Promotii 1-3 noiembrie - Liga Campionilor si Europa League

Pro čtvrté kolo skupin Ligy mistrů a Evropské ligy nejvíce domy Top sázky nabízejí propagační akce, ze kterých můžete vyhrát docela dost.
 
Začneme propagačními akcemi věnovanými výhradně novým hráčům, z nichž jedna pochází z 888sport. Na úterní derby mezi Manchesterem City a Barcelonou nabízí zvýšené kurzy. Pokud je kurz na vítězství běžně 2,5 pro Barcelonu a 2,85 pro Manchester City, po uplatnění speciálního kurzu máme na vítězství Barcelony kurz 8,00 a na "občany" kurz 11,0. Pokud se zaregistrujete u 888sport pro tuto akci, stále budete mít nárok na uvítací bonus až 1 000 lei.
 

promotii 888sport

Nabídka platí pro prvních 1 000 Rumunů, kteří se zaregistrují do 888sport a vsadí si na vítězství jednoho ze dvou týmů. Minimální částka, kterou je nutné vsadit, abyste získali tuto nabídku, je 5 lei, maximum je 50 lei. Pokud vložíte větší částku, zbytek bude vypočítán běžným kurzem. Extra výhry budou vyplaceny jako bonus, který je platný 60 dní. Bonus musí být vržen 10krát s kumulativním kurzem alespoň 2,00.
 
Pokračujeme v nabídce sázkové kanceláře Betfair, která je podobná té od 888sport. Nabízí kurz 8,00 na vítězství Barcelony těm, kteří se zaregistrují u této sázkové kanceláře pomocí propagačního kódu ZSKM45. Pokud přijmete tuto nabídku (pomocí kódu), nebudete již mít nárok na uvítací bonus až 200 eur.
 
promotii Betfair
 
Maximální sázka pro využití této kvóty je 50 lei. Pokud vložíte vyšší vklad, zbytek se vynásobí tímto normálním kurzem, který je aktuálně 2,45. Pokud sázku nevyhrajete, sázka bude vrácena až do výše 50 lei. V obou případech musí být částka vrácená Betfairem na účet převedena jednou za minimálně 1.5. Pokud podáte hromadnou sázku, alespoň jedna událost musí mít kurz 1,5. V současnosti je to nejjednodušší provozování bookmakera. Nemluvě o tom, že bonus platí po dobu 90 dnů.

Sázková kancelář Sportingbet připravila akci platnou pouze dnes, 1. listopadu, prostřednictvím které nabízí sázku zdarma v hodnotě 50 lei. Abyste ji vyhráli, musíte podat alespoň jednu předživou sázku, která může být samotná na tiketu nebo kombinovaná, ve výši alespoň 100 lei na dnešní zápasy Ligy mistrů. Minimální hodnocení pro výběr je 1,8. Sázka zdarma bude připsána bez ohledu na výsledek 2. listopadu a lze ji použít pouze pro sázky Ligy mistrů v daný den.
 
promotii sportingbet

Mezi další akce od 1. do 3. listopadu patří ta od Fortuna, tato sázková kancelář nás odměňuje 20% sázkou zdarma až do výše 100 lei, pokud uzavřeme 5 sázek na zápasy Evropského poháru v tyto 3 dny. Sázky musí být umístěny před živým přenosem a samostatně na tiketu, s minimálním kurzem 1,5. Všimli jsme si zajímavé věci, totiž že neexistuje žádný minimální vklad.
 
bonusuri si promotii Fortuna

Sázka zdarma bude připsána ihned po skončení poslední z 5 způsobilých her. Můžete podat více způsobilých sázek, ale pouze součet prvních 5 (výhra nebo prohra, nezrušeno) se započítá do sázky zdarma. Řekněme, že všech 5 zápasů se musí lišit, aby byly způsobilé, ale také že sázky musí být umístěny na skutečné peníze. Sázka zdarma musí být použita do 7 dnů od připsání, maximální sázka, kterou lze vsadit, je 8,00.
 
Doma online Winmasters máme dvě akce na evropské poháry. První nám v tomto případě nabízí až 50% bonus na kumulované sázky (více tiketů) v evropských pohárech. Abyste se kvalifikovali na bonus, musíte umístit alespoň 10 lei a 5 sázek na tiket pouze z těchto dvou soutěží, minimální kurz na událost je 1,35. Pokud máte 5 akcí a vstupenka je vítězná, budete mít 5% bonus. Za každou další událost se zvýší o 5 %, přičemž maximální bonus je 50 % čisté výhry za tiket s minimálně 14 výběry. Pro inspiraci navrhujeme sekci ‘’ Vstupenka dne ’’, kde máme odborníky, kteří opravdu vědí, jak hrát fotbal.
 
promotii winmasters

Možnosti způsobilé pro tuto propagaci jsou následující: konečný výsledek; celkový počet gólů (nad / pod) a oba vstřelené (Ano / Ne). Bonus bude připsán do 72 hodin od konce hry. Uživatelé s aktivním bonusem nemají nárok na tuto akci. Maximální výše bonusu udělená klientovi každý týden je 2 000 lei. Bonus musí být vsazen pouze jednou s minimálním kurzem 1,8.
 
Druhá akce od Winmasters nám nabízí 25 bezplatných zatočení hry jako Crazy Cows za každý ze 3 dnů, ve kterých jsme podávali předběžné sázky na Ligu mistrů, respektive Evropskou ligu. Takže na konci etapy v evropských pohárech získáte v této hře 75 roztočení zdarma, pokud denně uzavřete 5 různých sázek v hodnotě 20 lei, každá. Pokud uzavřete dvě sázky v jeden den, získáte 10 otočení za daný den, a pokud uzavřete tři nebo čtyři sázky, získáte 15 otočení.
 
promotii Winmasters

Zatočení jsou platná 10 dní po uskutečnění prvního. Jakékoli výhry z bezplatných zatočení musí být před žádostí o výběr vrženy alespoň 10krát. Maximální výhry z roztočení zdarma jsou omezeny na 200 lei. Bonus se musí hodit do 7 dnů od posledního roztočení.
 
Poslední dvě akce od 1. do 3. listopadu 2016 pocházejí od sázkové kanceláře Circus, která nám může nabídnout dvě sázky zdarma. První bude připsána na náš účet, pokud na středeční zápas mezi Tottenhamem a Leverkusenem uzavřeme jednoduchou a předběžnou sázku ve výši alespoň 25 lei a pouze pokud skončí výsledkem 0:0. Druhý, v hodnotě maximálně 100 lei, nám bude nabídnut, pokud provedeme vklad a vsadíme alespoň 50 lei na zápas Evropské ligy mezi Astrou Giurgiu a Viktorií Plzeň.
 
promotii Circus
Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte zaškrtnout zelené políčko na tiketu. V obou případech bude sázka zdarma udělena maximálně do 48 hodin od konce zápasu. Sázka zdarma platí 7 dní a lze ji hrát na jeden tiket nebo více tiketů, živě nebo před zápasem. Hodnota sázky zdarma se v případě výhry nevrací na účet.