Promotii sportive 16-18 septembrie

Na tento víkend jsou k dispozici čtyři sázkové kanceláře s akcemi. Ze šesti akcí nabízí polovinu jeden ||casa pariuri online, doua vizand meciuri de fotbal, cealalta un meci de box.
 

Kvóta 5,00 pro úspěch FCSB s metanovým plynem


I když je FCSB aktuálně na 5. místě v I. lize, zítřejší vítězství by ho mohlo posunout na druhé místo, přičemž rozdíl mezi 2. a 5. místem je pouze 1 bod. Je velmi pravděpodobné, že FCSB v neděli zvítězí, takže promo akci této sázkové kanceláře podle které je nám nabídnut kurz 5,00 na úspěch studentů Nicolae Dica jistě zvítězí mnoho Rumunů. Všichni, kteří se zaregistrují v sázkové kanceláři, mají nárok || || 537 utilizand codul ZFBN48.
 
59bd2c9d75eb8_1505569949.png
 
Po registraci vsaďte na tiket na vítězství FCSB předběžně a jednotlivě, sázka bude uskutečněna z trhu sázkových kanceláří. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. Pokud je tedy vyžadováno FCSB, získáte maximálně 250 lei. Váš vklad bude okamžitě vrácen v hotovosti, zatímco zisk bude připsán do 24 hodin ve formě sázky zdarma.
 
Musí být vržen za 30 dní s minimálním kurzem 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Pokud je sázka na účtu výherní, obdržíte zisk, nikoli hodnotu sázky zdarma. Také sázka pomocí sázky zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak postupovat
 1. Vytvořte si účet u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN48
 2. Vsaďte si před živou sázkou na vítězství FCSB ve hře Methane Gas || | 558
 3. Daca FCSB castiga primesti miza inapoi sub forma de cash, la care se adauga un freebet de maxim 200 lei
 
Předvídatelné statistiky
 • Gaz Metan je na předposledním místě v I. lize
 • Gaz Metan získal pouze jeden bod
 • FCSB vyhrál 3krát za poslední 4 přímé domácí zápasy
 

Evropské ligy vám přinášejí tři sázky zdarma


Tento víkend nás čekají některé zajímavé hry z předních evropských lig, a proto tato sázková kancelář nám nabízí šanci vyhrát 3 bezplatné sázky, každou v hodnotě 50 lei. Abyste měli nárok na povýšení, musíte || || 575 plasezi minim 7 pariuri,  živě nebo před živým přenosem, ale pouze na tiket, na Premier League zápasy, v lize, Serii A a / nebo lize 1. Každá sázka musí mít vklad alespoň 50 lei a minimální kurz 1,5. Nu uita sa te inscrii la promotie, inscriere care poate fi facuta pana in noaptea de 19 septembrie, ora 01:59. Sectiunea “ tiket dne" je velmi užitečná v případě, že se nerozhodnete, které sázky podat.
 
thumb_59bd2cb6984ab_1505569974.png
 
Sázky zdarma budou uděleny do 48 hodin od konce promo akce, bez ohledu na výsledek vašich sázek. Každá sázka zdarma musí být vsazena minimálně do 7 dnů od připsání 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.
 
Cum procedez?
 1. Daca nu ai cont la casa de pariuri inregistreaza-te aici
 2. Plaseaza minim 7 pariuri pe cel putin unul din campionatele urmatoare: Premier League, La Liga, Serie A si Liga I
 3. Bez ohledu na výsledky, maximálně 48 hodin od konce etapy obdržíte 3 sázky zdarma v hodnotě 50 lei každý
 

Získejte sázku zdarma každý den ligy I

Jak to udělám? , La Liga, Serie A a Liga I
V každé fázi tato sázková kancelář představuje akci, která nabízí sázku zdarma ve výši 15 lei po vsazení na nejzajímavější zápas dne v I. lize. Pro toto kolo vybrala společnost online zápasy mezi CSU Craiova a Dinamo, FCSB a Gaz Metan, respektive Astra a Viitorul. Abyste měli nárok na promo akci, musíte vybrat tlačítko „Zúčastnit se“, umístěné na jeho stránce pod každým z těchto 3 zápasů.
 
thumb_59bd2ccad4b92_1505569994.png
 
Po provedení této akce umístěte předběžnou a jednorázovou sázku na tiket na zápas (zápasy), ve kterých jste vybrali tlačítko „Zúčastnit se“. Minimální sázka je 50 lei a minimální kurz je 1,75. Poté obdržíte sázku zdarma v hodnotě 15 lei, kterou můžete umístit živě na stejný zápas. Musí být umístěn na minimální kvótu 2,00, maximální zisk je 75 lei, což znamená maximální kvótu 6,00. Pariurile pe Handicap si DNB (miza rambursata la egal) nu se iau in calcul la promotie. Apoi vei primi un freebet in valoare de 15 lei pe care sa-l plasezi live pe acelasi meci. Acesta trebuie plasat la o cota minima de 2.00, castigul maxim fiind de 75 lei, ceea ce inseana o cota maxima de 6.00.
 
