Promotii fotbal 25-27 noiembrie

A tento víkend sázkové kanceláře soutěží v čím dál lákavějších akcích, u některých jen nových uživatelé jsou způsobilí, takže všichni uživatelé budou mít nárok na další fotbalové akce ve dnech 25. až 27. listopadu.


Vynikající podíl pro oba na skórování v derby Premier League


, od 19: 30, derby mezi Liverpoolem a Chelsea se bude hrát na Anfieldu, je velmi pravděpodobné, že oba týmy skórují. Výsledkem je, že tato sázková kancelář spekuluje o situaci a nabízí kurz 10,0 na to, že Liverpool i Chelsea skórují. Pro akci mají nárok ti, kteří se zaregistrují v online domě pomocí kódu „COTA10“. Vklady prostřednictvím Skrill nebo Netelller se však nekvalifikují.


thumb_5a1975e405b57_1511618020.jpg


Maximální sázka je 40 Kč. Pokud se stane vítězem, bude vám vyplacena hotovost podle skutečných kurzů na stránce, zbytek výher obdržíte jako bonus. Pokud nebude vítěz, získáte zpět dvojnásobný vklad, až 80 lei, také jako bonus. Musí být spuštěna do 7 dnů od zapůjčení. V případě vítězné sázky je obrat 4krát při minimálním kurzu 1,6 a v případě nevýherní sázky 6krát při stejném minimálním kurzu. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo Handicap a Under / Over nejsou způsobilé pro běh.


Statistici favorabile pronosticului


In ultimele 6 intalniri directe din Premier League au marcat ambele formatii.


Jak mám postupovat?


1. Zaregistrujte se online doma pomocí kódu „COTA10“

2. Vsaďte si na skutečnost, že oba týmy skórují v zápase mezi Liverpoolem a Chelsea

3. Pokud je sázka vítězná, získáte maximálně 400 lei

4. Pokud nevyhrajete, získáte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei


Kurz 7,00 na vítězství FCSB


V neděli od 20:45 bude FCSB hrát venku s Astrou. Tato sázková kancelář předpokládá, že mnoho sázkařů vsadí na úspěch FCSB, a tak nabízí kurz 7,00 na vítězství týmu, který trénuje Nicolae Dica. Nárok na promo akci mají uživatelé, kteří se zaregistrují do okamžiku zápasu pomocí kódu ZFBN82.


5a19766f5c1e2_1511618159.png


Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei, což znamená, že pokud FCSB zvítězí, vyhrajete maximálně 350 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Sázka na vítězství FCSB i sázka využívající sázku zdarma musí pocházet z trhu sázkových kanceláří. || 549


Statistici favorabile pronosticului


Astra nu a obtinut nicio victorie in precedentele 3 meciuri de pe teren propriu

FCSB s-a impus in intalnirea directa din deplasare de sezonul trecut


Jak to udělám?


1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN82

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství FCSB v zápase s Astrou

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 350 lei

4. Sázky musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří


Barcelona má na výhru kurz 7,00 


, hráči na prvních dvou pozicích v La Lize. Přestože jde z hlediska kurzu na výhru o těsný zápas, jistě mnoho lidí vsadí na Katalánce. Takže na této sázkové kanceláře najdeme kurz 7,00, že Barcelona zvítězí. Nárok na promo akci mají uživatelé, kteří se zaregistrují do okamžiku zápasu pomocí kódu ZFBN83.


5a1976dee76a6_1511618270.png


Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. Jinými slovy, pokud Barcelona zvítězí, vyděláte maximálně 350 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být vržen maximálně za 30 dní s kurzem minimálně 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr kurz minimálně 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka s využitím bezplatné sázky musí být provedena z trhu sázkových kanceláří. 564


Statistici favorabile pronosticului


Barcelona vine dupa 4 victorii in La Liga, primind un singur gol


Cum procedez?


1.     Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN83

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v zápase s Valencií

3. Pokud sázku vyhrajete na účtu, získáte maximálně 350 lei


Každý den ligy I jste odměněni sázkou zdarma


V tomto kole ligy I máme nějaké zajímavé zápasy, zejména pokud jde o pořadí, jako Dinamo vs CSMS Iasi, Astra vs FCSB a CFR Cluj vs Sepsi. Vzhledem ke 3 zápasům tato sázková kancelář nabízí propagační akce, po kterých máte možnost vyhrát sázku zdarma. Prvním krokem je tedy vložení alespoň 50 lei pomocí bonusových kódů LIGA12511, pokud chcete vsadit na zápas mezi Dinamem a CSMS Iasi, LIGA12611 pro umístění sázky na zápas mezi Astrou a FCSB, respektive LIGA12711 pro sázku na zápas mezi CFR Cluj a Sepsi.


5a1977bca2d7c_1511618492.png


Po provedení této akce vsaďte pre-live sázku na zápas odpovídající kódu použitému pro vklad. Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,75. Handicap a DNB sázky (refundace remízy) nejsou v rámci akce zohledněny. Po provedení sázky před živým přenosem obdržíte 15 lei sázku zdarma, kterou můžete umístit živě na stejný zápas. Přijaté sázky zdarma musí být vsazeny s minimálním kurzem 2,00, maximální výhra je 75 lei.


Jak mám postupovat?


1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej zde

2. Vložte alespoň 50 lei zadáním kódu odpovídajícího zápasu, na který chcete vsadit

3. Vsaďte před živým přenosem minimálně 50 lei na zápas/zápasy, na které jste provedli vklad

4. Získaná sázka zdarma musí být podána živě na stejný zápas


Získejte dvě sázky zdarma na mistrovství Evropy


Tento víkend se na nejvyšších evropských šampionátech odehraje mnoho silných zápasů, ale také v lize I Tato sázková kancelář vás zve k uzavírání sázek na vaše oblíbené ligy a představuje promo akci, po které budete mít možnost vyhrát dvě sázky zdarma. Rozhodně jde o jednu z největších fotbalových akcí 25. – 27. listopadu. Všichni uživatelé mají nárok na propagaci. Každá ze dvou bezplatných sázek má hodnotu 50 lei, abyste je získali, musíte podat alespoň 5 sázek z La Ligy, Premier League, Bundesligy, Serie A a / nebo Ligy I. Můžete si přečíst „ tiket dne ”pokud se nerozhodnete ohledně předpovědí.


5a19782752e11_1511618599.png


Minimální kurz každé sázky musí být 1,6 a minimální sázka 50 lei. Sázky zdarma budou uděleny maximálně do 48 hodin od konce promo akce a musí být vsazeny do 7 dnů. Sázka musí mít minimální kurz 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.


Jak mám postupovat?


1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní

2. Přihlaste se k propagaci na této stránce

3. Uzavřete alespoň 5 sázek na alespoň jeden z výše uvedených šampionátů

4. Bez ohledu na výsledky obdržíte dvě sázky zdarma