Promotii pariuri online, 25 – 26 octombrie 2016

Jediný špičkový šampionát, který hostí etapou v této polovině týdne je Serie A. Zajímavé zápasy se budou hrát také v anglickém ligovém poháru, dva online bookmakeři nabízející promo akce na tyto soutěže.
 

promotii pariuri


50 Kčsázka zdarma na zápas Liverpool - Tottenham


Začneme s Netbet, který nabídne sázku zdarma v hodnotě 50 Kč, pokud vsadíte živě jak na zápas mezi Liverpoolem a Tottenhamem, který se bude konat v úterý, tak na ten mezi Manchesterem United a Manchester City, který se uskuteční ve středu, a žádná ze sázek nebude vítězná. Oba zápasy anglického ligového poháru lze sledovat živě na Netbet.
 
Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte použít tlačítko "Registrovat", které naleznete na stránce promo akce. Chcete-li se zúčastnit soutěže, můžete se zaregistrovat do 26. října 23:30. Poté vsaďte živě jedinou sázku na tiket v hodnotě alespoň 50 Kčna jeden nebo oba zápasy. Pokud je jedna ze sázek neúspěšná, obdržíte náhradu ve výši 25 Kč. Pokud tedy vsadíte na jeden nebo oba zápasy a jeden je neúspěšný, získáte sázku zdarma ve výši 25 Kč, a pokud obě sázky prohrajete, získáte dvě sázky zdarma v hodnotě 25 Kč.

Ca sursa de inspiratie pentru a lua o decizie privind pronosticurile pe care le vei plasa recomandam sectiunea tiket dne, kde s největší pravděpodobností budeme mít předpovědi pro obě strany. Z této sekce můžete s jistotou čerpat inspiraci, protože, jak můžete vidět v tabulce vpravo, většina tipérů tento měsíc vydělává.
 
bonusuri si promotii netbet

Sázka musí být uzavřena se skutečnými penězi, jinak nebude brána v úvahu pro udělení sázky zdarma. Neexistuje žádná minimální sázka, aby byla sázka způsobilá, jedinou podmínkou je, že minimální sázka jedné je 50 Kča sázka je uzavřena živě. Pamatujte, že hodnota sázky zdarma se v případě výhry nevrací na účet, což se děje u všech sázkových kanceláří, nejen u Netbet. Sázka zdarma musí být vsazena na sportovní událost s minimálním kurzem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Požadavky na sázení musí být splněny maximálně do 7 dnů od udělení sázky zdarma. Na tuto promo akci mají nárok pouze hráči s rumunskou zemí pobytu.
 

100 Kčsázka zdarma na zápas Inter - Turín


Druhá promo akce pochází od sázkové kanceláře Circus, což vám dá sázku zdarma, ale 100 Kč. Abyste byli způsobilí, musíte vložit a vsadit alespoň 50 Kčna zápas mezi Interem a Turínem, který se hraje ve středu od 21:45. Možnost promo akce lze provést zaškrtnutím zeleného políčka na sázence. Akce končí 26. října ve 21:44, takže sázka musí být předběžná.
 
freebet circus
Také sázka musí být na tiketu sama. Sázka zdarma (sázka zdarma) v hodnotě 100 Kčbude platná, jakmile bude sázkový tiket zaregistrován. Jak s překvapením vidíme, neexistuje žádný minimální kurz pro podání sázky nebo alespoň není stanoven. To by znamenalo, že sázku zdarma lze získat, i když vsadíme s kurzem 1,01. Sázku zdarma lze použít pro sázení live nebo pre-live, přičemž se na účet nevrací její hodnota, ale pouze zisk. Lze ji také hrát v jedné nebo několika hrách. Sázka zdarma vyprší maximálně 7 dní od udělení.