Promotii FCSB vs Hapoel Beer Sheva

Victoriile din Europa League par sa le fi dat aripi celor de la FCSB, care isi desfiinteaza adversarele pe plan intern. Avand o asemenea forma, este foarte probabil ca echipa antrenata de Nicolae Dica se po zápase s Hapoel Beer Sheva dostane do kvalifikace v šestnácté Evropské lize, která bude hraje se ve čtvrtek od 22:05. Bookmakeři také využívají formulář FCSB a také skutečnost, že tento zápas bude silně sázený a představí 4 promo akce FCSB vs Hapoel Beer Sheva.

 

1. Kurz 10,0 na gól vstřelený FCSB


Před dvěma týdny FCSB skóroval dvakrát v Izraeli, takže je těžké uvěřit, že na vlastním hřišti nebude schopen skórovat. tato sázková kancelář představuje super akci, na kterou mají nárok ti, kdo si vytvoří účet pomocí kódu FCSB. Pokud jste dokončili tyto kroky, budete moci sázet s kurzem 10,0 na to, že FCSB skóruje ve čtvrtečním večerním zápase. Vezměte prosím na vědomí, že Vklady Skrill a Neteller se nekvalifikují pro propagaci.

 

59fad4926e56b_1509610642.png

 

Po registraci s tímto kódem umístí předživou a jedinou sázku na tiket na skutečnost, že FCSB skóruje. Maximální sázka je 40 Kč. Pokud hostitelé skórují, bude vám vyplacena hotovost podle aktuálního kurzu na stránce, zbytek výher obdržíte jako bonus. Pokud sázku nevyhrajete, obdržíte dvojnásobek vkladu zpět, až do výše 80 lei

 

Bonus musí být vrácen do 7 dnů od připsání kreditu. V v případě vítězné sázky musí být hod proveden 4krát s minimálním kurzem 1,6, a pokud se jedná o nevýherní sázku, 6krát se stejným minimálním kurzem. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy, handicap a méně / více nejsou způsobilé pro závod, ale více tiketů může obsahovat jakýkoli typ sázky.

 

Předvídatelné statistiky || 558

 • In ultimele 4 jocuri FCSB a marcat 20 goluri
 • FCSB má nejvíce bodů ve skupinách Evropské ligy
 • Hapoel Beer Sheva a primit gol in precedentele 8 partide, indiferent de competitie

 

Jak postupovat

 1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu FCSB
 2. Vsaďte si před živým přenosem na skutečnost, že FCSB skóruje (přes 0,5 gólu)
 3. Pokud je sázka vítězná, bude vám vyplacena hotovost podle skutečných kurzů na stránce, zbytek výhry obdržíte jako bonus
 4. Pokud ano je vítěz, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu

 

2. Kurz 7,00 na vítězství FCSB


Náš tým je v tomto duelu favoritem, normální kurz na vítězství je 1,9. Tato sázková kancelář zvyšuje, ale nabízí kurz 7,00 na vítězství FCSB a mají na to nárok ti, kteří si vytvoří účet vstup do kód ZFBN71. Po registraci uzavřete předběžnou a jedinou sázku na vítězný tiket FCSB. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei.

 

59fad4a5c00d7_1509610661.png

 

Pokud tedy jeho vyhraje tým Dica, vyhrajete maximálně 350 lei, sázka bude okamžitě vrácena v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma. Acesta trebuie rulat in maxim 30 zile pe o cota de minim 1.2. In cazul unui bilet multiplu cel putin o selectie trebuie sa aiba cota minima 1.2. Atat pariul pe victoria gazdelor, cat si cel folosind freebetul musí pocházet z trhu sázkových kanceláří.

 

Předvídatelné statistiky

 • FCSB má 3 výhry v Evropské lize
 • FCSB ve svých posledních 5 domácích zápasech neinkasoval gól, bez ohledu na soutěž, zaznamenal 17
 • Hapoel utrpěl 5 porážek v 7 venkovních zápasech v Evropě Liga

 

Jak to mám udělat?

 1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN71
 2. Uzavřete sázku před živým přenosem na skutečnost, že FCSB vyhraje
 3. Pokud je sázka vítězná, získáte maximálně 350 lei

 

3. Peníze zpět, pokud je sázka nevýherní


Ze 4 akcí FCSB vs Hapoel Beer Sheva vyniká || || 597 acestei case de pariuri, care prezinta si ea una in care trebuie sa plasezi un pariu pre-live na vítězství FCSB. Rozdíl oproti předchozímu je v tom, že všichni rumunští uživatelé mají nárok na propagaci, ať už jsou staří nebo noví. Pokud sázka nevyhraje, vaše sázka bude vrácena jako bonus až do limitu 200 lei.

 

59fad4b997865_1509610681.png

 

Minimální sázka je 50 lei. Chcete-li se zúčastnit promo akce, nezapomeňte zaregistrovat se z této stránky, registrace platí do noci 3. listopadu 00:05. Pokud FCSB bonus nezíská, bude připsán maximálně do 48 hodin od konce hry. Musí být vsazeno 6krát s minimálním kurzem 1,6. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy, ale ani jednoduché sázky Handicap nebo Under / Over se při běhu neberou v úvahu.

 

Jak mám postupovat?

 1. Daca nu ai cont la casa de pariuri inregistreaza-te aici
 2. Zaregistrujte se do promo akce na této stránce
 3. Vsaďte alespoň 50 lei na vítězství FCSB v zápas s Hapoel Beer Sheva
 4. Pokud FCSB nevyhraje sázku, bude vám vráceno až 200 lei

 

4. Pojištění sázení live


Pokud dáváte přednost živému sázení, promo akce této sázkové kanceláře podle které vám budou vráceny peníze, pokud vaše sázky umístěné během zápasu FCSB vs Hapoel Beer Sheva. Jediné, co musíte udělat, je podat alespoň jednu live sázku na zápas v celkové hodnotě alespoň 40 lei. Pokud na konci hry budete mít čistou ztrátu alespoň 40 lei, získáte sázku zdarma ve výši 40 lei. Bude k dispozici 7 dní od připsání kreditu. Všichni rumunští uživatelé sázkové kanceláře mají nárok na promo akci.

Jak to mám udělat? Live sázka na zápas mezi FCSB a Hapoel Beer Sheva v celkové výši nejméně 40 lei

 1. Daca nu ai cont la casa de pariuri deschide unul aici
 2. Plaseaza cel putin un pariu live pe meciul dintre FCSB si Hapoel Beer Sheva, totalizand minim 40 lei
 3. Pokud prohrajete alespoň 40 lei, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 40 lei