback.

 

Smluvní podmínky

 

Způsobilé jsou pouze prohrané sázky před živým přenosem s jediným výběrem 1/2 FT jediného tiketu na zápasy Bucharest Open (11/07 - 17/07/16).

 

Akce nabízí 50% cashback až do výše 500 Kč- jako bonus - za kumulativní hodnotu prohraných sázek.

 

Pouze první sázka před- živá jednotlivá vstupenka (1/2) na zápas bude zvážena a způsobilá pro cashback.

 

Váš bonus bude připsán na váš sportovní zůstatek do 48 hodin od konce turnaj. || u kombinovaných / systémových sázek musí každý jednotlivý výběr před registrací žádosti o výběr splňovat kritérium minimálního kurzu 1,60.

 

Va trebui sa pariezi bonusul de opt ori (x8) pe evenimente sportive cu cote de minim 1.60 (pentru pariurile combinate/in sistem, fiecare selectie in parte trebuie sa respecte criteriul cotelor minime de 1.60) inainte de a inregistra o cerere de retragere.

 

Bonus bude platný 7 dní od obdržení. Po tomto intervalu bude jakýkoli bonus na zůstatek zrušen. |

 

In caz ca vei face o cerere de retragere inainte de a indeplini conditiile de pariere aferente bonusului, acesta va fi retras din balanta ta.

 

Jednoduchý handicap nebo sázky na méně/více nebudou přispívat k požadavkům na sázení – ale kombinované sázky mohou pokrývat jakékoli typ sázky, pokud jsou dodrženy minimální kvóty pro každý výběr.