Promotii fotbal 16-17 decembrie

Liga I o víkendu odehraje poslední kolo roku 2017, po kterém zůstane CFR Cluj vůdce. Otázkou je, které týmy doplní místa do play-off a kdo bude na 7. místě. Na tyto otázky budeme znát odpověď v pondělí s koncem zápasu mezi ACS Poli a Dinamem. V neděli také zjistíme, zda Barcelona zůstane v La Lize neporažena.


1. Kurz 10,0 na jakoukoli hru 16. prosince


Na dnešek, 16. prosince, tato sázková kancelář nabízí nám kurz 10,0 jakoukoli sázku Umístím se z 5 top šampionátů, ke kterým se přidává Liga I. Pouze zákazníci, kteří se dnes zaregistrují u sázkové kanceláře pomocí kódu COTA10, mají nárok na akci. Maximální sázka je 40 lei, kterou lze podat pouze před živým přenosem. Neexistuje žádná minimální kvóta. Pokud je sázka výherní, budete vyplaceni v hotovosti podle kurzu na stránce, zbytek výher obdržíte ve formě bonusu.


5a351cfc8e93c_1513430268.jpg


. V případě vítězné sázky musí být bonus vsazen 4krát na minimální kurz 1,6 a v případě nevýherní sázky 6krát na stejný minimální kurz. Musí být dokončena do 7 dnů, přičemž sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo jednoduché sázky Handicap nebo Under / Over se pro běh neberou.


Jak mám postupovat? 1.

1.       Vytvořte si účet dnes, 16. prosince, u sázkové kanceláře pomocí kódu COTA10

2. Umístěte předživou a jedinou sázku na tiket a vyberte si ze zápasů, které se dnes hrají v 5 nejlepších šampionátech nebo v I. lize

3. Pokud je sázka vyhraná, bude vypočítána s kurzem 10,0, a pokud nebude výherní, získáte dvojnásobek vkladu


2. Jakýkoli kurz nad 1,2 se změní na 10,0 na FCSB vs Viitorul


S ohledem na zápas ligy I mezi FCSB a Viitorul tento online dům ukazuje kurz 10,0 jakéhokoli reálného kurzu alespoň 1,2. Zákazníci, kteří se zaregistrují u sázkové kanceláře pomocí kódu FCSB, mají nárok na akci. Maximální sázka je 40 lei, kterou lze podat pouze před živým přenosem.


5a351d15ad15c_1513430293.jpg


Pokud je sázka vítězná, budete vyplaceni v hotovosti podle kurzu na stránce, zbytek výher bude připsán jako bonus. Pokud sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu zpět, až do výše 80 lei. V případě vítězné sázky musí být bonus vsazen 4krát na minimální kurz 1,6 a v případě nevýherní sázky 6krát na stejný minimální kurz. Pokud preferujete více tiketů, každý výběr musí mít minimální kurz 1,6. Bonus musí být dokončen do 7 dnů, přičemž sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo jednoduché sázky Handicap nebo Under / Over se pro běh neberou.


Jak mám postupovat?

1.       Vytvořte si účet u sázkové kanceláře pomocí kódu FCSB

2. Umístěte na tiket pre-live a jednotlivou sázku s minimálním kurzem 1,2 na zápas mezi FCSB a Viitorul

3. Pokud je sázka vyhraná, bude vypočítána s kurzem 10,0, a pokud nebude výherní, získáte dvojnásobek vkladu3. Kurz 4,00 na výhru Barcelony


Nedělní zápas La Ligy skončí zápasem mezi Barcelonou a Deportivem La Coruna, přičemž běžný kurz Katalánců na výhru je nižší než 1,1. Při této sázkové kanceláři však budete mít prospěch z kurzu 4,00 na tým, který trénuje Ernesto Valverde, že porazí doma La Corunu. A to pouze v případě, že se do utkání zaregistrujete doma online zadáním kódu ZFBN96. || Pokud je sázka vítězná, sázka bude vrácena v hotovosti a zbytek výher, až do výše 150 Kč, bude udělen jako sázka zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka s využitím bezplatné sázky musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří. | 560


5a351d2e09db0_1513430318.jpg


Apoi nu trebuie decat sa plasezi un pariu pre-live din piata Sportsbook pe victoria Barcelonei in meciul cu Deportivo La Coruna. Daca pariul este castigator, miza va fi returnata cash, iar restul castigului, pana la 150 Kč, se va acorda sub forma de freebet. Acesta trebuie rulat in maxim 30 zile pe o cota de minim 1.2. In cazul unui bilet multiplu cel putin o selectie trebuie sa aiba cota minima 1.2. Atat pariul pe victoria Barcelonei, cat si cel folosind freebetul trebuie efectuat din piata Sportsbook.


