Promotii Liga Campionilor 5-6 decembrie

Již známe 9 týmů, které získaly vstupenku na osmé kolo Ligy mistrů , v poslední fázi skupinové fáze se seznámíme s ostatními. Abychom na tyto zápasy přilákali ještě více sázek, nabízejí nám online domy od 5. do 6. prosince docela zajímavé promo akce Ligy mistrů.


1. Kurz 5,00 na vítězství Barcelony


Barcelona skončí na prvním místě ve skupině po dnešním posledním domácím zápase proti Sportingu Lisabon. Tato sázková kancelář výrazně zvyšuje šance Katalánců na vítězství, takže postup by si neměli nechat ujít ti, kteří chtějí vsadit na skutečnost, že tým trénovaný Ernestem Valverdem bude zakončil svou pouť v Lize mistrů vítězstvím. Na vítězství Katalánců mají nárok s kurzem 5,00 uživatelé, kteří se zaregistrují do okamžiku zápasu pomocí kódu ZFBN89. se Sportingem Lisabon. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei, což znamená, že pokud Barcelona uspěje, vyhrajete maximálně 250 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Sázka na vítězství Barcelony i sázka zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří.


5a268e34010b1_1512476212.jpg


Dupa inregistrare plaseaza un pariu pre-live pe victoria Barcelonei in meciul cu Sporting Lisabona. Miza maxima pentru cota marita este 50 lei, ceea ce inseamna ca daca Barcelona seva impune vei castiga cel mult 250 lei. Miza iti este rambursata cash, pentru ca profitul sa fie creditat sub forma unui freebet. Acesta trebuie rulat in maxim 30 zile pe o cota de minim 1.2. In cazul unui bilet multiplu cel putin o selectie trebuie sa aiba cota minima 1.2. Atat pariul pe victoria Barcelonei, cat si cel folosind freebetul trebuie efectuate din piata Sportsbook.


Předvídatelné statistiky

Olympiakos

· Barcelona vyhrála 17 z posledních 18 domácích zápasů v Lize mistrů


Jak to mám udělat?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN89

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v zápase se Sportingem Lisabon

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 250 lei


2. Podíl Tottenhamu je mnohem vyšší


Tottenham se kvalifikoval z prvního místa v osmé Lize mistrů, poslední zápas měl doma s APOEL Nikósie. Normálně je vítězství londýnského týmu formalitou, takže tato sázková kancelář rozhodnutí, že je to dobrá příležitost dát zvýšené šance na úspěch týmu Premier League. Konkrétně se bavíme o kurzu 4,00, přičemž způsobilí jsou uživatelé, kteří se zaregistrují do zítřejšího večera v době zápasu pomocí kódu ZFBN90.


5a268e53cf08a_1512476243.jpg


Vše, co musíte po registraci udělat, je vsadit si před živě na vítězství Tottenhamu v zápase s APOEL Nikósie. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei, takže pokud to Tottenhamse uloží, vyhrajete maximálně 200 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Vítězná sázka Tottenhamu i sázka zdarma musí pocházet z trhu sázkových kanceláří. 1


Statistici favorabile pronosticului

·         Formatia din Cipru a marcat doar 3 goluri in precedentele 9 deplasari de Champions League, incluzand preliminariile

·         In precedentele 3 meciuri de pe teren propriu in aceasta competitie Tottenham a invins cu 3-1

· Tottenham vyhrál turné 3:0


Jak mám postupovat? || Angličtina 560

1.       Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN90

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Tottenhamu v zápase s APOEL Nikósie

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 200 lei

4. Sázky musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří


3. Každý gól má hodnotu 10 Kč


Jedna z nejlákavějších propagačních akcí Ligy mistrů 5.–6. prosince pochází od této sázkové kanceláře, která nabízí sázku zdarma v hodnotě 10 Kčza každý vstřelený gól v této soutěži. Podmínkou je umístit alespoň 50 lei, živě nebo před přímým přenosem, na odlišné zápasy z této poslední fáze Ligy mistrů s minimálním kurzem 1,5. Za každý gól vstřelený v zápasech, ve kterých vaše sázka nevyhrála, získáte sázku zdarma ve výši 10 lei, až do výše 100 lei.


