Promotii pariuri online 28-30 octombrie 2016

Začíná nový víkend, sázkové kanceláře soutěží v akcích, která z která je zajímavější.

 
10 Kčza každý gól ve 14. kole ligy I


Pokud jde o propagační akce, Netbet (klikněte zde pro recenzi) je lídrem, a to jak kvantitativně, tak kvalitativně. Na tento víkend máme dvě promo akce, počínaje tou v I. lize. Tato nabídka nabízí bonus 10 lei za každý vstřelený gól v této fázi všem, kteří vsadí předživou a jedinou sázku na tiket v hodnotě alespoň 100 lei na konečný výsledek (1, X, 2) pro každý ze 7 zápasů. Minimální počet zápasů, u kterých musíte předpovědět konečný výsledek, abyste získali nárok na povýšení, jsou 3.
 
bonusuri si promotii netbet

Upřímně řečeno, pouze Dinamo a Viitorul vidí v tomto kole téměř jisté vítěze. Pokud ale vsadíte na to, že všechny hry skončí remízou a alespoň dva skončí remízou, můžete dokonce vydělat. To je navíc k bonusu přibližně 200 lei, který obdržíte. Před výběrem musí být bonus 6x skočen s kurzem minimálně 1,6 a v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy a jednoduché sázky Handicap nebo Over / Under se při běhu neberou v úvahu. Ale záleží na více lístcích s tímto výběrem. Bonus bude platný 7 dní od okamžiku obdržení. Nezapomeňte do 31. října do 20:30 stisknout tlačítko "Zaregistrovat se" pro tuto akci
 

Sázka zdarma 50 Kčna fázi Bundesligy


Druhá promo akce nabízená bookmakerem Netbet na tento víkend se týká 9. kola Bundesligy. Konkrétně sázka zdarma v hodnotě 50 lei bude nabídnuta všem uživatelům, kteří vsadí před živě a sami na tiket 50 lei jednotlivě na konečný výsledek zápasů Augsburg - Bayern Mnichov a Dortmund - Schalke a ve kterých bude alespoň jedna tipovací nevýherní
 
promotii Netbet

Sázka zdarma musí být vsazena pouze jednou, v případě výhry nebo zrušené sázky se její hodnota nevrací. Sázka zdarma bude připsána maximálně do 48 hodin od konce zápasu mezi Dortmundem a Schalke a musí být využita a sázka musí být uzavřena maximálně do 7 dnů od připsání. Musí být vsazeno na událost s minimálním kurzem 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Stejně jako u předchozí akce je nutné se také zaregistrovat do akce, která bude platit do soboty 19:30.


50 Kčsázka zdarma na zápasy ligy I


Pro tuto první fázi návratnosti online sázková kancelář Sportingbet (klikněte zde pro kontrolu) také přichází s poměrně nabídkovou akcí . To nabízí 50 Kčsázku zdarma, pokud uzavřete alespoň 3 sázky na zápas odlišný od tohoto kola a prohrajete alespoň jednu. Sázky musí být na tiketu předživé a jednotlivé. Tuto sázku zdarma lze použít k podání jedné nebo více sázek, a to jak pre-live, tak live, přičemž její hodnota (50 lei) se v případě výhry nevrací. Sázku zdarma lze použít pouze ve stanoveném čase.
 
promotii Sportingbet
 

Vysoce zvýšené kurzy na zápas mezi Dinamem a Astrou


Sázková kancelář 888sport (klikněte zde pro recenzi) nabízí každý víkend alespoň jednu promo akci určenou těm, kteří se zaregistrují od okamžiku jejího zobrazení až do začátku zápasu. Nyní jde o zápas mezi Dinamem a mistrovskou Astrou Giurgiu, zvýšený kurz domácích na vítězství je 7,00 oproti normálnímu 2,3, a hostů 10,0, normální je 3,2. Pokud se zaregistrujete a využijete tuto akci, uživatelé budou mít stále nárok na registrační bonus až 1 000 lei.
 
promotii 888sport

Minimální částka, kterou je nutné vsadit, abyste mohli využít této nabídky, je 5 lei a maximální 50 lei. Můžete také vsadit vyšší sázku, ale rozdíl se násobí normálním kurzem. Pouze prvních 1 000 hráčů, kteří se zaregistrují a vsadí na tento zápas, těží ze zvýšených kurzů. Výsledný bonus musí být vsazen 10krát s kumulativním kurzem 2,00, aby bylo možné počítat do hodu.
 

Kurz 4,00 na vítězství Barcelony a Bayernu Mnichov


Na rozdíl od 888sport u sázkové kanceláře Betfair (klikněte zde pro kontrolu) nezískáte registrační bonus až 200 eur, pokud se rozhodnete pro dvě online sázkové akce 28. října- 30, 2016. Říká se, že pokud se zaregistrujete u této sázkové kanceláře zadáním propagačního kódu ZSKM42, získáte kurz 4,00 na výhru ve venkovním utkání Bayernu Mnichov proti Augsburgu. Pokud se místo toho zaregistrujete pomocí propagačního kódu ZSKM43, získáte kurz 4,00 na vítězství v domácím utkání Barcelony proti Granadě.
 
promotii betfair

Maximální sázka, kterou lze využít z této kvóty, je 10 eur. Můžete také vsadit vyšší sázku, ale rozdíl se vynásobí normálním kurzem. Pokud je sázka nevýherní, vklad bude vrácen, a to až do výše 10 eur. Výhra / refundace musí být vsazena pouze jednou s minimálním kurzem 1,5. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,5. Jak sázky na vítězství jednoho ze dvou týmů, tak i obrat musí být provedeny na sázkovém trhu.
 
bonusuri si promotii betfair


Tři akce u jedné sázkové kanceláře


Nyní přejdeme do sázkové kanceláře Circus (klikněte zde pro kontrolu), kde vidíme 3 online sázkové akce od 28. do 30. října 2016, všechny s možností získat sázku zdarma . V zápase Ligue 1 mezi Marseille a Bordeaux získáme 100 lei sázku zdarma, pokud vložíme a vsadíme alespoň 50 lei na jakoukoli možnost. Druhá akce nám nabízí vrácení peněz ve formě sázky zdarma v hodnotě maximálně 150 lei, pokud vsadíme na zápas mezi Wolfsburgem a Leverkusenem. Vklad bude vrácen v plné výši, pokud zápas skončí 0:0. A konečně, další propagace Circusu se netýká fotbalu, ale Formule 1. Váš vklad bude vrácen až do výše 250 lei, pokud před živím vsadíte alespoň 25 lei na vítěze Grand Prix Mexika. a on to vzdá. || Česky: King James Version 578
 
promotii circus
Všechny bonusy jsou ve formě sázky zdarma, mají stejné provozní podmínky. Můžete tedy vsadit jednu sázku pomocí sázky zdarma na jeden nebo více tiketů, a pokud vyhrajete, hodnota sázky zdarma nebude vrácena na účet. Pokud je však sázka zrušena, hodnota bezplatné sázky bude vrácena. Sázka zdarma je platná 7 dní od okamžiku připsání.