Promotii Champions League 14-15 martie

V polovině tohoto týdne se dozvíme poslední čtvrtfinále Ligy mistrů . Jako obvykle online sázkové kanceláře to, na co jsme zvyklí u promo akcí před důležitými zápasy, jsou stále na zavolání.
 

Garantované sázky v Lize mistrů


Zápasy Ligy mistrů jsou podívanou, kterou by byla škoda si neužít jen proto, že vám jde pouze o to, aby sázka na tento zápas byla vítězná. To si sázkař myslel Netbet když navrhl pojištění 200 lei na všechny 4 zápasy Ligy mistrů. Jediné, co musíte udělat, abyste se mohli zúčastnit promo akce, je vybrat si a uzavřít sázky alespoň na jeden zápas Ligy mistrů. Sekce ‘’ tiket dne ’’ vám může velmi pomoci, pokud se nerozhodnete pro konkrétní sázku.
 
thumb_58c7d3162223d_1489490710.png

Minimální sázka je 100 lei a minimální kurz je 1,5. Za všechny prohrané sázky (jedna na každý zápas) bude váš vklad vrácen v plné výši až do výše 200 lei. To znamená, že vám bude váš vklad vrácen maximálně za dvě sázky. Způsobilý je jakýkoli typ sázky, jak pre-live, tak live. Bonus je platný 7 dní od okamžiku obdržení, přičemž musí být skočen 6krát s minimálním kurzem 1,6. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy a sázky Handicap nebo Under / Over nelze spustit.
 
Využijte tuto super akci od sázkové kanceláře Netbet >>>
 

Kvóta 4,00 pro kvalifikaci Juventusu


Po venkovním vítězství 2:0 nad Portem se Juventus kvalifikuje do čtvrtfinále Ligy mistrů. Proto věříme, že podpora Betfair ohledně kvalifikace italského šampiona je nepopiratelná. Toto nabízí kurz 4,00 pro Juventus na postup do čtvrtfinále, všichni, kdo se zaregistrují na Betfair pomocí kódu ZSKN30, mají nárok na tento kurz.
 
thumb_58c7d3bca7ccf_1489490876.png

Maximální vklad, za který můžete těžit ze zvýšené kvóty, je 50 lei. Pokud se Juventus kvalifikuje, obdržíte vklad ve formě hotovosti a výhry ve formě dárků. Musí být spuštěn v maximálně 90 dnech pouze jednou, minimální kvóta je 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak kvalifikace Juventusu, tak nabídka sázek musí být podány z trhu sázkových kanceláří.
 

50 Kčpojištění v Lize mistrů


Sázková kancelář Unibet nás také vítá promo akcí na zápasy Ligy mistrů. Budete tedy moci získat sázku zdarma (sázku zdarma) v hodnotě 50 lei, pokud se rozhodnete pro akci, která vám říká, že máte umístit předživý tiket se 4 výběry, všechny z Ligy mistrů. Výběry musí obsahovat pouze konečné výsledky zápasů, minimální sázka tiketu je 50 lei. Sázku zdarma získáte pouze v případě, že pouze jeden výběr ze 4 bude nevýherní. Bude se připisovat ve čtvrtek do 20:00 a lze si vsadit na jakýkoli sport. Pamatujte, že v případě výherní sázky na účet bude připsán pouze zisk.
 
thumb_58c7d4fab7c52_1489491194.png
 

Zápasy Ligy mistrů vám přinášejí sázku zdarma 100 lei


Máme také propagační akce Ligy mistrů 14. až 15. března u sázkové kanceláře Winmasters, kde získáme zaručenou sázku zdarma v hodnotě 100 lei, pokud budeme postupovat podle kroků, které tato sázka ukládá. První spočívá ve vkladu minimálně 100 lei pomocí bonusového kódu ROCHL143, přičemž nabídka platí pro všechny uživatele Winmasters. Poté musíte vložit předběžné sázky, samostatně na tiketu, na všechny 4 zápasy Ligy mistrů tento týden uprostřed, minimální sázka jednoho je 100 lei a minimální kurz 1,8.
 
thumb_58c7d504de7bb_1489491204.png

Handicapové a DNB sázky (vklady vrácené za stejné částky) se nekvalifikují do promo akce. Také se nemohou zúčastnit ti, kteří mají aktivní bonus. Sázku 100 lei zdarma lze použít pouze k tipování na jeden ze čtvrtečních zápasů Evropské ligy. Musí to být před přímým přenosem, samostatně na lístku a za minimální cenu 2,00. Lze zvolit jakoukoli možnost, kromě Handicap a DNB. Maximální zisk, který může pocházet ze sázky zdarma, je 400 lei.
 

Virtuální sázky na zápasy Ligy mistrů


Winmasters nám ale nabízí i nabídku na Ligu mistrů, a to sázení na virtuální zápasy. Zde nezáleží tolik na konečném výsledku skutečného zápasu, jako na počtu gólů vstřelených navrhovaným týmem v tomto virtuálním zápase. Jinými slovy, takový zápas je stejný jako ten skutečný, jen ho lze hrát samostatně na tiketu.
 
thumb_58c7d50f476c6_1489491215.png

V této polovině týdne můžeme vsadit na 4 virtuální zápasy, každý se 3 nebo 4 možnostmi. Jde o konečný výsledek a více než 1,5 gólu, méně než 2,5 gólu, respektive více než 3,5 gólu. Jako příklad si vezmeme virtuální zápas před 3 týdny mezi Monakem a Atleticem Madrid. Poté bylo Monako poraženo 3:5 od Manchesteru City a Atlético Madrid porazilo Leverkusen 4:2. Výsledek virtuální hry byl tedy 4:3 pro iberský tým, přičemž v tomto případě zvítězily všechny možnosti Over. Postup se bude opakovat v případě ostatních virtuálních zápasů.