Promotii FCSB vs Dinamo 24 septembrie

Předposlední fáze šampionátu přináší dlouho očekávané derby většiny mikrobistů v Česká republika : ten mezi FCSB a Dinamo. Začne v neděli ve 20:30 a tři sázkové kanceláře prezentují propagační akce, přičemž všechny tři cílí na uživatele, kteří nemají účet v tomto online domě.
 

1. Kurz 5,00 pro oba skórují


Nejoblíbenější bookmaker v Česká republika přichází s poměrně zajímavou akcí, která výrazně zvyšuje šance, protože oba skórují, ten pravý je 1.9. Zvýšený kurz je 5,00, mají na něj nárok všichni, kteří nemají účet u sázkové kanceláře a vytvoří si jej do konce hry zadáním bonusového kódu “OZNAČENÉ SÁZKY”. Pariul trebuie sa fie pre-live si singur pe bilet. Miza minima, dar si cea maxima este 30 Kč. In cazul in care ambele echipe vor marca in derby, obdržíte 150 lei v hotovosti, bez požadavků na obrat.
 
59c64710e9fd1_1506166544.png
 
Předvídatelné statistiky
 • Dinamo skórovalo, ale dostalo gól ve 4 z posledních 5 zápasů
 • FCSB i Dinamo skórovaly v posledních 9 přímých zápasech , bez ohledu na konkurenci
 
Jak postupovat
 1. Otevřete si účet u této sázkové kanceláře zadáním bonusového kódu „COTE-MARITE“
 2. Uzavřete před živou sázku 30 Kčna skutečnost, že oba týmy skórují v derby mezi FCSB a Dinamem
 3. Pokud je sázka vítězná, obdržíte hotovostní sázku, žádné průběžné podmínky
 

2. Kurz 10,0 na gól vstřelený FCSB


Tento online dům vine cu o oferta de nerefuzat pentru toti cei care nu au cont si isi vor deschide pana la ora meciului. Este vorba despre cota 10.0 pentru ca FCSB sa marcheze in derby-ul de pe teren propriu cu Dinamo. Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi la casa online zadáním bonusového kódu FCSB. Ti, kteří provedou vklady prostřednictvím Skrill a Neteller, nebudou způsobilí. Akce nahrazuje uvítací bonus.
 
59c64727df15d_1506166567.png
 
Na tiket pak vsadí před živím a jedinou sázku na to, že FCSB skóruje v derby s Dinamem (přes 0,5 gólu). Maximální vklad je 40 lei. Pokud FCSB skóruje, vyděláte maximálně 400 lei. Budete tak vyplaceni v hotovosti podle kvót na stránce, takže zbytek výher vám bude přiznán maximálně do 48 hodin ve formě bonusu. Pokud se hostitelé nezaregistrují, obdržíte dvojnásobek vkladu zpět, až 80 lei, také ve formě bonusu. || | 575
 
V případě výhry musí být bonus vržen 4krát s minimálním kurzem 1,6, pro více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Pokud sázka není vítězná, bonus musí být vržen 6krát s minimálním kurzem 1,6, se stejnými specifikacemi pro více tiketů. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy, Handicap nebo Under / Over nejsou způsobilé. Rolování musí být provedeno maximálně za 7 dní.
 
Předvídatelné statistiky
 • FCSB skóroval v předchozích 15 domácích zápasech v I. lize
 • Dinamo inkasovalo gól ve všech 4 venkovních zápasech I. ligy v této sezóně
 • FCSB skóroval v posledních 9 přímých zápasech bez ohledu na soutěž
 
Jak postupovat
 1. Otevřete si účet u sázkové kanceláře zadáním bonusového kódu FCSB
 2. Vsaďte si před živým přenosem na skutečnost, že FCSB skóruje zápas s Dinamem
 3. Pokud je sázka vítězná, získáte maximálně 400 lei, a pokud nevyhrajete, získáte zpět dvojnásobek vkladu
 

3. Kurz 7,00 na vítězství FCSB


Vzhledem k posledním zápasům v lize I se zdá, že FCSB je favoritem na vítězství v zápase s Dinamem. tato sázková kancelář využívá status favorita hostitelů a nabízí kurz 7,00 na vítězství FCSB. Pro akci mají nárok ti, kteří nemají účet u sázkové kanceláře a vytvoří zadáním kódu ZFBN52.
 
59c6474080f39_1506166592.png
 
Po registraci vloží na tiket na vítězství FCSB předběžnou a jednorázovou sázku. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. Pokud se FCSB vnucuje, vyděláte maximálně 350 lei. Váš vklad bude tedy okamžitě vrácen v hotovosti, zatímco zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázek zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství FCSB, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 
Předvídatelné statistiky
 • Dinamo má v I. lize pouze jedno vítězství v posledních 4 venkovních zápasech
 • FCSB přichází po dvou domácích výhrách v I. lize, ve kterých skórovalo 6 cíle, podařilo se mi neobdržet žádné
 
Jak postupovat || || 623
 1. Deschide-ti cont la casa de pariuri introducand codul ZFBN52
 2. Plaseaza un pariu pre-live pe victoria celor de la FCSB in meciul cu Dinamo
 3. Pokud FCSB vyhraje, vyhrajete maximálně 350 lei