Promotii sport 2-4 decembrie

A tento víkend nás čekají zajímavé zápasy na nejvyšších evropských fotbalových šampionátech, ale zároveň času, nutno říci, že včera odstartoval nový ročník Mistrovství světa v házené žen. S ohledem na tyto soutěže, ale také na první ligu v Česká republika, bookmakeři prezentují dostatek sportovních akcí 2. až 4. prosince.


1. Kurz 10 na vítězství FCSB


V neděli bude mít FCSB snadný úkol a na svém hřišti se střetne s Juventusem Bukurešť. Sázkaře určitě přiláká nabídka této sázkové kanceláře, která nabízí kurz 10,0 na výhru FCSB, která je nejlákavější z těchto sportovních akcí 2. až 4. prosince. Promo akce se mohou zúčastnit pouze ti, kteří si vytvoří účet u Fortuny do doby utkání.


5a228e94d7af5_1512214164.jpg


Po registraci proveďte vklad a poté vsaďte na vítězství FCSB. Maximální vklad je 50 lei. Pokud je sázka vítězná, peněžní výhra odpovídající běžnému kurzu bude okamžitě vrácena, takže zbytek výhry bude připsán maximálně do 24 hodin. Pokud hostitelský tým nevyhraje, získáte registrační bonus. Bonus, ať už je jakýkoli, musí být vržen 5krát s minimálním kurzem 1,5 za maximálně 30 dní.


Předvídatelné statistiky

· Juventus v posledních letech inkasoval 8 gólů. dva zápasy v lize I, vstřelení pouze jednoho

· Pouze dva body, které Juventus získal ve venkovních zápasech v první lize, vstřelil pouze jeden gól v posledních 6

· FCSB přichází poté 5 domácích výher v I. lize, obdržení jediného gólu


Jak to mám udělat?

1. Zaregistrujte se u této sázkové kanceláře

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství FCSB v zápase s Juventusem Bukurešť

3. Pokud vyhraje, získáte maximální bonus 500 lei

4. V případě nevýherní sázky obdržíte uvítací bonus


2. Zvýšený kurz na gól vstřelený Manchesterem City


Zápas, který uzavře 15. kolo Premier League, se odehraje mezi Manchesterem City a West Hamem. Normálně "občané" nebudou mít problém se prosadit. La tato sázková kancelář najdeme ohromující kurz 4,00, nikoli na vítězství domácího týmu, ale na skórování. Nárok na promo akci mají uživatelé, kteří se zaregistrují do času zápasu (18:00) pomocí kódu ZFBN87.


5a228ec6e2814_1512214214.jpg


Po registraci uzavřete sázku naživo na skutečnost, že Manchester City v zápase skóruje s West Hamem. Maximální sázka na zvýšený kurz je 50 lei, což znamená, že pokud se Manchester City zaregistruje, vyhrajete maximálně 200 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak góly City z přímého kopu, tak i z volných sázek by měly být umístěny na sázkovém trhu. poslední 4 přímé zápasy, obdržení pouze jednoho


Statistici favorabile pronosticului

·         Manchester City este lider, iar West Ham pe 18

·         City a pierdut doar doua puncte in campionat

·         Manchester City a inscris 15 goluri in ultimele 4 intalniri directe, primind unul singur


Jak to mám udělat? || | 562

1.       Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN87

2. Uzavřete předsázku, že Manchester City dá gól v zápase s West Hamem

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 200 lei

4. Sázky musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří


3. Kurz 4,00 na výhru FCSB


S ohledem na zápas FCSB s Juventusem Bukurešť tato sázková kancelář ofera cota 4.00 ca elevii antrenati de Nicolae Dica sa se impuna.   Eligibili la promotie sunt utilizatorii care se inregistreaza pana la ora meciului (18:00) folosind codul ZFBN88. Dupa inregistrare plaseaza un pariu pre-live pe victoria lui FCSB in meciul cu Juventus Bucuresti. Miza maxima pentru cota marita este 50 lei, ceea ce inseamna ca daca FCSB seva impune vei castiga cel mult 200 lei. 


5a228f01d55ef_1512214273.jpg


Váš vklad je okamžitě vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán formou sázky zdarma maximálně do 24 hodin. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství FCSB, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.