Jak postupovat
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se zde
 2. Vyberte tlačítko „Zúčastnit se“ na stránce akce, tlačítko pod každým vhodný zápas
 3. Uzavřete sázku před živým přenosem podle podmínek na zápas, který jste si vybrali.
 4. Po obdržení sázky zdarma živě na stejný zápas
 

Kurz 5,00, že Barcelona vyhraje s Getafe


Barcelona je bezesporu v lize, těžko se věří, že tým jako Getafe uprostřed tabulky to dnes zamotá, zápas začíná v 17:15. Proto věříme, že bychom měli co nejlépe využít promo akci této sázkové kanceláře, která zvyšuje katalánskou kvótu na 5,00, abychom porazili Getafe. Všichni, kteří nemají účet v tomto domě, mají na to nárok a vytvoří si svůj vlastní zadáním kódu ZSBN47.
 
59bd2cdc69114_1505570012.png
 
Poté musíte na tiket na vítězství Katalánců vsadit předživou a jedinou sázku. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. Pokud tedy zvítězí Barcelona, ​​vyhrajete maximálně 250 lei, přičemž váš vklad bude vyplacen v hotovosti, takže váš zisk bude připsán v rámci 24 hodin jako sázka zdarma.
 
Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak to udělám?
 1. Vytvořte si účet u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN47
 2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v zápase s Getafe || | 646
 3. Daca Barcelona castiga miza o vei primi inapoi cash, pentru ca maxim 200 lei sa ii primesti sub forma de freebet
 4. Všechny sázky musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří
 
Předvídatelné statistiky
 • Ze 3 etap Barcelona získala tolik vítězství a dokázala neinkasovat gól
 • V posledních 3 přímých utkáních Barcelona skórovala 14krát, ale neinkasovala gól
 

Vrácení 40 Kčv Chelsea vs Arsenal


Zápas, který se odehraje tento víkend, očekávaný mnoha mikroby, postaví Chelsea a Arsenal tváří v tvář. "Kanonýři" začali na šampionátu dost slabě, ale v derby na momentální formě tolik nezáleží. Proto je těžké před zápasem předjímat nějaký výsledek. Proto vám tato sázková kancelář proplatí 40 lei ve formě sázky zdarma, pokud uzavřete alespoň jednu sázku živě na londýnské derby, a na konci zaregistrujete čistá ztráta nejméně 40 lei. Sázka zdarma musí být uzavřena maximálně do 7 dnů od připsání kreditu na jakoukoli sportovní událost a při jakékoli kvótě.
 
thumb_59bd2cf5bf68b_1505570037.png
 
Jak postupovat
 1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní
 2. Uzavřete jednu nebo více sázek live na zápas mezi Chelsea a Arsenalem v součtu alespoň 40 lei
 3. Pokud na konci zápasu utrpíte čistou ztrátu alespoň 40 lei, obdržíte sázku zdarma ve výši 40 lei
 
Zvýšený kurz na boxerský zápas
Fanoušci boxu v USA mluví pouze o zápase mezi Golovkinem a Alvarezem, který se odehraje zítra ráno. Je zřejmé, že v Česká republika je o tento boxerský zápas také zájem, a proto tato sázková kancelář nabízí zvýšené kurzy na vítězství obou bojovníků. Je to asi 5,00 za vítězství Golovkina a 7,00 za Alvarezovo. Všichni, kteří nemají účet v tomto domě, mají na to nárok a vytvoří zadáním kód ZSAN03.
 
59bd2d0108409_1505570049.png
 
Poté musíte na tiket vsadit předživou a jedinou sázku na vítězství jednoho ze dvou bojovníků. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei. V případě, že bude uložen Golovkin, vyhrajete nejvýše 250 lei a pokud to udělá Alvarez, vyhrajete nejvýše 350 lei || | 686 . Miza iti va fi rambursata cash, pentru ca  váš zisk bude připsán maximálně do 24 hodin ve formě sázky zdarma.
 
Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství jednoho ze dvou hráčů v boxerském zápase, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 
Jak postupovat
 1. Vytvořte si účet u sázkové kanceláře pomocí kódu ZSAN03
 2. Vsaďte si před živo na vítězství Golovkina nebo Alvareze | || 699
 3. Daca pariul va fi castigator miza o vei primi inapoi cash, pentru ca resstul sa ii primesti sub forma de freebet