Promotii Čeština vs Kazahstan

Doufáme, že s příchodem Cosmina Contry do národního týmu budou „trikolóry“ znovu cítit chuť vítězství, což je proti Kazachstánu snadné. Na tom jsou založeny sázkové kanceláře, s dalšími akcemi pro ty, kteří nemají účet, ale také pro ty, kteří již účet mají.
 

1. Kurz 10,0 na vítězství Rumunska


Tato sázková kancelář plně využívá domácí zápas Rumunska se skromným týmem Kazachstánu a přitahuje ty, kteří ještě nemají skvělé kurzy 10,0 za vítězství "trikolóry". Všichni, kteří se zaregistrují u sázkové kanceláře do okamžiku zápasu (čtvrtek, 21:45), jsou způsobilí.
 
59d5de06700b6_1507188230.png
 
Není nutné zadávat žádný bonusový kód, ale pouze provést vklad. Ty vytvořené prostřednictvím Skrill nebo Neteller nejsou způsobilé pro propagaci. Poté musíte vsadit jako první vsadit před živě a sám na tiket na vítězství Rumunska. Za zvýšenou kvótu bude vzato v úvahu maximálně 20 Kč. Pokud je sázka vítězná, okamžitě vám bude připsána peněžní výhra odpovídající běžnému kurzu (na stránce), takže rozdíl do kurzu 10,0 bude připsán na účet jako bonus do 48 hodin od konce hra. Bonus je třeba hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5 během 30 dnů u jakéhokoli sportu.
 
Předvídatelné statistiky
  • Kazachstán je poslední ve skupině s pouhými dvěma body
  • Kazachstán vstřelil pouze jeden gól ve 4 předkolech, získal 14
 
Jak to mám udělat?
  • Zaregistrujte se u sázkové kanceláře
  • Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Rumunska
  • Pokud Rumunsko vyhraje uvalí výhru odpovídající běžné akciové hotovosti a rozdíl ve formě bonusu
 

2. Rumunsko má šanci na vítězství 10,0


Noví zákazníci této sázkové kanceláře, kteří se zaregistrují do okamžiku zápasu, budou mít kurz 10,0 na vsazení na vítězství Rumunska. Po registraci musíte vložit vklad a poté vsadit na tiket na vítězství „trikolóry“ předživo a jednotlivě. Maximální sázka pro zvýšenou kvótu je 50 lei.
 
59d5de1f1b9e8_1507188255.png
 
Pokud Rumunsko vyhraje výhru odpovídající normálnímu podílu, bude hotovost vrácena, zatímco rozdíl bude připsán do 24 hodin od konce hry jako bonus. Pokud Rumunsko nevyhraje, dostanete normální uvítací bonus. Pokud je sázka vítězná, bonus musí být skočen 3krát s minimálním kurzem 1,5 během 7 dnů z kreditu.
 
Jak to mám udělat?  

3. Kurz 5,00 na vítězství Rumunska


S ohledem na poslední zápas na vlastním hřišti Rumunska v předkole CM2018 tato sázková kancelář nabízí kurz 5,00 na vítězství „trikolór“ proti Kazachstánu. Pro akci jsou způsobilí všichni Rumuni, kteří si vytvoří účet u sázkové kanceláře pomocí bonusového kódu ZFBN57.
 
59d5de49bce30_1507188297.png
 
Poté, co se zaregistrujete s tímto kódem, umístěte předživou a jedinou sázku na tiket na vítězství Rumunů. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. Pokud se tedy Rumunsko prosadí, vyhrajete maximálně 250 lei, přičemž vklad bude okamžitě vrácen v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma.
Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Sázka na vítězství Rumunska i sázka využívající sázku zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak se mohu zúčastnit?

 
4. Vrácení 200 Kčv rumunském zápase


Doufáme, že při debutu Contra u národního týmu si z něj hráči nebudou dělat legraci a Rumunsko získá proti Kazachstánu všechny 3 body. Pokud se však nestane to, v co jsme doufali, tato sázková kancelář vrátí celý váš vklad, až do výše 200 lei. Všichni rumunští uživatelé sázkové kanceláře mají nárok na promo akci.
 
59d5de5d9184f_1507188317.png
 
Abyste byli způsobilí, zaregistrujte se do promo akce na této stránce a poté vsaďte předživou sázku na vítězství Rumunska proti Kazachstánu, pouze na tiketu. Minimální sázka je 50 lei. Pokud sázka nevyhraje, bude celý vklad vrácen jako bonus až do výše 200 lei. Bude připsána do 48 hodin od konce hry. Bonus musí být vsazen 6krát na sportovní události s minimálním kurzem 1,6 během 7 dnů. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Forecast / Tricast sázky na koňské dostihy, ale při běhání nezáleží ani na jednoduchých handicapech nebo pod / více.
 
Jak to udělám?