Promotie NetBet la meciul Steaua – Manchester City

Sázejte před živým přenosem (konečný výsledek 1X2) na jeden tiket s jedním výběr, protože Steaua Bukurešť porazí Manchester City (16.08, 21:45) a pokud Steaua prohraje, bude vám vrácena celá sázka umístěná do limitu 300 Kčve formě bonusu.

| || 532

Iata pasii pentru a te inscrie la promotie

 

1. Zaregistrujte se ZDE na NetBet, nebo pokud již máte účet, přihlaste se ke stávajícímu

 

2. Vsaďte si před živým přenosem (1X2 Final Result) na jeden tiket s jediným výběrem, protože Steaua Bukurešť porazí Manchester City

 

3. Přejděte na stránku promo akce na webu NetBet a stiskněte tlačítko "Registrovat" pro získání bonusu

 

Podmínky a podmínky pro tuto akci

 

Způsobilá je pouze první prohraná sázka před živým přenosem v hodnotě alespoň 20 Kčna jednotlivý tiket (konečný výsledek 1X2) na vítězství Steauy v zápase s Manchester City pro cashback. Akce nabízí 100% cashback až do výše 300 Kčjako bonus, pokud Manchester City vyhraje. V případě nerozhodného výsledku nebude vklad vrácen.

 

Bonus bude připsán na váš sportovní zůstatek. Před registrací žádosti o výběr budete muset bonus vsadit šestkrát (6x) na sportovní události s kurzem alespoň 1,60 (u kombinovaných/systémových sázek musí každý jednotlivý výběr splňovat kritérium minimálního kurzu 1,60). || 562 = ==

 

Bonus bude připsán k zůstatku do 48 hodin od ukončení promo akce a bude platný 7 dní od okamžiku obdržení. Požadavky na sázení musí být splněny do 7 dnů od obdržení. Po uplynutí této doby bude jakýkoli bonus na zůstatek neplatný. || jakýkoli typ sázky, pokud jsou splněny minimální kurzy pro každý výběr.

 

Pariurile simple de tip Handicap sau Sub/Peste nu vor contribui la indeplinirea conditiilor de pariere, dar pariurile combinate pot cuprinde orice tip de pariu, atata timp cat sunt respectate cotele minime pentru fiecare selectie in parte.

 

Podívejte se zde na NetBet pozici v preferencích sázkařů. Hlasujte pro svůj oblíbený dům v hodnocení sázek!