Promotii si cote marite 11-13 noiembrie 2016

V následujících 3 dnech proběhne čtvrtá etapa v evropském prostoru Předkolo mistrovství světa, Rumunsko má obtížnou misi.

Studenti Christopha Dauma se potkají na vlastním hřišti s Polskem a Robertem Lewandowskim, který svému týmu zajistil 7 bodů ve skupině. U příležitosti tohoto zápasu, který začne dnes ve 21:45, ale nejen tohoto, se mnoho sázkových kanceláří rozhodlo pro alespoň jednu akci.
 

Kvóta 10,0 pro Rumunsko, aby se prosadilo před Polskem


Jedna z nejzajímavějších akcí pochází od sázkové kanceláře Betfair (klikněte zde pro recenzi). Tedy v případě, že zde nejste registrováni, protože akce je určena pouze pro ty, kteří nemají účet a založí si jej do dnešního večera, v době zápasu, s registračním kódem ZSKM52. Pokud o tuto akci požádají, uživatelé již nebudou mít nárok na 50% uvítací bonus až do výše 450 Kč. Z této sázky však budete moci vyhrát více, protože na výhru Rumunska získáte kurz 10,0, přičemž maximální sázka, kterou můžete využít, je 50 Kč. Pokud není vyžadován náš zástupce, bude sázka vrácena až do výše 50 Kč. Jak v případě výhry, tak v případě prohry, bude nutné bonus hodit pouze jednou s minimálním kurzem 1,5. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,5. Bonus je platný 90 dní. Umístění sázky i obrat musí být provedeny na sázkovém trhu.
 
promotii betfair


50 Kčsázka zdarma, pokud vsadíte na Rumunsko a nevyhraje


Online bookmaker Netbet (klikněte zde pro kontrolu) nám nabízí sázku zdarma v hodnotě 50 Kč, určenou všem uživatelům, kteří se zaregistrují do promo akce a vsadí před živou sázku a jednoduše na vítězství Rumunska a nezíská všechny 3 body. Sázka zdarma musí být umístěna výhradně na jednu událost s minimálním kurzem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Sázka zdarma bude připsána maximálně za 72 hodin a bude platná 7 dní. Hodnota sázky zdarma nebude vrácena na účet v případě vítězné nebo zrušené sázky.
 
promotii Netbet
 

50 Kčsázka zdarma na jakoukoli nevýherní sázku na rumunský zápas


Sázková kancelář Sportingbet (klikněte zde pro recenzi) také nabízí sázku zdarma ve výši 50 Kč, stejně jako v případě výše uvedené akce, pouze zde nejste omezeni, můžete umístit cokoli sázka, kterou chcete, jak před přímým přenosem, tak živě, na zápas Rumunska s Polskem. Pravda, hodnota sázky zdarma je také 50 %. Sázka musí být na tiketu sama, ale na tento zápas můžete vsadit několik sázek v celkové hodnotě 100 Kč, nikoli pouze jednu. Sázka zdarma bude připsána zítra, 12. listopadu, po 8:00. Jako každá sázka zdarma je také platná 7 dní od okamžiku připsání částky, její hodnota se v případě výherní sázky nevrací.
 
promotii sportingbet


100 Kčsázka zdarma na rumunský zápas


Další promo akce na rumunský zápas pochází od sázkové kanceláře Fortuna (klikněte zde pro recenzi), která nabízí 50% sázku zdarma až do 100 Kč. Ten získáte, pokud vsadíte na vítězství Rumunska, a to nebude vyžadováno. Sázka zdarma je platná 7 dní a lze ji využít maximálně 8,00.
 
promotii fortuna


Až o 50 % vyšší zisk za vstupenky s alespoň 5 výběry


Další akce pochází od online domu Winmasters (klikněte zde pro recenzi), která vás odmění bonusem k čistému zisku (zisk) od 5 % do 50 %. K tomu musíte mít na tiketu minimálně 5 výběrů s individuálním kurzem minimálně 1,35, všechny zápasy na tiketu musí být z přípravných zápasů mistrovství světa. Minimální sázka tiketu je 10 Kč, pro akci jsou způsobilé pouze 3 možnosti sázení. Jde o konečný výsledek, více než / méně a oba vyhrát (Ano / Ne). Uživatelé s aktivním bonusem nemají nárok na tuto akci. Bonus je 5 % ze zisku za vstupenku s 5 výběry, toto navýšení o 5 % za každý přidaný výběr, až 50 % na minimálně 14 akcí. Maximální bonus udělený zákazníkovi je 2 000 Kčza týden. Na tiket lze zařadit pouze jednu hru s 0% marží. Pokud vám docházejí nápady na předběžné sázky CM, doporučujeme sekci ‘’ tiket dne ’’.
 
