Promotii Čeština vs Armenia preliminarii CM

Rumunská fotbalová reprezentace musí vyhrát všechny 4 zbývající fáze v kvalifikační skupině Mistrovství světa mít šanci na přehradě. První výzva přijde dnes večer, když přijme návštěvu z Arménie. Pro tuto hru sázkové kanceláře nabízejí několik zajímavých akcí, zejména pro přilákání nových zákazníků.
 

1. Kvóta 10,0 pro úspěch Rumunska


Propagační akce, která přitahuje naši pozornost, pochází od této sázkové kanceláře, která nabízí kurz 10,0 na rumunské vítězství nad Arménií. Nárok na promo akci mají všichni, kteří nemají účet u sázkové kanceláře a zaregistrují se pomocí bonusového kódu „RUMUNSKO“. Pokud provedete první vklad prostřednictvím Skrill nebo Neteller, nebudete mít nárok na promo akci.primul depozit prin Skrill sau Neteller nu vei fi eligibil la promotie.
 
59a94e2c815ec_1504267820.png
 
Poté, co se zaregistrujete s tímto kódem, první sázka, kterou uzavřete v tomto domě, musí být ta, podle které bude mít Rumunsko přednost. Maximální sázka pro tento zvýšený kurz je 40 lei, sázka musí být před živá. Pokud se Rumunsko prosadí, dostanete v hotovosti zisk odpovídající běžnému podílu na webu, a zbytek dostanete jako bonus | || 545 . In cazul in care není vítězem, získáte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei, také jako bonus.
 
Pokud je sázka vítězná, musí být bonus vržen 4krát s minimálním kurzem 1,6, a pokud není vítězná, 6krát s minimálním kurzem 1,6. Pokud dáváte přednost vícenásobnému tiketu, každý výběr musí mít minimální kurz 1,6. Obrat musí být proveden maximálně do 7 dnů od připsání bonusu.
 
Předvídatelné statistiky
 • V loňském zápase v Arménii Rumunsko vyhrálo 5:0
 • Arménie nezískala žádné body ve 3 předkolech
 
Jak mám postupovat? || Česky 560
 1. Inregistreaza-te la aceasta casa de pariuri folosind codul  ROMANIA
 2. První sázka musí být uzavřena před živým přenosem na vítězství Rumunska
 3. In cazul unui pariu castigator vei primi cash castigul pentru cota de pe site si sub forma de bonus cel ca urmare a cotei marite
 4. Pokud Rumunsko nevyhraje, budete vrácen dvojnásobek vkladu až do výše 80 Kč
 

2. Kurz 10,0 na vítězství Rumunska


Tato sázková kancelář představuje promo akci, kterou jsme dosud neměli, radujeme se z nových typů promo akcí. Toto je určeno pouze novým zákazníkům, kteří se zaregistrují pomocí červeného tlačítka na propagační stránce, které naleznete v odkazech výše a níže. Na to, že Rumunsko dnes večer získá všechny 3 body, je kurz asi 10,0. Minimální vklad je 40 lei, ty prostřednictvím Skrill a Neteller nemají nárok pro propagaci. Tato nabídka nahrazuje tu uvítací.
 
thumb_59a94e44ec481_1504267844.png
 
Sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama. Maximální povolená sázka pro tento zvýšený kurz je 20 lei, abyste jej mohli získat jako bonus maximálně do 48 hodin od konce promo akce. Bonus In cazul in care nationala antrenata de Christoph Daum se va impune vei obtine un castig cash conform cotelor normale de pe site, restul urmand a-l primi sub forma de bonus in maxim 48 ore de la incheierea promotiei. Bonusul musí být vsazen 5krát s minimálním kurzem 1,5 do 30 dnů, aby mohl být vybrán.
 
