Promotii si cote marite 17-19 decembrie

Ligy v Evropě se blíží k zimní přestávce, ale do té doby jsou sázkové kanceláře nabízet propagační akce, i když ne tolik jako dříve.
 

1. Netbet vám vrátí peníze v kasinu, pokud vsadíte na evropské ligy


Pro toto kolo Netbet bookmaker (klikněte zde pro recenzi) připravil dvě akce. Nejzajímavější z nich podle našeho názoru vrátí celou podanou sázku až do výše 300 lei, pokud do pondělí vsadíte alespoň na jeden zápas z následujících lig: League 1, Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A a/nebo Bundesliga. Případné vrácení peněz však nepřijde na sázkařský účet, ale na účet kasina.


 
Před podáním sázky se nezapomeňte zaregistrovat na stránce promo akce. Sázet můžete jak před live, tak i live. V případě pre-live sázek máte nárok na povýšení pouze v případě, že jste zvolili konečný výsledek (1X2) dané hry, zatímco v případě live sázek si můžete vybrat jakoukoli možnost. Další dobrou zprávou je, že neexistuje žádná minimální kvóta. Místo toho musí být sázka na tiketu samotná, její minimální sázka je 50 lei. Chcete-li zjistit informované názory na určité předpovědi zápasů v evropských ligách, zveme vás do sekce ‘’ tiket dne ’’. Když se vrátíme k promo akci, po vrácení peněz na účet kasina musí být částka vyplacena 40krát během 30 dnů. Pouze výherní automaty se počítají 100% při hodu, ale můžete vsadit na jakoukoli hru, kterou chcete, s pozorováním, že se při hodu bude počítat méně nebo vůbec.
 

2. 20 GBP sázka zdarma na Manchester City – Arsenal


Druhá promo akce na Netbetu platí pro nedělní derby mezi Manchesterem City a Arsenalem. Pokud na tiket vložíte 80 Kčpřed živě a sami v minimálním kurzu 1,5, získáte sázku zdarma v hodnotě 20 Kč, abyste ji mohli využít na pondělní zápas mezi Evertonem a Liverpoolem. Sázku zdarma obdržíte bez ohledu na to, zda je sázka vítězná nebo ne. Lze jej použít pouze na pondělní zápas mezi Evertonem a Liverpoolem s minimálním kurzem 1,5. Nabídka je dostupná pouze pro prvních 1 500 účastníků, kteří se zaregistrují do promoakce a podají sázku způsobilou pro nabídku.


 

3. Zvýšené šance na vítězství pro Steaua


Dnes hraje Steaua venku s posledním týmem v žebříčku ACS Poli, což je hra, která má za úkol obnovit morálku „červeno-modrých“. Výsledkem je, že sázková kancelář Betfair (klikněte zde pro recenzi) nabízí kurz 6,00 na vítězství Steauy. Jediné, co musíte udělat, abyste využili tohoto kurzu, je zaregistrovat se u Betfair pomocí propagačního kódu ZSKM77 a poté vsadit na úspěch Steaua na trhu sázkových kanceláří. Maximální vklad je 50 lei. Nabídku můžete využít tím, že vložíte vyšší sázku, ale vše, co přesáhne 50 lei, bude vypočítáno podle běžné sazby. Výhry budou ve formě bonusu, v případě, že Steaua nevyhraje sázku, která vám bude vrácena. Bonus / refundace musí být vsazena pouze jednou s minimálním kurzem 1,5 během 90 dnů. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr kurz 1,5. Sázky musí být umístěny pouze na trhu sázkových kanceláří.


 

Cote marite


Počínaje tímto víkendem nabízí sázková kancelář Winmasters (klikněte zde pro recenzi) speciální kurzy na výhru favoritů v nejvyšších evropských ligách plus Liga 1, o 10 % vyšší kurzy, než kdyby jste na tiket umístili jednotlivé sázky na vítězství těchto týmů. Na 17. prosince máme tedy kurz 7,2 na vítězství Manchester United, Chelsea, Atlética Madrid, Steaua a Juventus a na 18. prosince vyhraje kurz 6,8, pokud Bayern Mnichov, Barcelona, ​​​​Dinamo, Neapol a Inter převažovat. U první kombinované sázky máme určité pochybnosti o vítězství Manchesteru United ve West Bromwichi, oba sousedé v pořadí. Ani úspěchem Juventusu proti AS Řím si nejsme tak jisti. Pokud jde o nedělní sázku, pochybujeme o úspěchu Interu, ale také Dinama.
 
Nejen Winmasters profitují ze zvýšených kurzů, ale také 888sport (klikněte zde pro recenzi), Fortuna (klikněte zde pentru recenzie) si Maxbet (click zde pro recenzi). U 888sport nabízíme 9 vylepšených násobků a 16 speciálních sázek. Nejnižší kurz na vylepšený násobek je 4,75, což je vítěz, pokud zvítězí Atletico Madrid, Sevilla a Villarreal. Atletico a Sevilla budou hrát doma s Las Palmas a Malaga, zatímco Villarreal se venku střetne s Gijonem, sázka má poměrně vysoké šance na úspěch. Pokud jde o speciální sázky, nejnižší kurz má vítěz, pokud Chelsea vyhraje venku s Crystal Palace, a Diego Costa dá gól. Londýňané přišli po 10 vítězstvích v Premier League, zatímco Diego Costa skóroval v 5 z posledních 7 zápasů. Jistě, když si prostudujete nabídku těch z 888sport, ale i statistiky příslušných týmů, najdete nějaké dobré sázky.
 
Pokud jde o online dům Fortuna, nabízí 11 speciálních kurzů, vše na sobotní zápasy. Aby se jeden stal vítězem, musí zvítězit všechny 3 nebo 4 týmy v tomto výběru. Nejnižší kurz je tedy 7,5 a vyhraje, pokud zvítězí Empoli, AC Milán a Juventus. Vzhledem k tomu, že se Juventus střetne s AS Řím, AC Milán na Atalantě a Empoli na Cagliari, vše doma, těžko uvěříme, že tato kvóta bude „zelená“. Výběr s vyšší šancí na úspěch je podle našeho názoru ten, podle kterého zvítězí Atlético Madrid, Real Sociedad, Sevilla a Villarreal, pravděpodobnost, že se tak stane, je 9,5.
 
U Maxbetu najdeme zvýšené kurzy na několik sobotních zápasů. Jeden z nich bude vítězem, pokud zvítězí Atlético Madrid, Real Sociedad, Sevilla a Villarreal. Pokud je u Fortuny pravděpodobnost, že se tak stane, 9,5, zde těžíme z kurzu 10,0. Maxbet dnes také nabízí dalších 14 navýšených kurzů na 4 zápasy. Řeč je o těch mezi Voluntari a CFR Cluj, Steaua a ACS Poli, Crystal Palace a Chelsea, ale také Gijon a Villarreal. Podle našeho názoru je nejvyšší šance na výhru kurz, podle kterého vyhraje Steaua s ACS Poli a oba týmy skórují.