Promotii pariuri sportive online 22-23 octombrie

Neexistuje víkend, ve kterém bychom neměli nějaké akce u sázkových kanceláří zaměřených na jiné fotbalové zápasy.

To se děje nyní, když jsem objevil 5 atraktivních akcí na fotbal, ale i mimofotbalovou.


50 Kčsázka zdarma na ligu 1


Nejprve si povíme o lize I, počínaje Netbetem (klikněte zde pro recenzi). Nabízí sázku zdarma v hodnotě 50 Kčvšem uživatelům se zemí bydliště Rumunsko, kteří uzavře alespoň 3 předběžné sázky, pouze jednu na tiket, každou s vkladem alespoň 50 Kč, s výběrem „oba týmy se registrují “, ale s jednou podmínkou. Sázka zdarma bude připsána pouze v případě, že se zaregistrujete do promo akce, ale také v případě, že alespoň jedna sázka nebude výherní. Je zřejmé, že zápasy musí být odlišné. Sázka zdarma musí být vsazena během maximálně 7 dnů s minimálním kurzem 2,00 a v případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.
 
promotii netbet


Cashback 150 Kčna ligu 1


Druhá akce v lize I pochází z Circusu (klikněte zde pro kontrolu), čímž se vám vrátí celý váš vklad až do výše 150 Kč. To znamená, že pokud vložíte a uzavřete sázku před živou akcí, samotnou na tiketu, v hodnotě alespoň 50 Kča sázka nebude vítězná. Akce platí pouze jednou pro hráče a zápas. Vrácení peněz bude připsáno formou sázky zdarma. Musí se použít maximálně do 7 dnů. Pokud chcete mít více šancí na výhru, sázka zdarma se v tomto případě neuděluje, doporučujeme vám podívat se do sekce tiket dne, zde najdete tipy na většinu zápasů v I. lize
 
promotie circus

150 KčCashback v AC Milán-Juventus


Další postup od Circusu přichází na italské derby v tomto kole mezi AC Milán a Juventusem, které se hraje v sobotu od 21:45. Celá sázka bude vrácena až do výše 150 Kč, pokud vsadíte alespoň 25 Kčna jednu možnost a pokud zápas skončí skóre 0-0. Sázka musí být předzápasová a sama na tiketu. Je zřejmé, že vrácení peněz bude provedeno pouze v případě, že podaná sázka není vítězná. Vrácená částka bude připsána jako sázka zdarma. Řekněme, že poslední přímý zápas, hraný v minulé sezóně ve finále italského poháru, skončil v základní hrací době 0:0.
 
promotii si bonusuri circus

150 Kčbezriziková sázka na AC Milán-Juventus


Promo akce na stejný zápas Serie A přichází od Netbet. Pokud vsadíte na to, že AC Milán tento duel vyhraje, získáte také vrácení peněz (sázka bez rizika) ve výši 150 Kč. Bonus musí být vsazen 6krát s minimálním kurzem 1,6. V případě vícenásobné vstupenky musí mít každý výběr hodnocení 1,6. Bonus je platný 7 dní, na tuto akci mají nárok pouze hráči se zemí pobytu v Česká republika. Řekněme, že poslední vítězství AC Milán proti Juventusu přišlo na konci roku 2012.

promotii si bonusuri netbet


Cote marite la Bayern Mnichov-Borussia M`gladbach


Jedna z nejlepších promo akcí pochází od Betfairu (klikněte zde pro recenzi), tato je zaměřena pouze na hráče, kteří si založí účet do zítra, v době zápasu ( 19:30). Aby mohli noví hráči využít promo akce, musí při registraci zadat propagační kód ZSKM41. Zvýšená kvóta je 4,00, maximálně 10 eur kvalifikujících se pro propagaci. Pokud vsadíte více, rozdíl se vynásobí 1,2, což je v tuto chvíli normální kurz. Pokud Bayern Mnichov nevyhraje, bude vám vráceno až 10 eur. Pozor, pokud se zaregistrujete zadáním tohoto propagačního kódu, nebudete mít nárok na 100% registrační bonus až do výše 200 eur. Bez ohledu na to, zda Bayern vyhraje nebo ne, bonus musí být hozen pouze jednou s minimálním kurzem 1,5. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,5.
 
promotii betfair


Cashback 250 Kčna Formuli 1


Máme ale nejen akce na fotbalové zápasy tento víkend, ale také na etapu Formule 1 v USA. Promo akce pochází od Circus, tato vrátí váš vklad až do výše 250 Kč, pokud vložíte předživou a jedinou sázku na tiket na vítěze závodu, a on odstoupí. Sázku je nutné podat do neděle 21:59. Pokud k tomu všemu dojde, vklad bude vrácen jako bezplatná sázka. Musí být vsazeno maximálně do 7 dnů.
 
promotii formula 1 Circus