Promotii Unibet poker februarie 2017

V Česká republika jsou pouze tři online sázkové kanceláře licencované v Česká republika, které nám nabízejí možnost hrát poker. Většinu těchto akcí lze nalézt na Unibetu (klikněte zde pro recenzi).
 

1. Ligy Unibet vám přinášejí ceny ve výši 15 000 eur


V únoru nás tento online dům láká na ne méně než 3 pokerové akce. Nejzajímavější z těchto pokerových akcí Unibet z února 2017 těží z celkového prize poolu 15 000 eur. Soutěž poskytuje 3 hodnocení, mezi nimiž není žádná souvislost, takže kdokoli může hrát ve všech 3 kategoriích. Do tohoto žebříčku se můžete přihlásit pouze v případě, že hrajete určité turnaje na více stolech (MTT). Jeden z žebříčků je pro ty, kteří hrají turnaje s nízkými vstupními sázkami, další pro ty, kteří hrají střední sázky, a další pro ty, kteří za vstup do turnajů platí vysoké buy-iny.
 
Na propagační stránce najdete všechny turnaje, které přispívají do 3 kategorií. Ti, kteří preferují nízké sázky, se mohou zúčastnit nejméně 10 denních turnajů, turnajů s buy-iny 1 euro, 2 euro a 4 euro. Ti, kteří chtějí hrát v kategorii medium stakes, si mohou vybrat z 8 denních turnajů, každý s vkladem 10 eur. Ti, kteří mají odvahu hrát na vysokých sázkách, si mohou každý den vybrat jeden nebo více turnajů, každý s buy-inem 25 eur. Teoretickou výhodou v turnajích s vysokými a dokonce i středními sázkami by bylo, že hráči neblafují, alespoň ne tolik, jako kdyby hráli na nižších sázkách.
 
thumb_58983ec58e1be_1486372549.png

Pořadí bude vypočítáno pomocí následujícího vzorce: [(buy-in * počet účastníků) / konečná pozice] * 20 %. Pokud například skončíte na 10. místě v turnaji s buy-inem 25 eur s 200 účastníky, nashromáždíte v žebříčku [(25 * 200) / 10] * 20 % = 25 bodů. Je třeba poznamenat, že pouze prvních 50 % hráčů, kteří dokončí turnaj, získá body. Zmíníme také, že v žebříčku nebudou bodovat všechny turnaje, ve kterých hráč dokázal dohrát v prvním poločase, ale zohledňovat se budou pouze nejlepší výsledky. Všichni uživatelé tak mají stejné šance.
 
Do konce měsíce máte dostatek času odehrát 30 turnajů v každé ze 3 kategorií, čímž získáte více šancí na výhru. Na závěr říkáme, že celkový prizepool pro malé sázky je 3 000 eur, pro střední sázky 5 000 eur a pro velké sázky 7 000 eur. V žebříčku nízkých sázek bude oceněno prvních 100 hráčů, držitel první pozice vyhraje 400 eur a 4 vstupenky v hodnotě 10 eur, které lze použít v různých MTT turnajích. V žebříčku průměrných vkladů bude oceněno také 100 hráčů, přičemž první získá 750 eur a 4 vstupenky po 25 eurech. Pokud jde o vysoké sázky, budou připsány účty prvních 50 hráčů, přičemž první si vezme 1 000 eur, ale také 4 vstupenky po 50 eurech.
 

2. Získejte některé z celkových cen 35 000 eur hraním u hotovostních stolů


Propagace, která byla v minulosti mezi mnoha lidmi oblíbená, se v únoru vrátila, tentokrát s několika cenami. Jde o tu, ve které můžete vyhrát část celkového výherního fondu, který nyní činí 35 000 eur. Jediné, co musíte udělat, abyste vyhráli, je mít cash table. Ceny budou udělovány náhodně, a pokud je váš stůl vybraný, všichni hráči u stolu, ať už hrají nebo ne, si cenu rozdělí. Ceny mohou být peněžní, ale mohou také zahrnovat turnajové vstupenky.
 
thumb_58983edd512b4_1486372573.png

Peněžité ceny se budou udělovat každý den v únoru. Celkem bude oceněno 385 hotových jídel. Chcete-li zkontrolovat ceny udělené v daný den a minimální sázky na peněžních stolech, které budou způsobilé, stačí kliknout na symbol Pokles ceny v horní části pokerové herny. Pamatujte, že akce se vztahuje pouze na cash stoly, nikoli na turnaje sit & go nebo MTT. Ceny budou udělovány náhodně během dne, které budou připsány okamžitě bez nutnosti registrace.
 

3. Únorová mise


Každý měsíc se v Unibetu plní po celou dobu mise měsíce, mise, která obsahuje 5 kroků, které je třeba splnit v daném pořadí, přičemž na konci každého z nich je uděleno ocenění. V únoru tedy, pokud dokončíte první krok, získáte 100 bonusových bodů, pokud dokončíte druhý, získáte 200 bonusových bodů, za třetí vám bude na váš účet připsán tiket v hodnotě 4 eur na hraní v turnaji Omaha , čtvrtý krok přináší 5 eurovou vstupenku na hraní Banzai u cash stolů jako odměnu a poslední přinese 3 2 eurové vstupenky do kvalifikačního turnaje Saturday Stack.
 
thumb_58983ef4bf65e_1486372596.png

Každý krok má 3 požadavky, které lze splnit v libovolném pořadí. Žádný z 5 kroků nelze dokončit za jeden den, což vyžaduje alespoň dva nebo tři. Požadavky jednotlivých kroků naleznete na stránce promo akce nebo v horní části pokerové herny. Jako nejnáročnější se nám zdají požadavky v krocích 3 a 5. Jedním z požadavků v kroku 3 je tedy skončit v hotovosti v jakémkoli nefreerollovém turnaji a dalším vyřadit alespoň jednoho hráče z bounty turnaje. - freeroll. V kroku 5 je jedním požadavkem zdvojnásobit svou počáteční hodnotu v jakékoli cash game Banzai, druhým je požadavek na výhru 5 hand u cash stolů, bez ohledu na typ hry, když máte tlačítko dealera.