5a268e6ebec6c_1512476270.jpg


Sázka zdarma bude připsána do 48 hodin od konce všech Lig mistrů zápasy . Musí být vsazeno na událost s minimálním kurzem 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Požadavky na sázení musí být splněny maximálně do 7 dnů od připsání kreditu.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se nyní

2. Přihlaste se k propagaci na této stránce

3. Vsaďte podle potřeby na alespoň jeden zápas Ligy mistrů

4. Za každý gól vstřelený ve hrách, ve kterých je vaše sázka nevýherní, získáte sázku zdarma ve výši 10 lei

5. Maximální sázka zdarma je 100 lei


4. Vsaďte si na mobilu a vyhrajte sázky zdarma


Kalendář zimních prázdnin dosáhl pátého dne, tato sázková kancelář propunand doua pariuri gratuite, fiecare in valoare de 30 lei. Pentru asta trebuie in primul rand sa optezi la promotie si sa plasezi astazi, 5 decembrie, doar de pe dispozitivul mobil, minim 120 lei pe un singur pariu live din Liga Campionilor, cu o cota minima de 1.4.


5a268ea43f246_1512476324.jpg


Pokud tak učiníte, bezplatné sázky budou připsány ve středu do 12:00. Ty budou platné 7 dní a lze je umístit na jakýkoli sport, v jakékoli výšce.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se nyní

2. Zvolte promoakci na této stránce (Užijte si 24 dní skvělých sportovních nabídek)

3. Umístěte dnes na svém mobilu alespoň 120 lei živě na jedinou sázku v Lize mistrů

4. Ve středu obdržíte dvě volné sázky po 30 lei


5. Vyhrajte přímý kop se správným skóre na utkání Bayern Mnichov vs. PSG


Derby tohoto posledního kola skupin Ligy mistrů se odehraje mezi Bayernem Mnichov a PSG, oba kvalifikované v osmém kole. Aby se Bavoři kvalifikovali z prvního místa, musí dnes večer vyhrát minimálně o 4 góly rozdílem. U této sázkové kanceláře si můžete vybrat sázku bez rizika ve formě sázky zdarma v hodnotě 20 lei, pokud vsadíte na správné skóre v zápase, a sázku bude vítězem. Sázka zdarma bude připsána ihned po skončení zápasu mezi Bayernem Mnichov a PSG a musí být vsazena maximálně do 7 dnů a lze ji umístit na jakýkoli výběr.


thumb_5a268ec375e1c_1512476355.jpg


Pariul trebuie sa fie pre-live, cu o miza minima de 20 lei. Freebetul va fi creditat imediat dupa incheierea meciului dintre Bayern Munchen si PSG, trebuind pariat in maxim 7 zile, putand fi plasat pe orice selectie.


Jak to udělám?

  1. Pokud nemáte účet u této sázkové kanceláře, zaregistrujte se zde
  2. Plaseaza un pariu de minim 20 Kčpe meciul Bayern Munchen vs      PSG
  3. Obdržíte sázku zdarma ve výši 20 Kč, pokud bude sázka splněna nebýt vítězem


6. Za každý gól získáte roztočení zdarma


Jediná z těchto promo akcí 5-6 prosince, která vás odmění na platformě kasina, pochází od této sázkové kanceláře, což vám poskytuje bezplatné zatočení ve slotu Starburst za každý gól vstřelený v Lize mistrů. Chcete-li to provést, musíte se rozhodnout pro propagaci a umístit minimálně 60 lei, živě i před živým přenosem, s minimálním kurzem 1,4 na jakýkoli zápas Ligy mistrů. Pokud nevíte, jaké sázky podat, zveme vás ke konzultaci tiket dne.


5a268edec4cb2_1512476382.jpg


Bez ohledu na to, zda je sázka vítězná nebo ne , roztočení zdarma budou připsána 7. prosince. Všechny výhry z roztočení zdarma musí být u výherních automatů vrženy 25krát.


Jak to mám udělat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se nyní

2. Zvolit propagaci z této stránky

3. Vsaďte alespoň 60 lei na zápasy Ligy mistrů mezi 5. a 6. prosincem || || 613

4.      Indiferent de rezultatul pariului vei primi o rotire gratuita la Starburst pentru fiecare gol marcat in meciurile pe care ai mizat