Promotii sportive luna martie

Existují dvě online sázkové kanceláře nabízející akce sportů v březnu ohledně fotbalu, ale i tenisu. Toto jsou Unibet a Netbet.
 

ATP Masters Betting Championship


První dva letošní tenisové turnaje série Masters se v březnu odehrají na okruhu ATP. Dvě akce, které se konaly v USA a kterých se zúčastní téměř všech 10 nejlepších hráčů světa, přiměly sázkovou kancelář Unibet uspořádat turnaj s celkovými výhrami v hodnotě 50 000 Kčzdarma jako bonus (sázka zdarma). Na konci obou turnajů (2. dubna) vítěz prvního místa obdrží minimálně 12 500 lei, druhý 10 000 lei, třetí 7 500 lei atd. až do výše obyvatelé pozic 201-500, kteří obdrží 10 lei bonusových peněz zdarma.
 
Chcete-li se dostat do žebříčku a získávat body, musíte se rozhodnout pro propagaci na této stránce, po které můžete podávat předběžné a/nebo živé sázky pouze na turnaje ATP v Indian Wells a Miami. Kvalifikují se zápasy dvouhry i čtyřhry. Pozor, do žebříčku se započítávají pouze vítězné sázky / tikety, jedna vypočítaná podle následujícího vzorce: Vklad * Počet událostí na tiketu * Celkový kurz. Pokud například umístíte 30 eur na tiket na 3 zápasy s celkovým kurzem 3,5, a pokud je tiket vítězný v pořadí, nashromáždíte 30 * 3 * 3,5 = 315 bodů.
 
thumb_58c4f217c2d64_1489302039.png
 
Pokud sázka není nijak omezena, minimální celkový kurz je 1,2. Aby se neobjevily nesrovnalosti, žebříček automaticky převádí získaný zisk na eura. Žebříčky budou aktualizovány denně v 17:00 a lze je konzultovat na propagační stránce nebo v kategorii „Sázky“ v sekci „Hodnocení“. Bonusové peníze zdarma budou připsány 4. dubna do 20:00. Musí být spuštěny jednou minimálně 1,4, než budou staženy. Pamatujte, že pouze zisk bude vrácen na účet v případě výherní sázky.
 
Přihlaste se k Unibetu a zúčastněte se této akce, která vám může přinést tisíce eur >>>
 
Turnaj odstartoval 9. března, po dvou dnech obsadil první místo s 3500 body a ostatní pod 3000 bodů, pouze prvních 70 se umístilo nad 100 body. Tyto body můžete snadno nasbírat i za jediný den živého sázení, zvláště pokud vsadíte na možnost akčního sázení, které nabízí kurzy na vítěze dalšího bodu.
  

Zlatý slitek vám může přinést 20 000 Kč


Loni udělala sázková kancelář Netbet senzaci s promo akcí „Zlatý pruh“. Se začátkem play-off a play-out se to znovu objevilo. Chcete-li se zúčastnit promo akce, stačí se pro ni rozhodnout na její stránce do 26. března, ale registrační tlačítko lze stisknout i po uzavření všech sázek. Ještě důležitější je, že do 26. března můžete vsadit alespoň 200 Kčna jakoukoli fotbalovou událost. Sázky mohou být živé i předživé, ale pouze na tiket.
 
thumb_58c4f237e7cfd_1489302071.png

Pokud tak učiníte, obdržíte los do tomboly, která proběhne 27. března. Následně budou vylosováni 3 uživatelé, kteří dorazí na trávník National Areny o přestávce zápasu mezi Steauou a Dinamem. Tam se závodníci seřadí 40 metrů od brány a ve snaze dosáhnout na břevno zase skočí z 30 metrů. Každý účastník má k dispozici dva pokusy, a pokud trefí kříž, půjde domů s 20 000 Kč. To jen v případě, že je jediný, kdo to dokáže. V nepravděpodobném případě, že dva nebo dokonce všichni 3 účastníci zasáhnou horní lištu, bude cena rozdělena.
 
Promo akce se však můžete zúčastnit i bez uzavření sázky. Pokud jste se tedy zaregistrovali do Netbetu mezi 10. březnem a 26. březnem, dostanete los do tomboly pouze v případě, že přidáte komentář k článku "Zlatý pruh" na oficiální facebookové stránce Netbet. 27. března bude losem vybrán uživatel, který do 26. března hodil alespoň 200 Kč, další uživatel, který si vytvořil účet na Netbet mezi 10. a 26. březnem a zveřejnil komentář na Facebooku k článku ''Zlatý pruh''. Třetí účastník obdrží divokou kartu, kterou vybere pořadatel, bez losování.