Promotii Čeština vs Turcia

V táboře "trikolóry" před přátelským zápasem s Tureckem panuje nadšení Cosmin Contra podařilo neprohrát ani jeden ze dvou zápasů u kormidla národního týmu. Tento stav se přenesl i na fanoušky, kteří tento zápas jistě budou sledovat a sázet na něj. Tudíž toho využívají i bookmakeři, kteří nám nabízejí dostatek promo akcí Rumunsko vs Turecko, zápas, který začne ve 20:15.


1. Kurz 10,0 na gól vstřelený Rumunskem


Nejlákavější akci představuje tato sázková kancelář, která nabízí kurz 10,0 za alespoň jeden gól vstřelený Rumunskem, což má velkou šanci se stát. Navíc se zde bude zápas vysílat, takže jej budete moci vidět odkudkoli, pomocí svého mobilního telefonu. Pouze ti, kteří si vytvoří účet do okamžiku zápasu zadáním kódu RUMUNSKO, mají nárok na promo akci.


5a041de582f75_1510219237.png


Pak je samozřejmě nutné provést vklad, ale mějte na paměti, že ti, kteří jsou přes Skrill a Neteller, ano. nesplňují podmínky pro propagaci. Maximální sázka je 40 lei, takže pokud Rumunsko skóruje, vyhrajete maximálně 400 lei. Výhry odpovídající běžnému kurzu budou připsány v hotovosti okamžitě, takže rozdíl do kurzu 10,0 bude připsán na účet jako bonus maximálně do 48 hodin od konce hry. Pokud Rumunsko nezaboduje, dostanete zpět dvojnásobek vkladu ve formě bonusu až do výše 80 lei.V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kvótu 1,6. V případě nevýherní sázky musí být bonus vržen 6krát se stejným minimálním kurzem. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo jednoduché sázky Handicap a Under / Over nejsou způsobilé pro běh.


Daca pariul este castigator bonusul trebuie rulat de 4 ori la o cota minima de 1.6, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 1.6. In cazul unui pariu necastigator bonusul trebuie rulat de 6 ori la aceleasi cote minime. Pariurile Forecast/Tricast pe curse de cai sau cele simple tip Handicap si Under/Over nu sunt eligibile la rulaj.


Statistici favorabile pronosticului

·         Turcia a primit 5 goluri in ultimele doua meciuri

· Rumunsko vstřelilo 7 gólů v předchozích 3 domácích zápasech


Cum procedez?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře zadáním kódu „Rumunsko“

2. Vsaďte si na skutečnost, že Rumunsko skóruje v zápase s Tureckem

3. Pokud je sázka vítězná, obdržíte maximálně 400 lei podle zvýšeného kurzu

4. Pokud Rumunsko neskóruje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 80 lei


2. Rumunsko má kurz 10,0 na výhru


„Trikolóry“ snadno začínají jako favorité v dnešním zápase, podle kurzu, ale tato sázková kancelář || | 549 ofera cota 10.0 pentru victoria lor. Eligibili la promotie sunt cei care se vor inregistra pana diseara. Apoi tot ce trebuie sa faci este sa plasezi un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria “tricolorilor”. Miza maxima in vederea cotei marite este de 50 lei. 


5a041e173c84c_1510219287.png


Pokud Rumunsko vyhraje výhru odpovídající normální kvótě, bude vrácena hotovost, přičemž rozdíl bude připsán maximálně do 24 hodin od konce hry jako bonus. Pokud Rumunsko nevyhraje, obdržíte uvítací bonus. Pokud je sázka vyhrána, bonus musí být skočen 3krát s minimálním kurzem 1,5 do 7 dnů od připsání. Pokud naopak Rumunsko nevyhraje, bude první podaná sázka považována za bezrizikovou a v případě, že nevyhraje, bude vklad vrácen. Bonus musí být vsazen 5krát za 30 dní s minimálním kurzem 1,5.


Jak to udělám?

1. Zaregistrujte se u této sázkové kanceláře

2. Vsaďte si před živým přenosem na vítězství Rumunska

3. Pokud Rumunsko vyhraje výhru odpovídající normálnímu podílu, bude vyplacena hotovost a rozdíl ve formě bonusu

4. Pokud Rumunsko nevyhraje, obdržíte uvítací bonus


3. Kurz 9,00 na vítězství Rumunska


S ohledem na dnešní zápas tato sázková kancelář nabízí kurz 9,00 na vítězství „trikolóry“ " Pro akci jsou způsobilí všichni Rumuni, kteří si vytvoří účet u sázkové kanceláře pomocí bonusového kódu ZFBN74. Po registraci vsadí na tiket na vítězství Rumunů předživo a jednorázovou sázku. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei.


5a041e3ade264_1510219322.png


Pokud se tedy Rumunsko prosadí, vyhrajete maximálně 450 lei, přičemž sázka bude okamžitě vrácena v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Rumunska, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.


Jak se mohu zúčastnit?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN74

2. Uzavřete sázku před živým přenosem ze sázkové kanceláře na vítězství Rumunska

3. Obdržíte maximálně 450 lei, pokud budou uloženy „trikolory“


4. Získejte sázku zdarma, pokud je vaše sázka vítězná


A tato sázková kancelář prezinta o promotie conform careia trebuie sa mizezi pe victoria Romaniei in meciul cu Turcia, ea adresandu-se insa tuturor utilizatorilor romani. Astfel, daca vei paria pre-live minim 80 lei pe succesul “tricolorilor”, iar acestia se vor impune, vei castiga un freebet in valoare de 20 lei, in afara castigurilor normale. Freebetul poate fi plasat pe orice pariu, la orice cota, in maxim 7 zile de la creditare.


5a041e5437891_1510219348.png


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej zde

2. Vsaďte před živou sázkou alespoň 80 lei na vítězství Rumunska

3. Pokud vyhrají „trikolóry“, získáte kromě normálních výher také sázku zdarma ve výši 20 lei.