Promotii Unibet poker octombrie 2017

Každý měsíc doma online Unibet pasionatii pokerului descopera doua sau trei promotii, pentru unele premiile putand fi obtinute de toata lumea. Este si cazul celor doua promotii din octombrie oferite de Unibet poker.
 

1. Říjnová mise


Každý měsíc Unibet Poker představuje „Misi měsíce“, která obsahuje 5 fází, z nichž každá má 3 požadavky. V říjnu se odměny skládají z bonusových bodů nebo vstupenek do pokerových turnajů. Fáze musí být dokončeny v pořadí, ale můžete splnit požadavky každé fáze v libovolném pořadí.
 
V první fázi žádný ze 3 požadavků nezpůsobuje potíže, odměna se skládá z 35 bonusových bodů Ve druhé fázi máme dva náročnější požadavky. Jde o dohrání peněz v jakémkoli nefreerollovém turnaji a také o desetkrát trefit flop v cash game Omaha Banzai, takže to samé můžete udělat i v Hold'em Banzai další den. Odměna za dokončení druhé fáze vám přináší 100 bonusových bodů. Třetí fáze vás odmění vstupenkou do turnaje „Mission 1000 euro“, který se bude konat 5. listopadu od 20:00. : 30. A tady máme ještě náročnější požadavky. Je to o dosažení flopu 10krát u jakéhokoli cash stolu Omaha, ale také o vyřazení alespoň jednoho hráče v jakémkoli nefreerollovém turnaji, který obsahuje slovo "Bounty".
 
59d7d7f06cbe4_1507317744.png
 
K dokončení čtvrté fáze získáte 200 bonusových bodů, požadavky nejsou příliš jednoduché, zvláště pokud jste v pokeru začátečník. První říká, že zdvojnásobíte svůj počáteční vklad v jakékoli cash game Omaha Banzai. Druhý bude dokončen, pokud vyhrajete 5 hand v jakékoli cash game, když máte tlačítko dealera v ruce, a třetí, pokud skončíte na místech, která vyhrají peníze ve dvou turnajích sit & go. || English 550
 
Dokončení poslední fáze vás odmění vstupenkou do „Misie 3000 eur“, turnaje, který se bude konat 5. listopadu ve 21:30. Zde máme dva náročnější požadavky. Jde o to trefit se na flop 10krát v jakékoli cash game Omaha, takže to samé můžete udělat další den v Hold'emu. Druhým požadavkem je absolvovat Sit & go, takže druhý den můžete vyhrát 5 hand od Big Blind v jakékoli cash game a další den si zahrát multi-table turnaj (MTT).
 

2. Každý říjnový týden vám přináší pokerový tiket


Bonusové body i vstupenky na pokerové turnaje nabízejí propagaci výhradně pro turnaje. Upřesněme, že bonusové body lze převést i na hotovost pokud jich máte na účtu dostatek. První fáze probíhá do 8. října a musíte odehrát dva turnaje s minimálním buy-inem 1 euro ve 3 dnech po sobě (6., 7. a 8. října). Takže si musíte pospíšit, pokud chcete získat odměnu, která je však poměrně skromná, spočívající v udělení 50 bonusových bodů.
 
59d7d816a0eb7_1507317782.png
 
Odměna za dokončení druhé fáze se skládá z vstupenky do turnaje No Limit s buy-inem 4 eur. Abyste ji získali, musíte odehrát 3 turnaje s minimálním buy-inem 1 euro po dobu 4 dnů (3 za den) mezi 9. říjnem a 15. říjnem, bez ohledu na to, zda dny, kdy to uděláte, jdou po sobě nebo ne. Ve třetí fázi získáte vstupenku do turnaje No Limit s buy-inem 10 eur, k tomu musíte odehrát 4 turnaje po dobu 5 dnů v řádek || | 569 cu buy-in minim de 4 euro mezi 16. říjnem a 22. říjnem.
 
Konečně poslední týden, který začne 23. října a skončí 31. října, vás odmění vstupenkou do turnaje No Limit s buy-inem 25 eur. Chcete-li jej získat, musíte odehrát 5 turnajů po dobu 6 dnů, každý turnaj s minimálním buy-inem 4 eura. Je třeba poznamenat, že kroky by neměly být dodržovány v pořadí. Například nemusíte dokončit první fázi, abyste mohli zahájit druhou.
 

Splňte požadavky a vyhrajte tikety na poker