Promotii si pariuri speciale 7-8 ianuarie 2017

Tento víkend pokračuje mistrovství Serie A a Primera Division a třetí kolo FA Cupu, při této příležitosti několik online sázkových kanceláří požadujících akce a speciální sázky 7.–8. ledna 2017.
 

1. Každý gól v Primera Division a Serii A vám přináší 10 Kč


První promo akce pochází od společnosti Netbet (klikněte zde pro kontrolu), která nabízí příležitost vyhrát sázku zdarma ve výši 10 Kčza každý gól vstřelený v těchto zápasech Primera Division a Serie A ve kterém vámi podaná sázka není vítězná. Jinými slovy, šance, že z takového zápasu, na který vsadíte, něco získáte, je velmi vysoká. Minimální sázka je 50 Kča může být jak pre-live, tak i live. V případě sázky před živým přenosem budete způsobilí pouze tehdy, pokud vsadíte na konečný výsledek, zatímco v případě sázky živě se můžete rozhodnout pro jakoukoli možnost.


 
Nezapomeňte se zaregistrovat do promoakce na její stránce, registraci je možné provést před i po podání sázek, ale až do noci 10. ledna do 02:45. Sázka musí být na tiketu sama. Vezměte prosím na vědomí, že pro tuto propagační akci bude zvažována pouze první způsobilá sázka podaná na každý zápas. Maximální udělená sázka zdarma má kumulativní hodnotu 300 Kč. Bude připsána do 48 hodin po skončení posledního zápasu etapy a bude platná 7 dní. Sázka zdarma musí být vsazena pouze jednou na kurz 2,00 a v případě více tiketů musí mít každý výběr kurz 2,00.
 

2. Kurz 5,00 na vítězství Barcelony


Druhá promo akce přichází od sázkové kanceláře Betfair (klikněte zde pro recenzi) a zaměřuje se na zápas mezi Villarrealem a Barcelonou. Pokud se na Betfair zaregistrujete pomocí kódu ZSKM86, získáte kurz 5,00 na vítězství Barcelony. Pro propagaci se kvalifikuje maximálně 50 Kča to, co tuto hodnotu překročí, bude vypočítáno podle běžné katalánské kvóty, která je nyní 1,57.


 
Pokud Barcelona nevyhraje, váš vklad bude vrácen až do výše 50 Kč. Bonus / refundace musí být vržena pouze jednou s minimálním kurzem 1.2. Pokud chcete umístit více tiketů, pak alespoň jeden výběr musí mít hodnocení alespoň 1,2. Bonus je platný 90 dní. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázky na střelbu musí být provedeny z trhu „Sportovní sázky“, jinak nejsou pro propagaci platné.


3. Speciální sázky


V online domě 888sport (klikněte zde pro recenzi) najdeme 11 speciálních a vícenásobně vylepšených sázek. Nejnižší kurz je 3,75 a nejvyšší 7,00, zatímco nejnižší speciální sázka je 2,00 a nejvyšší 4,00. Pokud bychom měli vybrat vícenásobného vítěze, byl by to ten, který říká, že zvítězí Manchester United, Everton a Arsenal. Byli jsme v pokušení vsadit si na úspěch Brentfordu, Brightonu a Newcastlu, ale všimli jsme si, že Newcastle nebral tuto soutěž vážně, zvláště když hrál venku. Pokud jde o speciální sázky, věříme, že vyhraje ta, podle které Tottenham porazí Aston Villu na vlastním hřišti a boduje Delle Alli. Alli skóroval dvakrát v každém z posledních 3 zápasů Premier League.
 
Fortuna Bookmaker (klikněte zde pro recenzi) nám nabízí na sobotu 7. ledna nejméně 10 speciálních kurzů, jeden na zápasy Primera Division a dalších 9 na FA Pohár. Nejnižší kurz je 7,5, pocházející z Primera Division, která vyhraje, pokud zvítězí Atlético Madrid, Las Palmas, Real Madrid a Real Sociedad. Real Madrid, Las Palmas a Real Sociedad se utkají doma s Granadou, Gijonem a Sevillou, na Eibar pocestuje Atlético Madrid. Pokud Sociedad vyhraje nad Sevillou, je velmi pravděpodobné, že tato sázka bude vítězná, ale upřímně řečeno nevěříme, že se tak stane. Pokud jde o Anglický pohár, máme velké štěstí, že taková sázka vyhraje, protože v lize se může stát cokoliv, zvláště v poháru. || English: 561
 
Obraťme svou pozornost také na sázkovou kancelář Winmasters (klikněte zde pro recenzi), která nabízí pouze jednu speciální sázku, ale s vysokou šancí na úspěch. Jeho podíl je o 10 % vyšší, než kdybyste si udělali tiket s vítězstvím těchto týmů. Máme kurz 4,8 na vítězství Neapole, Benfiky, Porta, Atlética Madrid a Realu Madrid. Neapol se utká doma se Sampdorií, Benfica a Porto se střetnou s Guimaraesem a Pacosem Ferreirou, Atletico Madrid pocestuje na Eibar a Real Madrid se doma střetne s Granadou. Všech 5 zápasů se odehraje dnes 7. ledna, nejtěžší misi má Atlético Madrid.