Promotii 18-20 martie 2017

Druhá fáze play-off a play-out ligy I přichází s různými promo akcemi online bookmakeři, ale v hledáčku je také zápas La Ligy, aby mohli prezentovat nabídky. Všechny akce vás odmění formou sázky zdarma, což znamená, že v případě výhry nebude hodnota sázky zdarma vrácena.
 

Za tři sázky na Ligu I máte sázku zdarma


Když mluvíme o promo akcích pro ligu I, nemůžeme si pomoct, ale vzpomeneme si Netbet. S ohledem na druhé kolo minišampionátu nabízí možnost vyhrát sázku zdarma v hodnotě 50 lei, pokud v této fázi uzavřete alespoň 3 sázky na různé zápasy s individuálním vkladem alespoň 50 lei a kurzem na minimálně 1.5. Pokud se chcete tipy inspirovat, doporučujeme podívat se na "vstupenku dne", sekci, kde najdete mnoho tipérů s bohatými fotbalovými zkušenostmi, ať už jsou to novináři, komentátoři nebo i bývalí fotbalisté.
 
thumb_58cd19b158132_1489836465.png
 
Sázka může být živá i předživá, může být podána na libovolný výběr, ale samostatně na tiketu. Sázka zdarma bude udělena bez ohledu na výsledek zápasů a bude připsána maximálně do 48 hodin od konce fáze. Aby se tak stalo, musíte se do 21. března do noci na 13:59 zaregistrovat na této stránce. Sázka zdarma musí být uzavřena do 7 dnů od připsání události v jakémkoli sportu s minimálním poplatkem 2,00. V případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.
 

Kurz 8,00 na vítězství Steauy


Derby tohoto kola I. ligy, které nám napoví o jménu budoucího mistra, se odehraje mezi Viitorul a Steaua. Steaua vyhrála v posledních 11 oficiálních přímých zápasech, včetně této sezóny, kdy pokaždé byl rozdíl dvou branek, a dnes je favoritem. To je důvod, proč sázení Netbet nabízí kurz 8,00 na vítězství Stelistů, přičemž každý, kdo se v tomto domě zaregistruje do času zápasu pomocí kódu COTAS, je způsobilý. || Česky 550
 
58cd1a50e912c_1489836624.png

Sázka musí být podána před živým přenosem, přičemž maximální vklad, který bude vynásoben tímto kurzem, je 40 lei. Pokud Steaua vyhraje, budete vyplaceni skutečnými penězi podle kurzu na stránce a zbytek peněz až do celkové částky podle zvýšeného kurzu dostanete jako sázku zdarma. Jeho platnost vyprší 7 dní po výpůjčce a musí být vsazen na celkový poplatek ve výši alespoň 2,00, ať už se jedná o jeden výběr nebo více tiketů. Vezměte prosím na vědomí, že sázka zdarma musí být použita na jednotlivou sázku, ale také ti, kteří pro vklad používají Skrill nebo Neteller, nemají nárok na promo akci. Také ti, kteří se zaregistrují pomocí kódu COTAS, již nebudou mít nárok na uvítací bonus, největší v Česká republika, udělovaný, což je pravda, v 5 splátkách.
 

Kurz 12,0 na výhru Steaua


Pro dnešní zápas mezi Viitorul a Steaua přichází sázková kancelář Betfair s nevyvratitelným návrhem, určeným pouze novým hráčům. Tedy ti, kteří se zaregistrují na Betfair do okamžiku zápasu pomocí kódu ZSKN37, budou mít prospěch z kurzu 12,0 na vítězství Steaua.
 
thumb_58cd1a5ae4661_1489836634.png
 
Maximální vklad, který bude vynásoben tímto podílem 12,0, je 50 lei. Pokud Steaua vyhraje, vklad bude vrácen v hotovosti a zisk obdržíte ve formě sázky zdarma. Platí 90 dní a lze na ni vsadit na událost s minimálním kurzem 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2.
 

Kurz 4,00 na vítězství Barcelony


Po nečekané porážce z minulého týdne s Deportivem La Coruna přišla Barcelona o vedení v La Lize. Nyní pochybujeme, že bude následovat druhý chybný krok v řadě, zvláště vezmeme-li v úvahu, že katalánský tým přichází po 6 domácích výhrách a v posledních dvou vstřelil 11 branek. S ohledem na to Betfair zvyšuje a nabízí kurz 4,00 na vítězství Barcelony nad Valencií těm, kteří se zaregistrují pomocí kódu ZSKN38.
 
thumb_58cd1a685966f_1489836648.png
 
Maximální vklad, který bude vynásoben touto kvótou, je 50 lei. Pokud Barcelona vyhraje, sázka bude vrácena v hotovosti a zisk obdržíte ve formě sázky zdarma. Platí 90 dní a lze na ni vsadit na událost s minimálním kurzem 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2.
 

Cota 5,00 ca Barcelona se inscrie


V této sezóně La Ligy Barcelona skórovala ve všech zápasech, kromě toho na vlastním hřišti proti Malaze. Nevěříme však, že se tento protivýkon bude před Valencií opakovat, tím spíše, že „netopýři“ utrpěli 3 porážky z posledních 4 výjezdů v této soutěži. V důsledku toho můžeme považovat kurz 5,00 navrhovaný společností Netbet na alespoň jeden gól Katalánců v zítřejším zápase za vítězný. Nárok na tuto skvělou propagaci mají ti, kteří se zaregistrují do zápasu pomocí kódu COTAS.
 
58cd1a743c97c_1489836660.png

Pokud se dnes zaregistrujete pomocí tohoto kódu, neznamená to, že můžete těžit ze zvýšeného podílu Steaua a Barcelony, ale pouze jednoho z nich. Sázka musí být podána před živým přenosem, přičemž maximální vklad, který bude vynásoben tímto kurzem, je 40 lei. Pokud vás Barcelona označí, budete vyplaceni reálnými penězi podle kvót na stránce a zbytek peněz až do celkové částky podle navýšených kvót dostanete formou sázky zdarma. Jeho platnost vyprší 7 dní po půjčení a musí být vsazen na celkový poplatek ve výši alespoň 2,00. Vezměte prosím na vědomí, že ti, kteří používají Skrill nebo Neteller k vkladu, nemají nárok na akci. Také ti, kteří se rozhodnou pro tuto akci, již nebudou mít nárok na uvítací bonus.