Jak mám postupovat?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN88

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství FCSB v zápase s Juventusem Bukurešť

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 200 lei


4. Každý den dostáváte sázku zdarma v I. lize


Zajímavé zápasy v I. lize, po kterých jsme mohli hádat, kdo je favoritem na zisk titulu, respektive na místech do play-off budou mít místo mezi CSU Craiova a Viitorul Constanta, FCSB a Juventus Bukurešť, respektive Sepsi a Dinamo. Vzhledem ke 3 zápasům tato sázková kancelář vám nabízí možnost vyhrát sázku zdarma v hodnotě 15 lei. Aby se tak stalo, musíte vložit alespoň 50 lei pomocí bonusových kódů LIGA10212, pokud chcete vsadit na zápas Craiova a Viitorul, LIGA10312 pro umístění sázky na zápas mezi FCSB a Juventus, respektive LIGA10412 pro sázku na zápas mezi Sepsi a Dinamo


thumb_5a228f1a6488d_1512214298.jpg


Po provedení vkladu (vkladů) vsaďte pre-live sázku na zápas (y) odpovídající kódu použitému pro vklad. Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,75. Handicap a DNB sázky (stejný vrácený vklad) nejsou v rámci akce zohledněny. Po provedení sázky před živým přenosem obdržíte 15 lei sázku zdarma, kterou můžete umístit živě na stejný zápas. Každá sázka zdarma musí být vsazena s minimálním kurzem 2,00.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej zde

2. Vložte alespoň 50 lei zadáním kódu odpovídajícího zápasu, na který chcete vsadit

3. Umístěte před živou sázku ve výši alespoň 50 lei na zápas, na který jste vložili

4. Získaná sázka zdarma musí být umístěna živě na stejný zápas


5. Vsaďte si na mistrovství Evropy a získejte dvě sázky zdarma 


Jedna z nejlákavějších sportovních akcí od 2. do 4. prosince pochází zaceasta casa de pariuri, mohou se ho zúčastnit všichni uživatelé. Odměna se skládá ze dvou bezplatných sázek, každá v hodnotě 50 Kč. abyste je získali, musíte podat alespoň 5 sázek z La Ligy, Premier League, Serie A a / nebo Ligy I.


5a228f37c9db0_1512214327.jpg


Minimální kurz každé sázky musí být 1,6 a minimální sázka 50 lei . Pokud si nejste jisti, jaké předpovědi umístit, můžete se podívat na " tiket dne". Sázky zdarma získáte, pokud alespoň 5 sázek bude nevýherních a budou připsány do 48 hodin od konce promo akce a musí být vsazeny do 7 dnů. Sázka musí mít minimální kurz 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní

2. Zaregistrujte se do promo akce

3. Podejte alespoň 5 sázek na alespoň jeden z výše uvedených šampionátů

4. Pokud nevyhrajete alespoň 5 sázek, získáte dvě sázky zdarma


6. Správné skóre na utkání Arsenal vs Manchester United vám přináší sázku zdarma


S ohledem na sobotní večerní derby mezi Arsenalem a Manchesterem United tato sázková kancelář | || 609 iti pregateste un pariu fara risc in valoare de 20 lei. Promotia este destinata tuturor, pariul fara risc putandu-l obtine doar daca vei paria pe scorul corect al meciului, iar pariul este necastigator. Evident, pariul trebuie sa fie pre-live si sa aiba miza minima de 20 lei. 


thumb_5a228f62f2962_1512214370.jpg


Sázka zdarma bude připsána do 48 hodin od konce hry a bude platná 7 dní. Můžete jej použít na jakoukoli sázku, s jakýmkoliv kurzem, ale je třeba poznamenat, že v případě vítězné sázky se nepřipisuje hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Jak mám postupovat ?

1 Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se nyní

2. Vsaďte si na správné skóre v Arsenal vs Manchester United

3. Pokud sázku nevyhrajete, obdržíte sázku zdarma ve výši 20 Kč


7. Získejte zdarma sázku každý den mistrovství světa v házené žen


23. ročník mistrovství světa v házené žen začal 1. prosince, Rumunsko je nepostradatelné. Ať už sázíte na „trikoloru“ nebo jiné týmy, máte šanci získat sázku bez rizika. Nejprve se musíte rozhodnout pro akci, kterou najdete na této stránce. Poté podejte alespoň jednu live sázku s individuální hodnotou alespoň 120 lei s minimálním kurzem 1,4.


5a228f7cc2c72_1512214396.jpg


Za každý den, kdy to uděláte, následující pracovní den do 19:00 obdržíte bezrizikovou sázku 30 lei, kterou můžete vložit živě na jakýkoli zápas. Sázka zdarma platí 7 dní.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se nyní

2. Zvolit propagaci

3. Podejte live sázku podle podmínek na CM handball

4. Bez ohledu na výsledek obdržíte bezrizikovou sázku ve výši 30 Kč