Promotii 23-24 noiembrie 2016

K našemu překvapení tento týden nemáme mnoho nabídek na Ligu mistrů, věci se mění. ale pokud jde o zápasy rumunských týmů v Evropské lize.
 
Začneme jednou ze dvou akcí na dnešní zápasy, jednou nabízenou bookmakerem 888sport. To nabízí mnohem vyšší kurzy na vítězství obou týmů v zápase mezi Arsenalem a PSG. Abyste mohli těžit z těchto kurzů, musíte být mezi prvními 1 000, kteří se do dnešního večera, v době zápasu, zaregistrují u této sázkové kanceláře. Pokud to uděláte a rozhodnete se vsadit na konečný výsledek tohoto zápasu pouze na tiketu, budete mít kurz 7,00 na vítězství Arsenalu a 11,0 na vítězství PSG.


 
Minimální sázka, kterou musíte vsadit, abyste mohli využít této nabídky, je 5 lei a maximální 50 lei. Můžete vsadit i vyšší sázky, ale rozdíl bude vypočítán s normálním kurzem, který je aktuálně 2,75 pro hostitele a 2,8 pro hosty. Řekněme také, že budete stále těžit z uvítacího bonusu. Zisk ze zvýšeného kurzu bude připsán jako bonus a bude muset být vržen 10krát s minimálním kurzem 2,00 během 60 dnů.
 
Bet House Netbet nabízí ne méně než 3 propagační akce, všechny pro hry Star a Astra Europa League. S promo akcí, do které mají nárok ti, kteří se zaregistrují, začneme až zítra, 24. listopadu, do 20:00, kdy začne zápas Steauy na vlastním hřišti s Osmanlisporem, přičemž při registraci uvedeme bonusový kód „COTAS“. Budou těžit z kurzu 10,0 na vítězství Steauy, sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama.


 
Abyste měli nárok na tuto promo akci, nemusíte provést svůj první vklad prostřednictvím Skrill nebo Neteller. Také ti, kteří při registraci zadají kód „COTAS“, nebudou mít prospěch z uvítací nabídky sestávající z kumulativního registračního bonusu ve výši 1 500 lei. Maximální sázka je 40 lei, což znamená, že pokud Steaua vyhraje, vyhrajete z této akce 400 lei. Bonus musí být vsazen do 60 dnů 4krát s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Pokud je sázka prohraná, sázka bude vrácena až do výše 40 lei. Vrácení peněz musí být vráceno 6krát s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít všechny výběry minimální kurz 1,6. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy a jednoduché sázky Handicap nebo Under / Over se při běhu nepočítají. Tuto promo akci mohou využít pouze uživatelé se zemí pobytu v Česká republika.
 
Netbet však myslel i na ty, kteří již účet mají, a nabízí jak pro ně, tak pro nově registrované sázku zdarma 10 lei na každý gól vstřelený v zápasech Star a / nebo Astra. K tomu musíte vložit alespoň 50 lei, pre-live nebo live na jeden tiket pro hru / hry, na které chcete získat sázku zdarma. Pokud se jedná o sázku před živým přenosem, musíte vsadit na konečný výsledek (1X2). Pokud mluvíme o live sázení, pak se můžete rozhodnout pro jakýkoli výběr, bez ohledu na to, jak malý je kurz. Nezapomeňte se zaregistrovat na propagační stránce, abyste byli způsobilí.


 
Sázky zdarma budou připsány do 72 hodin po skončení her. Musí být vsazeny pouze jednou do 7 dnů od zapůjčení na sportovní události s minimálním poplatkem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít všechny výběry minimální kurz 2,00.


 
Bet House Betfair také přichází s promo akcí na zápas Steauy s Turky z Osmanlisporu. Všichni, kteří se zaregistrují na Betfair pomocí kódu "ZSKM57", budou moci těžit z této výhody. Na vítězství hvězdy budou moci vsadit s kurzem 8,00, přičemž maximální sázka, kterou lze využít, je 50 lei. Pokud plně využijete promo akce, můžete získat 400 lei, ale nebudete moci získat 450 lei, což je maximální registrační bonus.


 
Pokud je sázka nevýherní, vklad bude vrácen až do výše 50 lei. Vrácení peněz / bonus musí být vsazen pouze jednou s minimálním kurzem 1,5 během 90 dnů. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr kurz 1,5. Obrat i sázka na vítězství Steauy musí být uskutečněny z trhu „Sportsbook“, nikoli z „burzy“.
 
Propagační akce 23.–24. listopadu 2016 také najdeme u bookmakera Circus, jeden odkazuje na Ligu mistrů, druhý na Evropskou ligu. Ten v Lize mistrů se týká zápasu mezi Arsenalem a PSG, tento nabízí volnou sázku maximálně 100 lei, pokud vložíte a vsadíte alespoň 50 lei před živě a sami na tiket na tento zápas, bez ohledu na kurz. Ten v Evropské lize odkazuje na zápas Steauy s Osmanlisporem, který těží z bezplatné sázky v hodnotě 150 lei, pokud na tento zápas vložíte alespoň 25 lei, bez ohledu na výběr, a zápas skončí skóre 0:0. || 557


 
Sázky zdarma musí být použity do 7 dnů od připsání kreditu. Jelikož se jedná o sázku s fiktivním vkladem, v případě výhry ze sázky zdarma se její hodnota nevrací na účet. Pokud je sázka zrušena, bude na účet vrácena hodnota bezplatné sázky.