Promotii si cote marite 18-20 februarie 2017

Do konce základní části ligy I zbývají ještě 3 fáze, květen mnoho sázkových kanceláří nabízí propagační akce pro toto kolo, ale nejen to.
 

Sázka zdarma garantovaná za 50 Kčna zápasy ligy I


Nejlákavější promo akce ve 24. kole ligy I přichází podle našeho názoru od sázkové kanceláře Netbet (klikněte zde || | 538 = == ke kontrole). Zde obdržíte sázku zdarma v hodnotě 50 lei bez ohledu na výsledek vašich sázek. Jediné, co k tomu musíte udělat, je vsadit alespoň 50 lei před živým přenosem nebo živě na alespoň 3 zápasy z této fáze ligy I, minimální kurz na výběr musí být 1,6. pentru recenzie). Aici vei primi un freebet in valoare de 50 lei indiferent de rezultatul pariurilor tale. Tot ce trebuie sa faci pentru asta este sa pariezi minim 50 lei pre-live sau live pe minim 3 meciuri din aceasta etapa de Liga I, cota minima a unei selectii trebuind sa fie 1.6.
 
thumb_58a74b602ee3b_1487358816.png

Sázka musí být na tiketu sama. V případě sázky pre-live můžete vsadit pouze na konečný výsledek (1 X 2) hry, zatímco v případě sázky live můžete vsadit na libovolnou možnost. Pokud se chcete inspirovat k umisťování předpovědí, můžete to s důvěrou udělat v sekci "' tiket dne", tam s docela šikovnými tipéry. Abyste měli nárok na promo akci, musíte se zaregistrovat z této stránky do noci na úterý 21. února do 2:59. Sázka zdarma musí být vsazena pouze jednou na událost s minimálním kurzem 2,00. Pokud dáváte přednost sázce na více tiketů, každý výběr musí mít minimální kurz 2,00. Požadavky na sázení musí být splněny do 7 dnů od obdržení bezplatné sázky.

 
Vyhrajte zaručenou sázku 50 lei sázkou na CSU Craiova - Steaua a Astra - Viitorul


S promo akcí z této fáze ligy 1 se zobrazí také sázková kancelář Winmasters (klikněte zde pro kontrolu ), je to trochu odlišné od všech těch, se kterými se běžně setkáváme u jiných || || 552 case pariuri online. Prvním krokem k účasti v této akci, která nabízí zaručenou sázku zdarma v hodnotě 50 Kč, je provést vklad ve výši alespoň 50 lei 17. nebo 18. února pomocí kódu „LIGA1152“. Poté musíte umístit předživý tiket s jedním výběrem na zápas mezi CSU Craiova a Steaua v minimálním kurzu 1,65. Krok 3 spočívá v podání živé sázky, tentokrát na zápas mezi Astrou a Viitorul, minimální vklad musí být rovněž 50 lei a minimální kurz musí být rovněž 1,65. Vezměte prosím na vědomí, že handicapové sázky se na tuto promo akci nekvalifikují.
 
thumb_58a74bc96e8ab_1487358921.png
 
Pokud tyto kroky úspěšně dokončíte, bez ohledu na výsledky, získáte sázku zdarma v hodnotě 50 lei, kterou můžete použít pouze na zápasy Ligy mistrů 21. a 22. února. Musí být naživo, sám na tiketu, s minimálním kurzem 1,8. Této promo akce se mohou zúčastnit pouze hráči z Rumunska, kteří nemají aktivní bonusy na Winmasters.
 

Každé 3 prohrané sázky na ligu vám přináším sázku zdarma ve výši 10 Kč


U sázkové kanceláře Fortuna (klikněte zde pro recenzi) nám nabízíme stejnou akci pro každou fázi této druhé části ligy I. Zde můžeme získat sázku zdarma ve výši 10 lei za každé 3 prohrané hry na jednom nebo více tiketech. V případě vícenásobné vstupenky budou započítány všechny prohrané zápasy. Pozor, tiket musí obsahovat pouze zápasy z I. ligy.
 
thumb_58a74c19829c5_1487359001.png
 
V jedné fázi může uživatel získat maximálně 5 volných sázek, což znamená, že by měl prohrát 15 výběrů. Mohou pocházet i z jednoho zápasu, ale výběry se musí lišit. Možnosti mohou být jak předběžné, tak živé. Přijaté volnosti musí být využity do 7 dnů, každý v maximální výši 8,00.
 

Každý gól v Serii A vám přináší 10 Kč


Poslední z těchto promo akcí 18. – 20. února 2017 se koná u Netbet a cílí na zápasy z této fáze Serie A. Na takovou promo akci, která v minulosti přišla s takovými dárky, jsme čekali dlouho. Stručně řečeno, dostanete sázku zdarma 10 lei za každý gól vstřelený ve hrách, na které vsadíte. Dobrou zprávou je, že sázku zdarma obdržíte bez ohledu na to, zda je vaše sázka vítězná nebo ne.
 
thumb_58a74c961b6d1_1487359126.png
 
Sázka musí být na tiketu sama a musí mít minimální vklad 50 lei. Může být jak živá, tak předživá, s minimálním hodnocením 1,5. V případě live sázek můžete sázet na jakýkoli výběr, ale v případě sázek pre-live můžete sázet pouze na konečný výsledek (1 X 2). Maximální sázka zdarma, kterou můžete získat, je 150 lei. Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte se zaregistrovat na této stránce do noci 20. února do 2:45. Sázka zdarma musí být vsazena pouze jednou na událost s minimálním kurzem 2,00. V případě více tiketů musí být každý kurz alespoň 2,00.
 

Cote marite


Bookmaker 888sport (klikněte zde pro recenzi) vítá víkend s 18 vylepšenými násobky a speciálními sázkami. Ti, kteří navštěvují tyto stránky, jistě vědí, že aby se stal vítězem násobek, musí vyhrát všechny týmy z tohoto výběru, a aby speciální sázka byla „zelená“, musí vyhrát tým ve výběru, ale označil hráče, který má skórovat. Týmy, které jsou v těchto vylepšených násobcích a speciálních sázkách, pocházejí ze 4 nejlepších šampionátů, které se hrají tento víkend, ale také z FA Cupu nebo Championship (druhá anglická liga). Kurz, který najdeme, se pohybuje mezi 2,25 a 7,5.
 
Máme podobnou situaci na Fortuna, zde máme 9 speciálních kurzů na sobotu. Aby se jeden z nich stal vítězem, musí zvítězit všechny týmy ve výběru. Nejnižší kurz, mimochodem jediný pod 10,0, je 8,00. To znamená, že pokud je alespoň jeden „zelený“, budete v přebytku nebo v nejhorším případě získáte zpět téměř celou částku investice. To samozřejmě, pokud jste vsadili na všechny tikety stejnou sázku.