Promotii Champions League 21-22 februarie

V této polovině týdne se odehrály poslední 4 zápasy prvního kola se odehraje osmá Liga mistrů. V úterý se tak Manchester City střetne s Monakem a Bayer Leverkusen se utká s Atléticem Madrid, ve středu se Porto utká s Juventusem a Sevillou s Leicesterem City. Vzhledem k důležitosti zápasů využili někteří bookmakeři příležitosti a nabídli zákazníkům nějaké akce.
 

Náhrada za zápasy Ligy mistrů v hodnotě 200 Kč


Pro Netbet, sázkovou kancelář, která těží z nejvíce měsíčních promoakcí, nebylo možné nenabídnout jednu na 4 zápasy Ligy mistrů tento týden. Pokud tedy vsadíte alespoň 100 lei před živým přenosem nebo živě na alespoň jeden ze 4 zápasů, bude vám proplaceno 50 lei za každou nevýherní sázku. V případě sázky pre-live se do promo akce počítá pouze konečný výsledek (1 X 2), a pokud je sázka živá, můžete si vybrat libovolný výběr. V obou případech však musí být minimální sázka 1,6, sázka musí být na tiketu sama.
 
58ac0f4da8ee6_1487671117.png

Pokud tedy uzavřete sázky podle požadavků na všechny 4 zbývající zápasy v prvním kole osmé Ligy mistrů a všechny prohrajete, bude vám vráceno 200 Kč. Doar primul pariu eligibil, pre-live sau live, se va califica la promotie. Suma va fi rambursata sub forma de bonus in decurs de 48 ore de la incheierea ultimei partide din Champions League. Bonusul trebuie rulat de 6 ori pe cote minime de 1.6, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 1.6. Cerintele de pariere trebuie indeplinite in termen de 7 zile. Pariurile Forecast/Tricast pe cursele de cai si cele simple tip handicap sau under/over nu vor conta la rulaj. In cazul pariurilor combinate poti plasa orice fel de selectie.
 

50 Kčpojištění v Lize mistrů


Bookmaker Unibet má také promo akci na všechny 4 zápasy Ligy mistrů. Přiznejme si, že v této soutěži je poměrně těžké najít konečné výsledky 4 vyrovnaných zápasů, zvláště pokud se odehrává v závěrečných fázích. Unibet vám proto vrátí váš vklad, maximální hodnota je 50 Kč, pokud umístíte tiket s konečným výsledkem (1 X 2) ze všech 4 zápasů v polovině tohoto týdne a jediná předpověď nebude vítězná. Pokud se chcete inspirovat jinde k umístění predikcí na konečný výsledek, doporučujeme sekci tiket dne, kde zkušení tipéři, kteří mají mnoho sportovních zkušeností, nabízejí předpovědi na nejdůležitější zápasy dne.
 
thumb_58ac0f5fe2981_1487671135.png

Před umístěním vstupenky se musíte rozhodnout pro akci, což je volba, kterou lze provést na její stránce. Minimální sázka je 50 Kča minimální poplatek za celý tiket je 7,00. Nárok na vrácení peněz má pouze první předživá vstupenka, která splňuje podmínky. Pokud jeden ze 4 výběrů prohraje, obdržíte ve čtvrtek do 20:00 bezrizikovou sázku v hodnotě 50 Kč. Sázka bude k dispozici na bonusové nabídky v "Můj účet" a musí být přijata.

V době vydání tohoto článku se jedná o jediné promo akce Ligy mistrů 21.–22. února, ale je velmi pravděpodobné, že se odpoledne objeví další.
 

Sázka zdarma 20 Kčna Porto – Juventus


Některé online sázkové kanceláře zaměřují se na jednu hru a nabízejí propagaci. To je také případ Sportingbet, kde můžete získat sázku zdarma v hodnotě 20 Kč. Jediné, co musíte udělat, je uzavřít jednu nebo více sázek před živým přenosem na zápas mezi Portem a Juventusem. Celková hodnota sázek musí být alespoň 80 lei.
 
58ad5f7761dc7_1487757175.png

Pokud na konci zápasu zaregistrujete záporný zůstatek (výhry - prohry) alespoň 80 Kč, bude vám udělena sázka zdarma. Neexistují žádná omezení individuálních kurzů nebo minimálních vkladů. Sázka zdarma platí 7 dní od připsání kreditu a musí být spuštěna jednou, bez ohledu na zvolenou sportovní událost nebo její podíl. Vezměte prosím na vědomí, že hodnota sázky zdarma nebude vrácena na účet v případě výhry nebo zrušení sázky.