Promotii sport 15-17 august

Doufáme, že FCSB a Viitorul Constanta udělají krásnou postavu v prvním kole soutěže play-off Ligy mistrů a Evropské ligy. Simona Halepová zároveň znovu zaútočí na pozici světové jedničky na turnaji v Cincinatti.
 

1. 200 Kčpojištění za vítězství FCSB


Souboj mezi Sportingem Lisabon a FCSB je zdaleka nejnevyrovnanějším dnem v Lize mistrů. Je zřejmé, že portugalský tým začíná jako velký favorit, ale rozdíl v kurzech se zdá být trochu přehnaný, protože nemálo těch, kteří doufají ve vítězství FCSB. Tato sázková kancelář je motivuje k tomu, aby vsadili na úspěch našeho týmu splacením vkladu až do výše 200 Kč, pokud FCSB nevyhraje.
 
thumb_5992b17d50b0b_1502785917.png
 
Aby se tak stalo, musíte na vítězství FCSB vsadit alespoň 50 lei. Sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama. Pokud vsadíte 200 lei na úspěch týmu Nicolae Dica a toto bude uloženo, vyhrajete minimálně 2 600 lei. Pokud Sporting vyhraje nebo remizuje, bude vám vráceno 200 lei.
 
Vrácená částka bude připsána do 48 hodin od konce zápasu jako bonus. Musí být spuštěn do 7 dnů 6krát s minimální rychlostí 1,6. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy a jednoduché sázky Handicap a Under / Over nebudou v rámci akce brány v úvahu.
 
Jak to udělám?
 • Pokud nemáte účet, otevřete si ho zde
 • Zaregistrujte se k promo akci na této stránce
 • Uzavřete před živou sázku ve výši alespoň 50 lei na úspěch FCSB
 • Pokud FCSB nevyhraje, bude vám vrácena celá částka, až 200 lei, jako bonus
 

2. Bezpečná sázka u Sporting vs FCSB


S ohledem na dnešní duel mezi Sportingem Lisabon a FCSB tato sázková kancelář vám nabízí sázku bez rizika ve formě sázky zdarma. Pokud je tedy první live sázka na tento zápas nevýherní, obdržíte zpět vklad až do výše 40 lei. Minimální vklad jsou 4 lei.
 
thumb_5992b1945fc72_1502785940.png
 
Pouze první sázka o skutečné peníze na tento zápas je způsobilá pro propagaci. Sázka zdarma dorazí maximálně do 48 hodin od konce zápasu a lze ji použít na jakoukoli sportovní událost na jakékoli úrovni do 7 dnů.
 
Jak mám postupovat?
 • Pokud nemáte účet, otevřete si ho zde
 • Uzavřete živou sázku na Sporting - FCSB ve výši minimálně 4 lei a maximálně 40 lei | || 575
 • In cazul in care pariul este necastigator vei primi un freebet de 100% pana la 40 lei
 

3. Získejte zdarma sázku 50 lei v play-off Evropského poháru


Tato sázková kancelář přichází s akcí, která vám nabízí sázku zdarma v hodnotě 50 lei bez ohledu na výši výsledek sázení. Jediné, co musíte udělat, je vybrat tlačítko „Zúčastnit se“ na promoční stránce, poté podat alespoň 5 live nebo pre-live sázek, ale pouze na tiket, v zápasech Ligy mistrů a / nebo Evropské ligy od poloviny tohoto týden. Propagaci mají nárok pouze zákazníci v Česká republika. Pokud vás tipy, které chcete hrát, nepřesvědčily, můžete se podívat do sekce „ tiket dne“.
 
thumb_5992b1acdfb9a_1502785964.png

Minimální sázka pro každou sázku je 20 lei a minimální kurz je 1,75. Handicap a DNB (Equity Reimbured) sázky nejsou způsobilé pro propagaci. Bezplatnou sázku obdržíte maximálně do 72 hodin od konce zápasů Evropské ligy a lze ji podat na jakoukoli předživou sportovní událost s minimálním kurzem 1,75. Maximální zisk z použití sázky zdarma je 400 lei.
 
Jak to udělám?  

4. Vyhrajte dvě sázky zdarma 50 $ na turnaji v Cincinnati


Po mužském turnaji v Cincinnati bude novým lídrem ATP Rafael Nadal. Uvidíme, jestli se to samé stane na okruhu WTA, kde to nejlépe zvládne Simona Halepová.
 
O to, kromě toho, že se zde zúčastní nejlepší hráči světa, bude jistě mezi rumunskými sázkaři stále větší zájem. Výsledkem je, že tato sázková kancelář nás chce odměnit dvěma sázkami zdarma, každou v hodnotě 50 lei.
 
thumb_5992b1c454aa3_1502785988.png

Stačí podat alespoň 5 sázek, live nebo pre-live, ale pouze na tiket, z turnaje mužské a/nebo ženské dvouhry, do 20. srpna. Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,5. Poté převezmete volné sázky po 50 lei bez ohledu na výsledek podaných sázek. Sázky zdarma budou připsány maximálně do 48 hodin od konce promo akce a lze je vsadit na jakoukoli sportovní událost s minimálním poplatkem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Požadavky na sázení musí být splněny do 7 dnů od připsání bezplatné sázky.
 
Jak to udělám?
 • Pokud nemáte účet, otevřete si jej nyní
 • Zaregistrujte se k propagaci na této stránce
 • Umístěte minimálně 5 sázek podle podmínek na turnajích Cincinatti mužů a/nebo žen ve dvouhře
 • Bez ohledu na výsledek sázek obdržíte tyto dvě sázky zdarma