Promotii 19-20 noiembrie 2016

In acest weekend se vor disputa destule meciuri tari in campionatele de top din Europa, unele case  pariuri online nabízející v tomto ohledu dokonce více než jednu akci.
 

Zvýšený kurz na Atlético Madrid - Real Madrid


Začneme s Netbet, bookmakerem, který těží z nejméně 4 promo akcí, z nichž dvě na derby mezi Atleticem Madrid a Realem Madrid. První nabízí zvýšený kurz na vítězství dvojky všem, kteří se u této sázkové kanceláře zaregistrují pomocí bonusového kódu „COTAS“. Tiket musí být jednoduchý a předživý, v případě, že nebude výherní, bude vklad vrácen.
 
cote marite Netbet

Speciální kurz na výhru Atlética Madrid je 9,00 a na výhru Realu Madrid 10,0. Maximální sázka, na kterou budou uděleny zvláštní kvóty, je 40 lei. Pokud je sázka vítězná, musí být bonus vržen 4krát s minimálním kurzem 1,6, a pokud prohrajete, bude vám přiznána maximální refundace 40 lei, což je částka, která se má hodit 6krát s kurzem 1,6. || 546
 

Vrácení 100 Kčv Atlético Madrid – Real Madrid


Druhá akce pro tento zápas nabízí vrácení maximálně 100 lei, pokud umístíte minimálně 50 lei živě, bez ohledu na výběr nebo jeho podíl. Chcete-li se zúčastnit, musíte se zaregistrovat na propagační stránce. Vklad bude vrácen pouze v případě, že je sázka nevýherní. Vrácení peněz musí být vsazeno 6krát s minimálním kurzem 1,6. Požadavky musí být splněny do 7 dnů od zapůjčení. Jednoduchý handicap nebo sázky na méně / více do slosování nepřispějí, ale více tiketů obsahujících tento výběr ano. || Česky 550
 
promotii netbet


Náhrada 150 Kčv Dinamu – CFR Cluj


Třetí promo akce sázkové kanceláře Netbet na tento víkend se týká zápasu ligy I mezi Dinamem a CFR Cluj. Konkrétně vám bude nabídnuta náhrada až 150 Kč, pokud uzavřete předběžnou sázku na konečný výsledek tohoto zápasu nebo živě na jakoukoli možnost. Ani pro tuto propagaci není stanovena žádná minimální kvóta. Na tento zápas můžete vsadit, kolik chcete, ale peníze budou vráceny pouze prvnímu vítězi. Bonus je nutné stočit maximálně do 7 dnů od připsání kreditu na minimální splátku 1.6.
 
promotii si bonusuri Netbet


Netbet Speciální kurzy


Ale máme také některé speciální kurzy nabízené sázkovou kanceláří Netbet. Nejnižší ze 4 kurzů je 6,5, aby vyhrály Bayern Mnichov a AC Milán musí vyhrát venkovní zápasy s Dortmundem, respektive doma s Interem. Nejvyšší kurz je 10,5, vyhrávají Dortmund a Inter. Pokud Arsenal a Atletico Madrid vyhrají venku s Manchesterem United, respektive doma s Realem Madrid, budeme mít výhru 7apůlkrát vyšší, než je vsazený podíl. Místo toho dostaneme kurz 8,5, pokud Manchester United a Real Madrid vyhrají. Jak vidíte, z těchto 4 kurzů lze vyhrát pouze dva.
 
cote speciale Netbet


Zvýšené šance na vítězství pro Atlético Madrid a Real Madrid


Sázková kancelář 888sport také přichází s nabídkou zvýšených kurzů na vítězství obou týmů v zápase mezi Atleticem Madrid a Realem Madrid. Jde o kurz 8,00 na vítězství hostitelů a 11,0 pro jednoho z hostů, propagační akce určená prvním 1000 rumunským uživatelům, kteří se zaregistrují u této sázkové kanceláře. Maximální vklad, který se kvalifikuje pro tuto akci, je 50 lei. Zisk ze zvýšeného kurzu musí být vržen 10krát s minimálním kurzem 2,00. Dobré na tom je, že pokud o tuto akci požádáte, budete mít stále nárok na uvítací bonus až 1 000 lei.
 
promotii 888


Kurz 4,00 na výhru Juventusu a Barcelony


U sázkové kanceláře Betfair najdeme dvě promo akce, podle kterých zvítězí Juventus a Barcelona. Akce je určena těm, kteří se zaregistrují u této sázkové kanceláře. Pokud se tedy zaregistrujete pomocí propagačního kódu ZSKM55, budete moci sázet se zvýšeným kurzem na vítězství Barcelony v zápase s Granadou, a pokud tak učiníte pomocí kódu ZSKM56, budete mít nárok na zvýšený kurz na zápas mezi Juventus a Pescara. || | 574
 
promotii Betfair

Maximální sázka na jeden z těchto speciálních kurzů je 50 lei. Pokud sázku nevyhrajete, sázka bude vrácena až do výše 50 lei. Bonus / refundace musí být vrácena pouze jednou s minimálním kurzem 1,5. Máte na to 90 dní. Vezměte prosím na vědomí, že zadáním tohoto propagačního kódu nebudete mít nárok na uvítací bonus nabízený společností Betfair.
 
http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=2047131&bid=10228


Vrácení sázek zdarma za derby Bundesligy a Serie A


Další bookmaker nabízející promo akce na nejlepší zápasy tohoto víkendu je Circus. To nám poskytuje propagaci z Bundesligy a další ze Serie A, přičemž obě nám nabízejí vrácení peněz. V případě první promo akce je vrácení peněz maximálně 150 lei, pokud uzavřete předběžnou a jednotlivou sázku na tiket v hodnotě alespoň 25 lei na zápas mezi Dortmundem a Bayernem Mnichov, a to skončí skóre 0-0, ale také v případě, že sázka nebude vítězná. V druhé promo akci je vrácení peněz 100 lei, pokud také vložíte sázku ve výši alespoň 50 lei na zápas mezi AC Milán a Inter Milán a sázka bude nevýherní.
 
promotii Circus

Sázka zdarma platí 7 dní od připsání kreditu a v případě zisku nebude vrácena její hodnota, ale pouze výsledný zisk. Místo toho bude v případě zrušené sázky vrácena sázka zdarma.