Promotii Danemarca vs Čeština 8 octombrie

Dnes v noci Rumunsko ukončí tuto noční můru kvalifikační kampaň v předkolech CM. Po příchodu Cosmina Contry do národního týmu však hra "trikolóry" vykazovala známky zlepšení, a proto není úspěch s Dánskem nemožný. V každém případě bychom měli využít akcí nabízených bookmakeři na tuto hru, akcí, na které mají nárok všichni uživatelé a jejichž cílem není pouze vítězství Rumunska.

 
1. Automaticky vyhrát cenu bez vsazení


Od té doby, co se stal sponzorem národního týmu, tato sázková kancelář přichází v každé fázi s promo akcí, ve které můžete vyhrát ceny, aniž byste museli uzavírat sázky. nyní.
 
Stačí vstoupit na stránky a na stránce věnované soutěži s názvem „Národní“ vyplnit některé údaje. Pokud jste byli na zápase, musíte na lístku na zápas vyplnit jak své CNP, tak kód. Pokud sledujete zápas v televizi, musíte zadat CNP a propagační kód, který se během zápasu objeví na obrazovce.
 
59d9ebe33329a_1507453923.png
 
Po vyplnění těchto údajů musíte stisknout tlačítko "Registrovat". Získáte tak výhody na výběr ze 3 speciálních balíčků pro fanoušky. Jedná se o balíček Chiriches, balíček Stanciu nebo balíček Andone. Pokud si vyberete balíček Chiriches, získáte zdarma odměny v celkové hodnotě 200 lei. Balíček Stanciu platí pouze pro sázky uzavřené v offline agenturách Fortuna, čímž se zdvojnásobí vaše výhry na tiketech až do výše 200 lei. Pokud si vyberete balíček Andone, získáte zdarma sázku 200 lei, ale také bezrizikovou sázku v hodnotě 300 lei, přičemž tento poslední balíček platí pouze pro uživatele registrované od 28. září do 15. října.
 
Pokud dáváte přednost balíčku Chiriches, musíte provést vklad mezi 28. zářím a 15. říjnem na online účet Fortuna a podat 10 sázek po 20 lei, každou za minimální kurz z 1,5, po dalším pevném čase registrace do soutěže Sázka zdarma platí 7 dní od okamžiku udělení.
 
Pokud se rozhodnete pro balíček Stanciu, každý tiket od agentur Fortuna street umístěný mezi 28. zářím a 15. říjnem zdvojnásobí výhru až do limitu 200 lei. To platí pouze v případě, že vstupenka obsahuje alespoň 5 událostí a minimální individuální kvóta je 1,1.
 
Abyste mohli získat cenu související s balíčkem Andone, musíte být novým uživatelem, registrovaným ve výše uvedeném intervalu, ale také pro provedení vkladu minimálně 50 lei a maximálně 300 lei. Kromě registračního bonusu, který se skládá ze sázky bez rizika až 300 lei, získáte také sázku zdarma, která zdvojnásobí částku vašeho vkladu až do limitu 200 lei.
 
Jak postupovat
 1. Pokud nemáte účet u této sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Vstupte do sekce „NÁRODNÍ“ v horní části stránky | || 567
 3. Introdu codul spus la TV in timpul meciului sau cel de pe biletul de intrare la meci in casuta aferenta de pe site
 4. Vyberte balíček, který chcete, z těch, které jsou k dispozici na web
 

2. Pojištění 40 Kč


Tato sázková kancelář přichází s akcí zaměřenou na živé sázení. Vše, co musíte udělat, je podat alespoň jednu live sázku na zápas mezi Dánskem a Rumunskem, v celkové hodnotě alespoň 40 lei | || 580 . In cazul in care vei avea čistou ztrátu (zisk-ztrátu) alespoň 40 lei, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 40 lei.
 
thumb_59d9ec058c02a_1507453957.png
 
Bude připsána následující den a bude k dispozici 7 dní. Sázku zdarma lze umístit na jakoukoli sázku / tiket. V případě výhry nebude na účet připsána hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Živé sázení
 3. Live sázky minimálně 40 Kčna zápas mezi Dánskem a Rumunskem
 4. Obdržíte sázku zdarma ve výši 40 Kč, pokud na konci zápasu utrpíte čistou ztrátu alespoň 40 Kč
 

3. Vrácení 100 Kč, pokud Rumunsko nevyhraje


Domácí zápas Rumunska proti Kazachstánu samozřejmě nelze brát jako měřítko, ale tam jsme zaznamenali odlišný přístup našeho týmu, který nám dnes večer dává naději na dobrý výsledek. Pokud také věříte ve vítězství Rumunska proti Dánsku, neměli byste si nechat ujít promo akci této sázkové kanceláře, která vám vrátí plnou částku, až 100 lei, pokud „Oni nevyhraje.
 
59d9ec2d9eb23_1507453997.png
 
Stačí se zaregistrovat do promo akce do 9. října do 1:59 a vsadit předživo minimálně 100 lei na vítězství Rumunska v zápase s Dánskem . Pokud „trikolóry“ nevyhrají, váš vklad bude vrácen jako sázka zdarma. Bude připsána do 48 hodin od konce hry a musí být vsazena do 7 dnů na výběr s minimálním kurzem 2,00. V případě násobku tiket , každý výběr musí mít minimální kurz 2,00.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Zaregistrujte se k promo akci na této stránce | || 617
 3. Plaseaza un pariu pre-live de minim 100 lei pe victoria Romaniei in meciul cu Danemarca
 4. Pokud Rumunsko nevyhraje, bude vám vyplaceno 100 lei