Promotii finala Europa League

Po posledním dějství Evropské ligy najdeme který tým se v příští sezóně kvalifikuje přímo do skupin Ligy mistrů. Pro tuto hru existují čtyři sázkové kanceláře s akcemi.
 

Super kurz na výhru Manchesteru United v základní hrací době


Rozhodně nejnapínavější promo akci přináší sázková kancelář Netbet, která nabízí kurz 10,0 na vítězství týmu trénovaného José Mourinhem v pravidelných 90 minutách hry. Běžně se kurzy na výhru Manchesteru United pohybují kolem 1,85-1,9, takže tuto akci byste si neměli nechat ujít. Nárok na něj mají všichni Rumuni, kteří se zaregistrují na Netbet až do zápasu pomocí COTAS kód. Ti, kteří odešlou prostřednictvím Skrill nebo Neteller, nebudou mít nárok na propagaci. Také, pokud se zaregistrujete pomocí tohoto kódu, nebudete mít nárok na uvítací bonus od Netbet, největšího v Česká republika.
 
thumb_592536908d92b_1495611024.png
 
Maximální vklad pro tento zvýšený podíl je 40 lei. Pokud Manchester United vyhraje, dostanete 400 lei. Získáte tedy zisk podle běžného kurzu (aktuálně 1,86) v hotovosti (maximálně 74,4 lei), zbytek zisk bude připsán maximálně za 48 hodin formou sázky zdarma | || 545 . Daca Manchester United nevyhraje v základní hrací době, získáte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei, rovněž ve formě sázky zdarma.
 
Pokud je sázka vítězná, musí být sázka zdarma vržena 4krát s minimálním kurzem 1,6, a pokud je prohraná, musí být vrácena 6krát s minimálním kurzem 1,6. V obou případech, pokud vsadíte na více tiketů, musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky na handicap, méně / více nebo předpověď / tricast na koňské dostihy nejsou při běhu důležité.
 
Předvídatelné statistiky
  • Manchester United je ve vyřazovací fázi neporažen
  • Ajax utrpěl dvě porážky v posledních 3 zápasech Evropské ligy a pokaždé inkasoval 3 góly
  • Výhoda Manchesteru United větší evropské zkušenosti
 

Kurz 7,00 na vítězství Manchester United


Netbet není sám online sázková kancelář která má zvýšený kurz na vítězství „rudých ďáblů“ v základní hrací době, Betfair přichází s nabídkou tohoto druhu určenou i pro nováčky. Všichni, kdo se zaregistrují na Betfair do okamžiku zápasu pomocí kódu ZFBN13, budou mít prospěch z kurzu 7,00 na normální hrací dobu Manchesteru United. ==
 
592536aa5e741_1495611050.png
 
Maximální vklad, který se kvalifikuje pro tuto zvýšenou kvótu, je 50 lei. Pokud Manchester United vyhraje v základní hrací době, na váš účet bude připsáno maximálně 350 lei. Tedy automaticky obdržíte 50 lei v hotovosti a zbývajících 300 lei během maximálně 24 hodin ve formě sázky zdarma. Platí 30 dní a musí být podán minimálně 1.2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Vítězná sázka Manchester United i sázka zdarma musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří. || Česky 573
 

Získejte sázku zdarma a vsaďte si živě na finále Evropské ligy


Promo akci určenou tentokrát všem rumunským uživatelům, ať už starým nebo novým, najdeme na Winmasters. Zde můžete získat 20% sázku zdarma až do výše 100 lei pokud se zaregistrujete a vsadíte před živě na finále Evropské ligy. Registrace se provádí uvnitř promo akce, kterou najdete na hlavní stránce (kategorie "Sport") stisknutím tlačítka '' Zúčastnit se ''.
 
thumb_592536c0a9e96_1495611072.png
 
Poté, co to uděláte, stačí podat předživou sázku na zápas mezi Ajaxem a Manchesterem United s minimálním kurzem 1,75. Handicap a DNB sázky nejsou součástí akce. Sázka zdarma bude připsána, jakmile uzavřete sázku před živým přenosem, a lze ji použít pouze na živý výběr s minimálním kurzem 1,75.
 

Získejte 20 Kčza každý gól vstřelený vaším oblíbeným týmem


Ani Sportingbet nezůstává stranou, pokud jde o postup do finále Evropské ligy. Toto je určeno pro všechny uživatele, kteří vás žádají o vložení pre-live a jednotlivou sázku na tiket, minimálně 80 lei, na konečný výsledek zápasu ( Vítězní hostitelé nebo vítězní hosté). Zohledněna bude pouze první sázka podaná na jeden ze dvou konečných výsledků.
 
thumb_592536d497629_1495611092.png
 
Bez ohledu na výsledek sázky obdržíte sázku zdarma v hodnotě 20 lei za každý gól vstřelený týmem dle vašeho výběru, až do výše 80 lei. Sázka zdarma bude připsána do 48 hodin po skončení promo akce. Je k dispozici po dobu 7 dnů a lze jej umístit na jakoukoli sportovní událost bez ohledu na kvótu. Nezapomeňte ale, že v případě výherní sázky se na účet připisuje pouze zisk, nikoli hodnota sázky zdarma.