Promotii 8-13 august 2017

Real Madrid a Manchester United mají šanci vyhrát první trofej sezóny 2017–2018 dnes večer Co se týče mužského tenisu, letošní turnaj v Montrealu může změnit lídra, ženský tenisový turnaj v Torontu může Simonu Halepovou přiblížit snu o prvním místě na světě.
 

1. 7,00 kurz na úspěch Realu Madrid v základní hrací době 


Dnešní zápas evropského Superpoháru jistě způsobí, že si mnoho hráčů vytvoří účet u online agentur. tato sázková kancelář myslela na to, že přiláká co nejvíce zákazníků tím, že nabídne kurz 7,00 na výhru Realu Madrid v základní hrací době proti Manchesteru United. Pouze ti, kteří se zaregistrují v tomto domě, mají nárok na propagaci pomocí kódu ZFBN35. Ti, kteří tak učiní, nebudou mít nárok na uvítací bonus.
 
5989a8307a6c2_1502193712.png
 
Po registraci stačí vsadit na vítězství za 90 minut Realu před Manchester United. Sázka musí být uzavřena před živým přenosem a samostatně na tiketu, přičemž maximální sázka, při které se počítá zvýšený kurz, je 40 lei. Pokud se Real Madrid prosadí v základní hrací době, vyděláte maximálně 280 lei. Váš vklad bude tedy okamžitě vrácen v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin formou sázky zdarma. || Česky 550
 
Musí být spuštěn ve lhůtě 30 dnů s minimální sazbou 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Sázka na výhru Realu Madrid i sázka zdarma musí pocházet z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak to mám udělat?
 1. Zaregistrujte se v tomto domě pomocí kódu ZFBN35
 2. Vsaďte si před živým přenosem na 90minutové vítězství Realu Madrid || | 559
 3. Daca detinatoarea Champions League invinge, vei primi un freebet
 

2. Sázka vrácena, pokud Cristiano Ronaldo skóruje


Před třemi sezónami Cristiano Ronaldo vstřelil oba góly Realu Madrid při úspěchu 2:0 proti Seville v evropském Superpoháru. Pokud to udělá dnes večer alespoň jednou, tato sázková kancelář vrátí váš vklad v případě nevýherní sázky až do výše 200 lei.
 
thumb_5989aa4542f6b_1502194245.png
 
Vsazená sázka může být živá nebo předživá, ale pouze na tiket, na zápas mezi Realem Madrid a Manchesterem United, při minimální sázce 50 lei a s minimálním kurzem 1,5. Pokud je sázka nevýherní a Cristiano Ronaldo skóroval v základní hrací době, váš vklad bude vrácen jako bonus až do limitu 200 lei. V případě Portugalec nevstoupí na hřiště, sázka bude vrácena, pokud Real Madrid skóruje v prvním poločase.
 
Bonus bude připsán do 48 hodin po skončení zápasu a bude platný 7 dní. Musí být vsazeno 6krát na události s minimálním kurzem 1,6. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo jediné sázky na tikety Handicap nebo Under / Over se při běhu nezapočítávají.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Zaregistrujte se k promo akci na této stránce | || 582
 3. Plaseaza un pariu cu o cota minima de 1.5 si o miza minima de 50 lei pe meciul dintre Real Madrid si Manchester United
 4. Pokud sázka nebude vyhrána, sázka bude vrácena, pokud Cristiano Ronaldo dá gól v základní hrací době, nebo pokud Portugalec nenastoupí na hřiště, a Real Madrid dá gól v prvním poločase
 

3. Vrácení vstupenek na jednu ztracenou událost


V následujících třech týdnech proběhnou turnaje ATP v Montrealu, Cincinnati a Winston-Salem a turnaje WTA v Torontu, Cincinnati a New Havenu. Víme, jak frustrující je prohrát sázku na jediný zápas, tato sázková kancelář nabízí akci, která nám trochu osladí hořkost. Jedná se o vrácení 20 % ze sázky vstupenky s exkluzivními výběry z výše uvedených tenisových turnajů prohraných na jedné akci.
 
5989aa5f4cb5b_1502194271.JPG
Zdroj fotografie: www.ebay.ie
 
Vrácení peněz je ve formě sázky zdarma, jejíž hodnota nepřesahuje 50 lei. Akce je určena všem uživatelům, kteří mají účet u online sázkové kanceláře a je platná do 27. srpna. Tiket musí obsahovat pevné 4 zápasy, minimální sázka musí být 50 lei a minimální tiket musí být 5,00. Aby byla vstupenka vrácena, musí být 3 události vítězné a jedna prohraná. Akce zrušené nebo pro které byla přidělena kvóta 1,00 se neberou v úvahu.
 
Během této doby můžete tuto akci využít tolikrát, kolikrát chcete. Pokud umístíte stejnou událost na více vstupenek, bude zvažována pro propagaci pouze ta první. Sázka zdarma musí být použita maximálně do 7 dnů od připsání kreditu při maximálním kurzu 8,00.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u této sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Umístěte pevné vstupenky 4 výběry výhradně od ATP a Turnaje WTA uvedené výše (do 27. srpna)
 3. Minimální celková kvóta tiketu musí být 5,00 a minimální sázka 50 lei
 4. Pokud vyhrají 3 výběry a jeden prohrajete, budete získejte sázku zdarma ve výši 50 lei
 

 
4. Získejte dvě sázky 50 $ zdarma na tenisové turnaje tohoto týdne


Tento týden se konají dva velké tenisové turnaje. Toto je Canadian Open pro muže i ženy. Tato sázková kancelář vám nenabízí jednu, ale dvě sázky zdarma, každou v hodnotě 50 lei. Jediné, co musíte udělat, je podat alespoň 5 live nebo pre-live sázek, ale pouze na tiketu a na samostatné zápasy, z Canadian Open, mužské a / nebo žena , s minimálním individuálním vkladem 50 lei a minimální kvótou 1,5.
 
thumb_5989aa80573c8_1502194304.png
 
Sázky zdarma budou připsány bez ohledu na výsledek sázek do 48 hodin po skončení turnajů. Musí být vsazeny v plné výši pouze jednou s minimálním kurzem 2,00 za maximálně 7 dní. V případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Zaregistrujte se k promo akci na této stránce | || 636
 3. Plaseaza minim 5 pariuri cu o cota minima de 1.5 si o miza minima de 50 lei pe meciurile masculine si/sau feminine de la Openul Canadian din aceasta saptamana
 4. Bez ohledu na výsledky získáte dvě sázky zdarma s individuální hodnotou 50 lei