Promotii evenimente sportive importante iulie 2017

V červenci máme dostatek sportovních událostí celosvětového zájmu, některé || = online sázkové kanceláře || | 524 case pariuri online prezentand promotii pentru ele. Aici ne referim la finala Cupei Confederatiilor, turneul de Grand Slam de la Wimbledon sau Turul Frantei.
 

Vysoký kurz na vítězství obou týmů ve finále Konfederačního poháru


Dnes večer se uskuteční finále Poháru konfederací mezi Německem a Chile. Němci začínají z první šance, ale Chilané nejsou vůbec zanedbatelní, tím spíš, že v semifinále vyřadili mistra Evropy Portugalsko. Sázková kancelář Betfair tedy představuje kurz 8,00 na úspěch Německa v základní hrací době a 12,0 na úspěch Chilanů.
 
5958b1ef0f144_1498984943.png
 
Pouze ti, kteří si vytvoří účet do času zápasu (21:00) pomocí kódu ZFBN24, mají nárok na promo akci. Maximální sázka je 50 lei, což znamená, že pokud Německo vyhraje za 90 minut, budete moci vyhrát maximálně 400 lei, a pokud to udělá Chile, budete moci vyhrát maximálně 600 lei. Vklad bude vrácen v hotovosti a zisk do 24 hodin ve formě sázky zdarma.
 
  • Podmínky sázek zdarma
Musí být spuštěn pouze jednou za maximálně 90 dní v minimálním kurzu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství jednoho ze dvou soupeřů v Poháru konfederace, tak sázka využívající sázku zdarma musí být vložena do sázkové kanceláře.
 

Získejte zdarma sázku 80 Kčna finále Poháru konfederací


Německo v posledních dvou zápasech vstřelilo sedm gólů a ukázalo se působivou ofenzivní silou, zvláště když se Low rozhodl na tomto turnaji experimentovat. Ofenziva Němců by také mohla Chilany přimět vyjít z obrany a více útočit, takže můžeme sledovat zápas s mnoha brankami. Za každý gól vstřelený vaším oblíbeným týmem vám sázková kancelář Sportingbet nabízí sázku zdarma ve výši 20 lei, maximální částka je 80 lei.
 
thumb_5958b203103f4_1498984963.png

Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte předběžně vsadit na vítězství Německa nebo Chile v regulérní hrací době. Bez ohledu na výsledek dostanete 20 lei za každý gól vstřelený týmem, který jste si vybrali. Sázka zdarma bude připsána do 48 hodin od konce zápasu. Je k dispozici po dobu 7 dnů a lze ji uzavřít na jakoukoli sázku, kterou si přejete.
 

75 GBP sázka zdarma na turnaj ve Wimbledonu


Nový ročník wimbledonského grandslamu začne 3. července a sázková kancelář Winmasters představí promo akci na první týden turnaje. Cena se skládá ze sázky zdarma v hodnotě 75 lei, kterou zaručeně získáte (bez ohledu na výsledky), pokud mezi 3. a 9. červencem uzavřete 10 sázek z různých zápasů Wimbledonu.
thumb_5958b2155a75b_1498984981.png
 
Před podáním jakékoli sázky musíte kliknout na tlačítko „Zúčastnit se“, které najdete na stránce akce. Sázky mohou být živé a/nebo předživé, ale mějte na paměti, že minimální jednotlivá sázka musí být 30 lei a minimální kurz 1,75. Ti, kteří jsou na trzích s handicapem, nepřicházejí v úvahu pro propagaci. Jakmile umístíte 10 sázek, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 75 lei. Lze jej umístit na jeden tiket před přímým přenosem s minimálním kurzem 1,75, ale pouze na zápas Wimbledonu. Maximální výplata z bezplatné sázky je 400 lei.
 

Vyhrajte 20 GBP ve Wimbledonu zdarma


Sázková kancelář Fortuna také přichází s promo akcí ve Wimbledonu, ale po celou dobu turnaje. Cena se skládá z bezplatné sázky 20 lei, vše, co musíte udělat, je podat živě 5 sázek výhradně z Wimbledonu na různé zápasy, s minimální hodnotou 20 lei a minimálním kurzem 1,5.
 
thumb_5958b227eedea_1498984999.png
 
Není to jasně specifikováno, ale máme podezření, že vyhrajete sázku zdarma ve výši 20 lei pokaždé, když uzavřete 5 živých sázek na turnaj ve Wimbledonu. Sázka zdarma je platná 7 dní od okamžiku nahrání na účet, musí být umístěna živě pouze na turnaji Wimbledon, s minimálním kurzem 1,5. Maximální kurz, při kterém ji lze použít, je 8,00, který lze rozdělit do několika sázek a není povinné, aby byla celá částka sázky zdarma využita v plné výši na jednu sázku.
 

Získejte zdarma 50 GB sázky denně na Tour de France


Odstartovala nejočekávanější cyklistická soutěž roku, Tour de France, s celkem zajímavou promo akcí Winmasters. To nabízí každému uživateli příležitost vyhrát sázku zdarma v hodnotě maximálně 50 lei každý den. Jediné, co musíte udělat, je vsadit na Tour de France alespoň 50 lei, a pokud vyhrajete, váš vklad bude vrácen.
 
thumb_5958b23a655d2_1498985018.png
 
Sázka musí mít minimální kurz 1,75, musí být před živá a musí být na tiketu sama, sázka zdarma bude udělena maximálně do 24 hodin od konce příslušné fáze. Pokud uzavřete alespoň jednu sázku na Tour de France každý den soutěže a ukáže se, že je vítězná, vždy obdržíte sázku zdarma v maximální výši 50 lei. Vezměte prosím na vědomí, že vaše sázka zdarma bude udělena pouze v případě, že první sázka dne na Tour de France selže.
 
  • Podmínky sázek zdarma
Musí se použít k sázení na další etapu Tour de France. Minimální kurz sázky zdarma je 1,75, výběr musí být pouze jeden na tiketu a před živím vysíláním. Maximální zisk z této sázky zdarma je 400 lei. Protichůdné nebo opakované sázky vedou ke zrušení promo akce.