promotii winmasters
 

Sázka zdarma mezi 100 Kča 250 Kčna fotbal a Formuli 1


Cirkusová sázková kancelář (klikněte zde pro recenzi) přichází se 3 akcemi na tento víkend. Z nich nemohl chybět zápas Rumunska s Polskem, zde je sázka zdarma 100 % až do 100 Kč. Budete jej moci získat, pokud vložíte a umístíte minimálně 50 Kčna zápas „trikolóry“, bez ohledu na sázku a kurz. Nezapomeňte se však rozhodnout pro tuto akci, kterou lze provést přímo z herního lístku. Druhá propagace této sázkové kanceláře se týká zápasu mezi Řeckem a Bosnou. 100% sázka zdarma až do výše 150 Kčbude udělena pouze v případě, že zápas skončí se skóre 0-0. Třetí promo akce se týká předposledního závodu této sezóny Formule 1, přičemž refundace činí 100 % až do výše 250 Kč. To se stane pouze v případě, že vsadíte na skutečnost, že určitý jezdec vyhraje závod a on odstoupí.
 
promotii circus
Sázka musí být na tiketu podána před živým přenosem a samostatně. Sázka zdarma bude připsána maximálně do 72 hodin od konce akce, která bude platná po dobu 7 dnů. Pokud je sázka uzavřená se sázkou zdarma zrušena, vklad bude vrácen, což není případ žádné jiné sázkové kanceláře. Hodnota volné sázky se však v případě vítězné sázky nevrací.


Předběžný kurz CM


S ohledem na tuto fázi přípravných zápasů mistrovství světa máme nejen promo akce, ale také zvýšené kurzy na opce, které u příliš mnoha sázkových kanceláří nenajdete. Začneme s Maxbetem (klikněte zde pro propagaci), který nabízí tři zvýšené kurzy a dvě speciální sázky. Jeden ze zvýšených kurzů, který je 19,0, říká, že Polsko, Česká republika, Severní Irsko, Anglie a Slovensko by měly zvítězit, druhý, že Anglie, Francie, Severní Irsko a Slovinsko by měly vyhrát rozdílem alespoň dvou gólů, kurz proto, že toto stane se 17.0. Vzhledem k tomu, že Francie bude hrát doma se Švédskem, Anglie přijede na návštěvu ze Skotska, Severní Irsko se doma střetne s Ázerbájdžánem a Slovensko také doma s Litvou, se tato sázka nezdá být tak nemožná. Asi nejtěžší úkol bude mít Severní Irsko, protože Ázerbájdžán vypadá pozoruhodně. Třetí zvýšená kvóta se vztahuje na League Two, přičemž kvóta 15,00 je přidělena pro Blackpool, Grimsby, Stevenage a Wycombe, aby zvítězila. Pokud jde o speciální sázky, oba cílí na zápas Rumunska proti Polsku. První říká, že Lewandowski dá gól a Polsko vyhraje (3,75), a druhý, že skóruje Nae Stanciu a vyhraje Rumunsko (6,5). Existují také dvě sázky, že Rumunsko / Polsko vyhraje a budou vstřeleny alespoň 3 góly, ale tato možnost se vyskytuje téměř u všech sázkových kanceláří.
 
pariuri speciale maxbet

U Fortuna online house na nás čekají další speciální kurzy, z nichž žádný není nižší než 10,0. První vyhraje, pokud zvítězí Polsko, Česká republika, Anglie, Severní Irsko a Slovensko, opce shodná jako u Maxbetu, s totožným kurzem. Druhý postup bude vítězem, pokud vyhrají Anglie, Česká republika, Polsko a Severní Irsko.
 
cote speciale fortuna

Bookmaker 888sport (klikněte zde pro recenzi) nám nabízí 7 vylepšených násobků a 5 speciálních sázek. Aby byl vylepšený násobek vítězem, musí vyhrát každý tým v dané možnosti, a aby byla speciální sázka vítězná, musí vyhrát tým a určený hráč musí skórovat. Nejnižší kurz na zlepšený násobek je 2,25, zatímco na speciální sázku je to 3,00. Musíme také říci, že sázka je omezená, pokud uzavřeme vylepšené vícenásobné sázky a speciální sázky, přičemž maximum je přibližně 20 Kč.
 
cote marite 888