Promotii sportive 29-31 iulie

V těchto dnech probíhá třetí kolo I. ligy, kolo, které si evidentně užívá promo akce u několika online sázkových kanceláří. Zároveň si užijeme francouzský Superpohár, který se hraje mezi nejlepšími týmy minulé sezóny, ale i El Clasico, zatím jen přátelské.
 

1. Kurz 6,00 na vítězství FCSB


Po úterní remíze před Plzní se FCSB střetne ve své první lize na vlastním hřišti s CSU Craiova v utkání, které se počítá do třetí fáze. Ti, kteří ještě nemají účet u této sázkové kanceláře mají překvapení, konkrétně nabídku kurzu 6,00 na úspěch hostitelů. Pro akci mají nárok pouze ti, kteří si vytvoří účet doma online do doby hry (neděle, 21:00), a to zadáním bonusového kódu ZFBN29.
 
597c39aaeb79e_1501313450.png
 
Maximální sázka, která se bere v úvahu pro tuto zvýšenou kvótu, je 50 lei. Pokud se FCSB prosadí, vyhrajete maximálně 300 lei. Váš vklad tak bude vrácen okamžitě v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin formou sázky zdarma. Musí být spuštěn ve lhůtě 30 dnů s kurzem alespoň 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství FCSB, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 
Předvídatelné statistiky
  • FCSB je jediným týmem v lize I, který má po dvou fázích nejvíce bodů
  • FCSB vyhrál v posledních 6 přímých zápasech
 

2. Získejte bezplatnou sázku 50 Kčza 3 sázky na ligu I


Fanoušci domácího šampionátu by si neměli nechat ujít propagaci této sázkové kanceláře, která míří do třetí fáze soutěže. Zaručuje vám sázku zdarma v hodnotě 50 lei, vše, co musíte udělat, je podat 3 sázky, živé nebo předživé, ale pouze na tiket, na různé zápasy z této fáze, každý s minimální sázkou 50 lei a kurzem minimálně 1,6 . V případě, že netušíte, jaké sázky uzavřít, můžete se inspirovat v sekci " tiket dne".
 
thumb_597c39c122637_1501313473.png
 
Do propagace se můžete přihlásit na této stránce do noci 1. srpna do 13:59. Sázka zdarma bude získána bez ohledu na výsledky sázení. Bude připsána maximálně do 48 hodin od konce fáze a musí být vsazena a vypořádána do 7 dnů za minimální poplatek 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Pokud je sázka vítězná, obdržíte na účet pouze zisk, nikoli hodnotu sázky zdarma.
 

3. Vyhrajte zaručenou sázku zdarma každý den ligy I


Stejně jako v předchozích dvou kolech ligy I tato sázková kancelář nám nabízí sázku zdarma každý den soutěže. Po každé promo akci obdržíte sázku zdarma v hodnotě 15 lei. Včera se propagace zaměřila na zápas mezi Concordií a Poli Iasi, dnes na zápas mezi Gaz Metan a CFR Cluj, zítřejší zápas se hrál mezi FCSB a CSU Craiova a v pondělí mezi Astrou a Poli Timisoara.
 
thumb_597c39d5ca9df_1501313493.png

Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko "Zúčastnit se" na stránce promo akce a poté vsadit na tuto hru předživou sázku, minimální sázka musí být 1,75 a minimální sázka 50 lei. Sázky na trhy s handicapem a DNB (stejný refundovaný vklad) nejsou způsobilé k propagaci. Jakmile vsadíte, získáte sázku zdarma v hodnotě 15 lei, kterou je nutné vsadit na stejný zápas, na který jste vsadili před živým přenosem, s minimálním kurzem 2,00. Maximální výplata ze sázky zdarma je 75 lei, jinými slovy, maximální sázka, kterou můžete vsadit, je 6,00.
 

4. Sázka s kurzem 10,0 na vítězství Barcelony v El Clasicu


První oficiální zápasy mezi Barcelonou a Realem Madrid se budou hrát v polovině srpna u příležitosti španělského Superpoháru. Do té doby se ale oba potkají v neděli dopoledne na International Champions Cup. I když je přátelský, takový zápas nelze přehlédnout, a proto tato sázková kancelář nabízí kurz 10,0 na katalánský úspěch. Pro akci mají nárok ti, kteří se zaregistrují na domovské stránce online pomocí kódu ZFBN30.
 
597c39ee00131_1501313517.png
 
Maximální sázka, která se bere v úvahu pro tuto zvýšenou kvótu, je 50 lei. Pokud Barcelona zvítězí, vyhrajete maximálně 500 lei. Váš vklad tak bude vrácen okamžitě v hotovosti, přičemž zisk bude připsán maximálně do 24 hodin formou sázky zdarma. Musí být spuštěn ve lhůtě 30 dnů s kurzem alespoň 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka využívající sázku zdarma musí být provedena z trhu sázkových kanceláří.
 

5. Sázka bez rizika ve francouzském Superpoháru


První vrcholný šampionát začne už za týden. Řeč je o Ligue 1, tento víkend nás čeká francouzský Superpohár, který se bude hrát v Maroku mezi Monakem a PSG. U příležitosti prvního oficiálního zápasu nové sezóny tato sázková kancelář představuje akci, která vás odmění sázkou bez rizika v hodnotě 40 lei.
 
thumb_597c3a02723b0_1501313538.png

Pokud uzavřete sázku před živým přenosem a prohrajete, bude vám připsána 100% sázka bez rizika, až 40 lei na sázení živě. Pro propagaci je způsobilá pouze první jednotlivá sázka před živým přenosem. Pokud první live sázka podaná na zápas mezi Monakem a PSG prohraje, vaše sázka bude vrácena formou bezplatné sázky až do limitu 40 lei. Lze jej použít na jakoukoli sázku do 7 dnů od připsání částky.