Promotii 7-9 martie 2017

V polovině tohoto týdne se dozvíme první 4 čtvrtfinále Liga mistrů. Pokud budou známí 3 z nich, dojde ve středu k těsnému souboji mezi Dortmundem a Benficou. U těchto zápasů samozřejmě nemohly chybět promo akce online sázkových kanceláří, propagační akce, které se nezaměřují pouze na fotbal.
 

Pojištění 50 Kčv Lize mistrů


Často, když umístíme na tiket několik zápasů, zvláště v meziklubové soutěži, stane se, že vyhrají všechny, až na jeden, kdy se necítíme příliš dobře na to, abychom se vyjadřovali elegantně. Bookmaker Unibet vám v tomto ohledu nabízí řešení, vrácení celého vašeho vkladu, až do výše 50 lei, ve formě sázky zdarma, pokud vsadíte na tiket na všechny 4 Zápasy Ligy mistrů a pouze jeden nebude vítězný. Pokud máte pochybnosti nebo chcete znát jiný názor na jeden nebo více zápasů Ligy mistrů, můžete se podívat do sekce '' tiket dne ''.
 
thumb_58be8aed5cb38_1488882413.png

Pro tuto propagaci se počítá pouze konečný výsledek (1 X 2) zápasů. Před umístěním vstupenky se musíte rozhodnout pro akci, tlačítko, které najdete na její stránce. Případná sázka zdarma bude připsána ve čtvrtek 9. března do 20:00 a lze ji vsadit na jakýkoli sport. Akce neuvádí datum, kdy sázka zdarma vyprší, ale pro jistotu by bylo dobré ji podat do 7 dnů od zapůjčení. Případně se můžete zeptat operátorů živého chatu.
 

Kurz 6,00 na vítězství v Barceloně


Přestože na turné před 3 týdny vyhrál francouzský tým 4:0, prakticky se hrála kvalifikace, určitě bude zápas Barcelony s PSG sledovat hodně lidí. Katalánci chtějí vyjít ze soutěže důstojně a nepochybujeme, že si v zítřejším zápase vynutí vítězství. To je důvod, proč sázková kancelář Betfair nabídla kurz 6,00 na úspěch Barcelony proti PSG. Nárok na promo akci mají všichni, kteří se na Betfair zaregistrují do času zápasu pomocí kódu ZSKN27. Pak už jen vsaďte před živým přenosem Sportsbook na úspěch Barcelony.
 
thumb_58be8b01cbbe0_1488882433.png

Na zvýšenou kvótu se kvalifikuje maximálně 50 lei. Případný rozdíl bude vypočítán běžnou sazbou, která je v současnosti 1,4. Pokud Barcelona vyhraje, obdržíte výhru odpovídající zvýšenému kurzu ve formě sázky zdarma. Pokud bude remízován nebo poražen, váš vklad bude vrácen až do hodnoty 50 lei, rovněž formou sázky zdarma. Platí 90 dní a lze ji uzavřít na jakoukoli sázku s minimálním kurzem 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. || 553

Da click AICI pentru a-ti deschide cont si a profita acum de cota marita >>>
 

Zatočení zdarma pro evropské poháry


Tyto akce ve dnech 7. až 9. března 2017 cílí také na fotbalová utkání v Evropské lize, nejen na zápasy Ligy mistrů. Winmasters odměňuje ty, kteří uzavírají sázky na zápasy Ligy mistrů a Evropské ligy, zatočeními zdarma ve hře jako ve hře „Crazy Cows“. Každá sázka musí být předběžná, musí mít minimální vklad 20 lei a minimální kurz 1,5. Konkrétně získáte 10 roztočení zdarma denně, pokud uzavřete dvě sázky bez ohledu na výběr v souladu s výše uvedenými požadavky, 15 roztočení zdarma, pokud uzavřete 3 nebo 4 sázky, a 25 roztočení zdarma, pokud uzavřete alespoň 5 sázek. || | 559 = ==
 
thumb_58be8bb1ba8b8_1488882609.png

Sázky lze uzavírat na stejný zápas, což znamená, že ve 3 dnech evropských pohárů můžete získat 75 roztočení zdarma na automatu „Crazy Cows“. Ty budou připsány maximálně do 48 hodin od konce zápasů daného dne, přičemž budou k dispozici po dobu 10 dnů od prvního roztočení. Výdělky z bezplatných zatočení musí být před výběrem vrženy alespoň 10krát. Na splnění kritérií obratu máte 7 dní. Maximální výplata z roztočení zdarma je 200 lei.
 

Získejte zdarma sázku 50 GBP na turnaji Indian Wells


Dnes večer začala kvalifikace tenisového turnaje Indian Wells, prvního 1000bodového turnaje sezony. Mezi těmito propagačními akcemi 7. až 9. března 2017 je jedna zaměřená na tuto tenisovou soutěž, propagační akce prezentovaná bookmakerem Netbet. To zaručí na konci 16. kola sázku zdarma v hodnotě 50 lei pro všechny uživatele, kteří se zaregistrují a vloží alespoň 5 jednoduchých sázek (jednotlivě na tiketu) živě a/nebo před živým přenosem.
 
thumb_58be8bbb6ed65_1488882619.png

Sázky lze podávat na všechny stoly, dokonce i v kvalifikační fázi, ale nemůžete umístit více na stejný zápas. Minimální sázka pro každou sázku je 50 lei a minimální kurz je 1,6. Pokud splníte tyto podmínky, 16. března obdržíte zdarma sázku, kterou můžete podat pouze na zápasy čtvrtfinále, semifinále nebo finále v Indian Wells. Sázka zdarma musí být umístěna výhradně na jednu sázku / tiket. Pouze hráči se zemí pobytu v Česká republika mají nárok na tuto akci.