Promotii pariuri sportive 22-24 iulie

Druhá fáze ligy 1 generuje nové promo akce u sázkových kanceláří, ale domácí liga je není jediná konkurence brána v úvahu z tohoto hlediska.
 

5972cdc8c287e_1500696008.jpg
 

Liga 1 vám přináší zaručenou sázku zdarma ve výši 50 Kč


Pokud jste nadšení pro domácí šampionát, pak byste si neměli nechat ujít propagaci sázkové kanceláře Netbet, která míří do druhé fáze soutěže. Zaručuje vám sázku zdarma v hodnotě 50 lei, vše, co musíte udělat, je podat 3 sázky, živé nebo předživé, na různé zápasy z této fáze, každou s minimální sázkou 50 lei a minimálním kurzem 1,5. || | 536
 
Do akce se můžete přihlásit na této stránce do noci 25. července do 13:59. Bez ohledu na výsledky sázení obdržíte sázku zdarma. Bude připsána maximálně do 48 hodin od konce fáze a musí být vsazena a vyplacena do 7 dnů. Se sázkou zdarma lze umístit jakoukoli sportovní událost s minimálním kurzem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Pokud je sázka vítězná, obdržíte na účet pouze zisk, nikoli hodnotu sázky zdarma.
 

Vyhrajte zaručenou sázku zdarma každý den ligy I


V prvním kole ligy I nám sázková kancelář Winmasters slíbila sázku zdarma každý den soutěže. Tady to je, stále nabízíme propagaci na nejzajímavější zápas dne. Poté obdržíte sázku zdarma v hodnotě 15 lei. Včera se propagace zaměřila na zápas mezi ACS Poli a Steaua, dnes na zápas mezi CFR Cluj a Viitorul, zítřejší zápas mezi Dinamem a Botosani a v pondělí mezi Voluntari a Astrou. To znamená 4 zdarma 15 lei, pokud jste požádali o všechny akce.
 
Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko "Zúčastnit se" na stránce promo akce a poté vsadit na tuto hru předživou sázku, minimální sázka musí být 1,75 a minimální sázka 50 lei. Sázky na trhy s handicapem a DNB (stejný refundovaný vklad) nejsou způsobilé k propagaci. Jakmile vsadíte, získáte sázku zdarma v hodnotě 15 lei. Musí se vsadit na stejný zápas, na který jste vsadili před živým přenosem, s minimálním kurzem 2,00. Maximální výplata ze sázky zdarma je 75 lei, jinými slovy, maximální sázka, kterou můžete vsadit, je 6,00.

 
Nejlepší přátelský turnaj vám přináší 10 Kčza každý gól


V těchto dnech se koná International Champions Cup, přátelský turnaj, ve kterém je přítomno 17 týmů z 5 špičkových evropských šampionátů, turnaj se odehrává na 3 kontinentech. Soutěž trvá do 27. dubna, zatím byly odehrány pouze 4 zápasy, s 15 dalšími naplánováno. 10 lei za každý vstřelený gól v tomto utkání.
 
Celková částka volných sázek, které lze během soutěže vyhrát, je 150 lei. Sázky mohou být živé i předživé, samostatně na tiketu. Pouze první sázka podaná na konkrétní zápas, ať už vítězný nebo poražený, bude způsobilá pro propagaci. Sázka zdarma bude připsána na váš účet do 48 hodin od konce hry. Pokud je například sázka nevýherní a v tomto zápase padlo 5 gólů (kromě případných penalt), obdržíte sázku zdarma ve výši 50 lei během maximálně 48 hodin od závěrečného hvizdu zápasu.
 
Sázka zdarma musí být vsazena a založena do 7 dnů od připsání, minimální kvóta je 1,7. V případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 1,7.

Sázejte na nejlepší přátelské zápasy >>>
 

Nová sezóna vám dává 40% bonus na výherní vstupenky


Je konec července, v Evropě přibývají fotbalové šampionáty, které nejen začínají nebo začínají. Při této příležitosti přichází sázková kancelář Fortuna s letní akcí, abyste mohli vyhrát více. Stručně řečeno, za každý vítězný tiket s alespoň 5 událostmi získáte bonus 5 % až 40 %.
 
Akce musí být výhradně fotbalové. Minimální 5% bonus získá výherní tiket s 5 událostmi, který se navýší o 5% za každou další událost na tiket, takže pokud máte 12 výherních výběrů na tiket, bonus bude 40%. Minimální kurz pro každý výběr je 1,3 a minimální sázka je 4 lei.
 
Při uzavírání sázek na fotbal se můžete inspirovat v sekci " tiket dne". Pokud jedna z akcí získá kurz 1,00 a vstupenka je vítězná, kontaktujte službu zákaznické podpory, abyste se mohli kvalifikovat na okamžitě nižší bonus. Z této akce můžete těžit, kolikrát chcete. Maximální bonus udělený na tiket je 10 000 lei.