Promotii casa pariuri online Maxbet

UPDATE: Maxbet beneficiaza de promotii timp de 4 zile pe saptamana, promotii pe care le veti descoperi in acest articol.

Ačkoli není v médiích propagován tak, jak by měl být, rozhodně stojí za to mít účet u online sázkové kanceláře Maxbet.

Především díky registračnímu bonusu, který je 100 % až do 2 000 Kč, bonusu, který získáte po prvních 3 vkladech. Navíc můžete předem těžit z bonusu bez vkladu ve výši 50 Kč, bonusu, který má za úkol dát vám možnost vyzkoušet nabídku. Když už jsme u nabídky, ta je poměrně bohatá, a to nejen co se týče pre-live sázek, ale i těch live. V neposlední řadě nabízí Maxbet na webu 3 docela lákavé akce, které uvedeme níže.
 

1. Více sázek na tiket vám přinese vyšší výplaty


První promo akce nám dává šanci získat vyšší výhry, výhry, které rostou přímo úměrně s počtem výběrů na tiketu. Abyste se kvalifikovali na jeden z bonusů, musíte na tiket umístit alespoň 3 předživé výběry, přičemž minimální kurz na každý výběr je 1,25. Pokud je tiket vítězný, obdržíte bonus podle níže uvedené tabulky, počínaje 5 % a může dosáhnout i hodnoty 100 % výhry.
 
587ddcae1cd2a_1484643502.png
 
Měli byste vědět, že pokud bude jeden z výběrů odložen nebo zrušen, bude bonus stále zvažován, ale bez tohoto výběru. Maximální částka, které může bonus dosáhnout, je 40 000 Kč. Tato propagace není kompatibilní s ostatními na webu. Můžete z něj těžit, kdykoli chcete a kolikrát chcete, bez jakýchkoli omezení.
 

2. Virtuální hry vám přinášejí bezplatnou sázku 10 Kčdenně


Akce, která zatím trvá do 31. ledna, ale může být prodloužena, spočívá v nabídce bezplatné denní sázky 10 lei na den. Abyste z toho mohli těžit, musíte podat alespoň 5 sázek na virtuální sporty v hodnotě alespoň 10 lei. Sporty, které lze nalézt v sekci "Virtuální sázení", jak na počítači, tak na mobilu, se kvalifikují do promo akce.
 
thumb_587ddcc9bcabb_1484643529.png
 
Do této promo akce se započítá pouze první sázka na událost. Budete moci využít jednu sázku zdarma denně. Je platný 24 hodin a lze jej použít pouze pro virtuální hry. Sázka zdarma se zobrazí v sekci "Můj účet - Bonus". Chcete-li jej použít, musíte zadat částku na sázkovém tiketu a zaškrtnout políčko specifické pro sázky zdarma. Sázky zdarma nejsou zahrnuty do žádných výher a nebudou vráceny, pokud je sázka zrušena.
 

3. Vydělejte 50 Kčsázením na mobil


Třetí promo akce online sázková kancelář Maxbet, stejně zajímavá jako ty předchozí, se týká mobilního sázení. Jednoduše vložte 20 sázek na různé události na tomto zařízení s kurzem 1,85. Každá sázka musí mít minimální vklad 10 lei, sázky zrušené a sázky vybrané prostřednictvím možnosti CashOut nebudou brány v úvahu.
 
thumb_587ddce7a810b_1484643559.png

Sázky mohou být jak předzápasové, tak živé, pro bonus je zohledněn pouze první výběr pro určitou událost. Bonus bude připsán maximálně do 24 hodin od zjištění výsledků 20 výběrů formou volné sázky. Hodnota této sázky zdarma se bude rovnat 10 % součtu 20 podaných sázek až do výše 50 Kč. Bezplatná sázka platí 7 dní a lze ji použít k sázkám na mobilní telefon s celkovým kurzem mezi 1,85 a 9,00. Během kalendářního měsíce (1-30 / 31) jsou omezeny 4 volné sázky. Pokud měsíc skončí, kvalifikační sázky se již nebudou do tohoto bonusu započítávat. Nemůžete mít více než jeden aktivní bonus najednou.