Promotii 20-21 mai 2017

4 z 5 nejlepších šampionátů skončí tento víkend, včetně dvou velkolepějších: Premier League a La Liga. Sázkové kanceláře tedy prezentují „rozdělené“ akce zaměřené na tyto šampionáty.
 

25 lei sázka zdarma za každý gól vstřelený oblíbeným týmem v Arsenalu proti Evertonu


Před posledním kolem Premier League, které se odehraje v neděli, má Arsenal stále docela malé naděje na 4. místo, když je o jeden bod za Liverpoolem, který se utká doma s předposledním Middlesbrough. Ale protože naděje umírá poslední, "kanonýři" se pokusí skórovat co nejvíce před Evertonem.
 
"Karamely" chtějí zase zakončit sezónu s právem, takže by nebylo vyloučeno být svědkem mnoha úspěchů, v posledních 9 přímých setkáních zaznamenali minimálně dva. S ohledem na tyto skutečnosti nám sázková kancelář Unibet nabídne sázku zdarma v hodnotě 25 lei za každý gól vstřelený týmem, na který vsadíme. Pro propagaci je způsobilá pouze první sázka.
 
thumb_591ff80c57039_1495267340.png
 
Před uzavřením sázky se musíte rozhodnout pro akci na této stránce. Pak už jen stačí vsadit před přímým přenosem, do neděle do 16:00, minimálně 120 lei na vítězství jednoho z týmů v duelu Arsenal vs Everton. Sázka zdarma bude připsána v pondělí 22. května před 20:00 a lze ji podat za jakýkoli kurz.
 

Sázka zdarma 10 Kčna každý gól vstřelený v La Lize


Jedním ze dvou vrcholných šampionátů, ve kterých ještě není znám vítězný tým, je La Liga. Real Madrid i Barcelona se v tomto kole určitě vyvinou do plného potenciálu a budou svědky mnoha gólů. Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední fázi, je také velmi pravděpodobné, že některé týmy se na zápas řádně nepřipraví, protože existuje riziko inkasování mnoha gólů. Zdá se nám tedy docela lákavá promo akce Netbet, která nám nabídne sázku zdarma 10 lei na každý vstřelený gól ve hrách, ve kterých byly námi podané sázky nevýherní | ||
 
thumb_591ff8289cd6a_1495267368.png
 
Stačí podat alespoň jednu živou nebo předživou sázku, ale pouze na tiket, v hodnotě alespoň 50 lei, bez ohledu na kurz. Nezapomeňte se také zaregistrovat do akce na této stránce, registraci je možné provést do 22. května v noci do 13:59. Maximální povolená sázka zdarma je 100 lei. Bude připsána do 48 hodin od ukončení etapy a musí být umístěna, ale také založena maximálně do 7 dnů. Minimální sázka, kterou lze vsadit, je 2,00. V případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 2,00

Nejlepší by bylo využít tuto akci živě >>>
 

Kurz 4,00 na vítězství Barcelony


V poslední fázi La Ligy se Barcelona doma střetne s Eibarem. Katalánci musí vyhrát a doufat, že Real Madrid prohraje s Malagou, aby vyhráli titul. Pokud pochybujeme o druhém dílu, máme téměř jistotu, že se naplní v prvním díle. Poměrně atraktivní je tedy nabídka sázkové kanceláře Betfair, která představuje kurz 4,00 na vítězství Katalánců. Z toho budou mít prospěch pouze noví hráči Betfair, kteří se zaregistrují do neděle do 21:00 pomocí kódu ZFBN12.
 
591ff855eb91a_1495267413.png
 
Pak musíte vsadit na tiket na trhu sázkových kanceláří předběžně a jednotlivě na to, že Barcelona zvítězí v zápase s Eibarem. Maximální vklad, který se kvalifikuje pro tuto zvýšenou kvótu, je 50 lei. Pokud Barcelona vyhraje, sázka bude vrácena v hotovosti a zbytek výher maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma. Platí 30 dní a lze ji uzavřít na jakoukoli sázku s minimálním kurzem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Také sázka využívající sázku zdarma musí být umístěna na sázkovém trhu.
 

Předvídatelné statistiky

 
  • Barcelona může získat titul vítězstvím, zatímco Eibar nemá o co bojovat
  • Katalánci přišli po 6 vítězstvích na šampionátu, přičemž všichni dali alespoň 3 góly
  • V posledních 5 přímých střetnutích Barcelona vstřelila 16 gólů a obdržela pouze jeden
 

Poslední fáze vrcholných šampionátů vám nabízí vrácení peněz


Pro tuto poslední fázi vrcholných šampionátů připravila sázková kancelář Winmasters vrácení 10 % a 20 % až do výše 400 lei, respektive 800 lei. Jediné, co musíte udělat, je umístit, živě a/nebo předživat, alespoň 3 vstupenky se dvěma nebo 3 výběry, každý výhradně z Premier League, La Ligy, Bundesligy, Ligue 1 a / nebo Primeira Liga (Portugalsko). Představu o sázkách, které můžete uzavřít, najdete v sekci ‘‘ tiket dne ’’ od odborníků a profesionálů Intelbet.
 
thumb_591ff87ebe3b7_1495267454.png
 
Vstupenka musí mít minimální sázku 20 lei a minimální poplatek za výběr 1,35. Sázky na trhy Handicap a DNB (drawback) jsou vyloučeny z propagace. V případě ztráty jedné ze vstupenek vám bude vráceno 10%, pokud jste umístili dva výběry, a 20% až 800 lei, pokud jste umístili 3 výběry.
 
Rozdíl mezi vítěznými a prohranými sázkami bude vrácen do 48 hodin od konce promo akce (v neděli večer). Bonus bude nutné hodit pouze jednou umístěním předživých sázek, s minimálním kurzem 1,8. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,35. Handicap, DNB a Forecast / Tricast sázky se při běhu neberou v úvahu.