Jak postupovat
 1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí červeného tlačítka "Registrovat" z tohoto odkazu
 2. Umístěte na tiket předživou a jedinou sázku na vítězství Rumunska
 3. Pokud vyhraje, dostanete výhru v hotovosti podle běžného kurzu, zbytek ji obdrží jako bonus
 

3. Kurz 5,00 na výhru Rumunska


Výhra Rumunska je dnes večer velmi pravděpodobná, i když je ve spíše slabé formě. Proto tato sázková kancelář ukazuje kurz 5,00 na úspěch týmu trénovaného Christophem Daumem. Pro propagaci jsou způsobilí všichni ti, kteří si vytvoří účet do času zápasu (21:45) zadáním ZFBN41 kódu.
 
59a94f1143fbf_1504268049.png
 
Maximální sázka, která se bere v úvahu pro tuto zvýšenou kvótu, je 50 lei. Pokud se tedy Rumunsko prosadí, vyděláte maximálně 250 lei. Sázka vám bude vrácena okamžitě v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma. Musí se hodit v sázce období 30 dnů při kvótě alespoň 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Rumunska, tak sázka využívající sázku zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak se mohu zúčastnit
 1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN41
 2. Plaseaza un pariu pre-live pe victoria Romaniei in meciul cu Armenia
 3. In cazul in care Čeština se va impune vei castiga maxim 250 lei
 

4. Garance výhry v zápasech Rumunska 


Jediná akce na tuto hru, která cílí na nové i staré uživatele, pochází od této sázkové kanceláře. Abyste měli nárok na promo akci, nemusíte provádět vklad ani sázet, stačí zadat kód na stránce.
 
Stačí z počítače nebo mobilu vstoupit na web Fortuna a vyplnit některé údaje na stránce věnované soutěži s názvem „Národní“. Pokud jste / byli jste na zápase, musíte na lístku na zápas vyplnit pole na stránce jak své CNP, tak kód. Pokud sledujete zápas v televizi (na TVR 1), musíte zadat CNP a propagační kód, který se objeví v určitém okamžiku na obrazovce během zápasu ( NÁRODNÍ || | 626 ).
 
59a94f1c33e8a_1504268060.png

Po vyplnění těchto údajů musíte stisknout tlačítko "Registrovat". Tímto způsobem získáte na výběr ze 3 speciálních balíčků pro fanoušky. Jedná se o balíček Chiriches, balíček Stanciu nebo balíček Andone. Pokud si vyberete balíček Chiriches, získáte zdarma odměny v celkové hodnotě 200 lei. Balíček Stanciu platí pouze pro sázky uzavřené v offline agenturách Fortuna, čímž se zdvojnásobí vaše výhry na tiketech až do výše 200 lei. Pokud si vyberete balíček Andone, získáte zdarma sázku 200 lei, ale také sázku bez rizika v hodnotě 300 lei, balíček platí pouze pro uživatele registrované mezi 23. srpnem - 11. zářím.
 
Pro aktivaci balíčku Chiriches je nutné provést vklad a po příštím pevně stanoveném čase registrace do soutěže podat 10 sázek po 20 lei v minimálním kurzu 1,5. Akce platí do 11. září. Sázka zdarma je platná 7 dní od okamžiku udělení a lze ji uzavřít na několik sázek / tiketů.
 
Pokud se rozhodnete pro balíček Stanciu, každý tiket od agentur Fortuna street s minimálně 5 událostmi na tiket a minimální individuální kvótou 1,1 zdvojnásobí výhru až do limitu 200 lei. Akce platí také do 11. září
 
Pro získání ceny související s balíčkem Andone je kromě toho, že musíte být nově registrovaným uživatelem, nutné provést vklad ve výši minimálně 50 lei a maximálně 300 lei. Kromě registračního bonusu, který se skládá ze sázky bez rizika až 300 lei, získáte také sázku zdarma, která zdvojnásobí částku vašeho vkladu až do limitu 200 lei.
 
Jak to udělám?
 1. Pokud nemáte účet u této sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Přejděte do sekce „NÁRODNÍ“ nahoře webu | || 647
 3. Introdu codul spus la TV in timpul meciului sau cel de pe biletul de intrare la meci (aflat in partea de jos) in casuta aferenta de pe site
 4. Vyberte si balíček, který chcete chtít ze dvou (nebo tří, podle okolností) dostupných