Statistici favorabile pronosticului

·         Barcelona are 12 victorii si 3 remize in campionat, cu 38 goluri marcate si doar 7 primite

·         La Coruna se afla pe 17, suferind 4 infrangeri in precedentele 6 deplasari


Cum procedez?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN96

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v domácím zápase proti La Coruně

3. Sázka musí být umístěna na sázkovém trhu

4. Pokud Barcelona zvítězí, vyhrajete maximálně 200 lei


4. FCSB má na výhru kurz 8,00 


FCSB ukončí šampionát v roce 2017 zápasem na vlastním hřišti před Viitorul Constanta. Studenti vyškolení Nicolae Dica mají velké šance na výhru, proto byste měli využít kurz 8,00, který potkáte u této sázkové kanceláře. Nárok na promo akci mají všichni, kteří se zaregistrují do neděle do 20:00 pomocí kódu ZFBN95.


5a351d4fc366c_1513430351.jpg


Vše, co musíte udělat, je vsadit si na vítězství FCSB v zápase s Viitorul Konstantní. V případě vítězné sázky bude vklad vrácen v hotovosti a zbytek výhry až do výše 350 Kčbude vyplacen formou sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství FCSB, tak sázka zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří. || ve kterém obdržel pouze jeden gól


Statistici favorabile pronosticului

·         FCSB vine dupa 6 victorii pe propriul teren in campionat, interval in care a primit un singur gol

· FCSB zvítězil v 6 ze 7 přímých setkání na své vlastní pole


Jak mám postupovat?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN95

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství FCSB v domácím zápase s Viitorul

3. Pokud je vyžadován FCSB, vyděláte maximálně 400 lei

4. Sázka musí být umístěna na sázkovém trhu


5. V I. lize každý den nasbíráte sázku zdarma


Zápasy, které upoutají pozornost v této poslední fázi roku v I. lize, se odehrají mezi CSU Craiova a CFR Cluj, FCSB a Viitorul, respektive ACS Poli a Dinamo. V každém z těchto 3 zápasů máte šanci získat sázku zdarma v hodnotě 15 lei na tato sázková kancelář. Vložte tedy alespoň 50 lei pomocí bonusového kódu LIGA11612, chcete-li vsadit na zápas mezi Craiovou a CFR Cluj, LIGA11712 za umístění sázky na zápas mezi FCSB a Viitorul, respektive LIGA11812 na sázku na zápas mezi Poli a Dinamo


thumb_5a351d7923def_1513430393.jpg


Po provedení požadovaného vkladu vsaďte pre-live sázku na zápas odpovídající kódu použitému pro vklad. Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,75. Handicap a DNB sázky (stejný vrácený vklad) nejsou v rámci akce zohledněny. Poté, co vložíte sázku před živým přenosem, obdržíte sázku zdarma ve výši 15 lei, kterou je nutné vložit živě na stejný zápas. Každá sázka zdarma musí být vsazena s minimálním kurzem 2,00.


Jak to mám udělat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej zde

2. Vložte alespoň 50 lei zadáním kódu odpovídajícího zápasu, na který chcete vsadit (můžete vložit jednou, dvakrát nebo třikrát)

3. Umístěte předživou sázku ve výši alespoň 50 lei na zápas odpovídající kódu, který jste použili při vkladu

4. Získaná sázka zdarma musí být umístěna živě na stejný zápas

5. Maximální výhra ze sázky zdarma je 75 Kč


6. Střelci vrátí váš vklad na FCSB vs Viitorul


V zápase mezi FCSB a Viitorul očekáváme hodně gólů, protože dva týmy na šampionátu hrají za dva týmy. Jde o Harlem Gnohere a George Tucudeana. Proto tato sázková kancelář vás zve k uzavření sázky na jeden z následujících sázkových příležitostí v zápase mezi FCSB a Viitorul: „První vstřelený gól“, „Poslední střelec“, „ Střelec kdykoli“, „Hráč, který dá +2 góly“ nebo „Hat-trick hráč“.


5a351d9216b14_1513430418.jpg


Místo toho v případě, že Gnohere a / nebo Tucudean skórují a vaše sázka nebude výherní, bude váš vklad vrácen jako bonus až do limitu 50 lei. Sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama. Bonus bude připsán maximálně do 24 hodin od konce hry a musí být vsazen 5krát s minimálním kurzem 1,65.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, vytvořte si jej nyní

2. Umístěte předživou sázku na jeden z 5 výše uvedených sázkových příležitostí v zápase mezi FCSB a Viitorul

3. Pokud bude skóre Gnohere a / nebo Tucudean a vaše sázka neúspěšná, vaše sázka bude vrácena