Promotii si cote speciale 30 noiembrie 2016

Dnes, 30. listopadu, nová epizoda derby mezi Dinamem a Steauou jsou promo akce na tento zápas, ale nejen to. Máme také několik speciálních citátů, z nichž některé svádí k vyzkoušení.
 

1. Vrácení 200 Kčv „rumunském derby“


Začneme ale akcemi a řekneme, že Netbet (klikněte zde pro kontrolu) a 888sport (klikněte zde pentru recenzie) ne-au pregatit o promotie pentru ‘’Derby de Čeština’’. Daca promotia casei online 888sport am scris-o v předchozím článku, řekněme, že Netbet proplatí 100 % vkladu až do výše 200 lei, pokud umístíte alespoň 50 lei na tento zápas. Sázky mohou být předživé i živé, ale pouze na tiket.
 
Pokud se rozhodnete vsadit před živým přenosem, abyste se kvalifikovali na promo akci, musíte vsadit na konečný výsledek (1, X nebo 2), zatímco v případě sázek live můžete vsadit na to, jaké možnosti chcete. Vzhledem ke skromným výsledkům Dinama i Steauy v poslední době, ale také historii živých zápasů, posledních 5 zápasů končících remízou, bych sázku před live neriskoval. Pokud se však rozhodnete vsadit před živým přenosem, doporučujeme vám nejprve nahlédnout do sekce "' tiket dne". Zde jsou někteří odborníci, kteří vědí, jak nabízet tipy, již se objevují některé sázky na zápas mezi Steauou a Dinamem.


 
Vrátíme-li se zpět do promo akce, pouze první sázka podaná na tento zápas, splňující všechny podmínky, bude mít nárok na vrácení peněz. Bonus bude připsán maximálně do 48 hodin od konce hry a musí se hodit 10krát s celkovým kurzem alespoň 2,00. Bonus je platný 7 dní po připsání. Na tuto akci mají nárok pouze ti, kteří mají zemi pobytu v Česká republika.
 

2. 100 Kčsázka zdarma pro Guingamp – pěkný zápas


Cirkusová sázková kancelář (klikněte zde pro recenzi) také přichází s akcí na tento týden, která necílí na zápas mezi Steauou a Dinamem, ale na zápas Ligue 1 mezi Guingamp a Nice. Konkrétně získáte sázku zdarma v maximální výši 100 lei, pokud na tento zápas vložíte také minimální předživou sázku ve výši 50 lei. Pro účast v promo akci stačí zaškrtnout zelené políčko na sázence. Sázka zdarma platí 7 dní. V případě výhry se hodnota sázky zdarma nevrací na účet, ale v případě zrušené sázky ano.


 

3. Speciální kurzy


Pokud jde o speciální kurzy, jsou 3: dva u Fortuny (klikněte zde pro recenzi) a jeden u 888sport, kterému se říká „vylepšený násobek“. Začneme sázkami Fortuna, které mají kurzy 11,0 a 16,0. Aby tým s nejnižším kurzem vyhrál, musí zvítězit Nancy, PSG, Saint-Etienne a Toulouse. Všichni budou hrát na svém hřišti, Nancy má za soupeře Metz, PSG Angers, Saint-Etienne Marseille a Toulouse Montpellier. S výjimkou Nancy jsou všechny týmy vybrané k vítězství na lepších pozicích než jejich soupeři. Nancy je však na předposledním místě, zatímco Metz na 11. Nancy přichází po dvou vítězstvích na vlastním hřišti, ale je těžké uvěřit, že získá i to třetí.
 
Nejvyšší kurz vyhraje, pokud zvítězí Arsenal, Manchester United, Glasgow Rangers a Saint-Etienne. Arsenal a Manchester United hrají doma v anglickém Ligovém poháru se Southamptonem a West Hamem, Glasgow Rangers se venku střetnou s Hearts a Saint-Etienne Marseille. Nevylučujeme možnost, že všichni 4 vyhrají za 90 minut, vzhledem k pravděpodobností se nám zdá, že zápasy vybraných týmů vidíme snadněji, než ve skutečnosti jsou.
 
Vylepšený násobek z 888sport má kurz 7,00 a stane se vítězem, pokud vyhrají Manchester United, Arsenal a Rangers. V podstatě jde o stejné výběry jako u Fortuny, kromě zápasu mezi Saint-Etienne a Marseille. Zde je maximální sázka 16 lei. Žádný z těchto výběrů, ani od Fortuny, ani od 888sport, nelze umístit samostatně na tiket.
 

4. 25 Kčsázka zdarma na Dinamo vs Steaua


Online dům Sportingbet (klikněte zde pro kontrolu) vám nabízí možnost získat sázku zdarma ve výši 25 lei, pokud uzavřete živě jednu nebo více sázek v hodnotě minimálně 100 lei. Pokud na konci zápasu budete mít čistou ztrátu alespoň 100 lei, získáte sázku zdarma v hodnotě 25 lei. Aby se sázky kvalifikovaly do promo akce, musí být na tiketu jednotlivé sázky. Neexistuje žádná minimální kvóta. Sázka zdarma bude připsána 1. prosince po 8:00, což bude platné 7 dní.


 

5. Vysoce hodnocené kurzy na '' Rumunské derby ''


Pokud se zaregistrujete do dnešního večera na Betfair (klikněte zde pro kontrolu) zadáním kódu ZSKM61 budete mít kurz 6,00 na vítězství Steauy a 12,0 na vítězství v derby Dinama. of den. Pro tuto akci se kvalifikuje maximálně 50 lei v případě, že sázka nebude výherní a vklad bude vrácen. Sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama. Výhru ze zvýšeného kurzu získáte jako bonus, který je nutné hodit pouze jednou za 90 dní. Totéž platí pro náhradu. Sázka na vítězství jednoho ze dvou týmů i obrat musí být provedeny pouze na sázkovém trhu.